Vyhodnocujem, po mesiaci používania môjho Sony PRS-T2

Sony eReader

Dnes presne pred mesiacom som kúpil svoj druhý eReader, Sony PRS-T2 že som od prvého momentu považoval za príliš drahý a že o pár dní som si začal myslieť, že je to dokonca lacné a že dnes považujem autentický šperk za „smiešnu cenu“.

Určite vás mnohí z vás odmietnu ako neprispôsobivého milionára alebo blázna bez ďalších, ale ak prestaneme nad tým premýšľať a ak naozaj radi čítate a dokážete z tohto zariadenia vyťažiť dosť jeho cena bude nakoniec iba púhym detailom.

Vrátim sa k môjmu článku, pretože aj keď sa to tak nemusí zdať, neprišiel som sem hodnotiť, či sa mi oplatilo minúť peniaze na zariadenie Sony, alebo nie, ale radšej poviem ti moje skusenosti a osobny nazor.

Sony eReader

Pred rozhodnutím o kúpe Sony PRS-T2 som vyskúšal mnoho zariadení, prečítal som stovky porovnaní, informácií a článkov v celej sieti sietí a bezpochyby si myslím, že som sa rozhodol správne pre toto zariadenie a ešte viac po prečítaní tohto v rovnakom rohu množstvo problémov, ktoré dáva druhé zariadenie, že nakoniec si cením nákup spolu s PRS-T2, hovorím, ako si viete predstaviť, o Dotykové svetlo BQ Cervantes.

Medzi pozitívne body, ktoré som v tomto zariadení našiel, by som mohol vyzdvihnúť:

  • Duración de la batía. Zariadenie mám presne mesiac a pri jeho každodennom používaní som ešte nemusel nabíjať batériu, čo je nepochybne niečo mimoriadne
  • Rýchlosť čítačky. Okrem spustenia sú rýchlosť otáčania stránky a ďalšie funkcie, ktoré je možné vykonať pomocou čítačky elektronických kníh, veľmi rýchle
  • Kompatibilita formátov. Tento bod pre mňa bezpochyby predstavoval urgentnú potrebu, ktorú Sony PRS-T2 dokázal pokryť vynikajúcou poznámkou, a to, že dokážem bez problémov a bez problémov prečítať súbory PDF alebo EPUB.
  • Jednoduché použitie. Všetci, ktorí tvrdia, najmä ľudia v pokročilom veku, že kvôli elektronickej knihe neopustia svoje tradičné knihy, sa mýlia. Je to pravdepodobne najjednoduchšie a najjednoduchšie zariadenie tohto typu na manipuláciu

Sony eReader

Ako by to mohlo byť inak v tomto mesiaci, som tiež objavil niektoré negatívne body, ale to v žiadnom prípade nezahŕňa môj všeobecný názor na toto zariadenie:

  • Poznámky sa nepodarilo extrahovať. K jednotlivým slovám alebo frázam v knihe si môžete robiť poznámky, ale nemožno ich extrahovať, napríklad do počítača, čo je nepochybne negatívny bod.
  • Vonkajší dizajn. Čierny Sony PRS-T2 som si vybral kvôli tomu, že som seriózny a v zásade čistý, ale vždy, keď priložím prst na vonkajšie obloženie, zostane na ňom môj odtlačok prsta, vďaka čomu je exteriér zariadenia „trochu škaredý“.

Bezpochyby tomu po mnohých kolách, hodinách hľadania a čítania informácií a názorov úprimne verím Mal som úplnú pravdu, keď som si kúpil Sony PRS-T2 Pokiaľ by mi niekto práve teraz ponúkol výmenu za akékoľvek iné zariadenie, aby mi dal plnú cenu zariadenia Sony a bez toho, aby mi za nové zariadenie účtoval akékoľvek euro, reagoval by som bez váhania jedinej sekundy negatívne.

Aké boli vaše skúsenosti a hodnotenie čítačky elektronických kníh, ktorú vám dali Králi alebo Santa Claus?.

Viac informácií - Porovnanie: Sony PRS-T1 vs. Sony PRS-T2


Zanechajte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

*

*

  1. Zodpovedný za údaje: Miguel Ángel Gatón
  2. Účel údajov: Kontrolný SPAM, správa komentárov.
  3. Legitimácia: Váš súhlas
  4. Oznamovanie údajov: Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám, iba ak to vyplýva zo zákona.
  5. Ukladanie dát: Databáza hostená spoločnosťou Occentus Networks (EU)
  6. Práva: Svoje údaje môžete kedykoľvek obmedziť, obnoviť a vymazať.

  1.   nerozhodný dijo

    A otázka, ktorú si mnohí z nás kladú, je: ktorá je lepšia, táto alebo Paperwhite?

    1.    Villamandos dijo

      Testoval som 2 a dlhý Sony PRS-T2

      1.    vymeniť dijo

        Skúsili ste skutočne oboje? Aké porovnanie si urobil? Porovnávate elektronickú čítačku predchádzajúcej generácie (samozrejme PRS-T2) s novou generáciou. Mohli by ste vysvetliť, prečo je SONY lepšia čo do dĺžky?

        1.    Villamandos dijo

          Pre mňa kvôli rýchlosti systému, možnostiam pri čítaní súborov, dizajnu a ovládateľnosti zariadenia po pripojení k počítaču. Okrem mnohých negatívnych aspektov, ktoré sa mi na Kindle nepáčia.

          Každý môže mať slobodne názor, ja mám svoj, vy svoj a každý ten, ktorý chce.

          Pre mňa môže byť zariadenie Sony lepšie, ale pre vás iné a nemusí to byť zlé ...

          1.    vymeniť dijo

            Každý z nich bude mať jasný názor, to neznamená, že existujú určité veci, ktoré sú objektívne. Ako PRS-T2 prekonáva Paperwhite? V tom, že číta viac formátov a má slot na kartu MicroSD. Ako ho Paperwhite prekonáva? V rozlíšení, v rýchlosti (áno, napríklad otočenie stránky v aplikácii Paperwhite je oveľa rýchlejšie), v technickej podpore (Amazon poskytuje najlepšiu technickú podporu zo všetkých spoločností zaoberajúcich sa elektronickými čítačkami), v jej prednom osvetlení, bezplatné úložisko v cloudu Amazon atď.

            Pokiaľ ide o to, čo hovoríte, ovládateľnosť Kindle po pripojení k počítaču je rovnako jednoduchá ako ovládač pendrive. Nezadávam dizajn, pretože je to niečo jednoznačne subjektívne.

            Predpokladám, že je možné, že spoločnosť SONY skôr či neskôr vydá pre túto generáciu elektronickú čítačku, ktorá by mohla konkurovať produktom KoboGlo, Tagus Lux, Kindle Paperwhite atď., Ale dodnes takého čítačky neexistuje a opäť zdôrazňujem, že PRS -T2 v porovnaní s niektorými z predchádzajúcich nie je nič iné ako čitateľ minulej generácie a vo všeobecnosti menejcenný.

            Úprimne, verím, že ste nemali možnosť porovnať oboch čitateľov, takže nie je dobré vyjadrovať k nim názory.

            Bez prudkosti, zdravím.


          2.    kataphract dijo

            Rýchlosť systému? Na Sony PRS-T2? Prosím ... Ak aj Kindle 4 zo 79 eur dá pri štarte tisíc otáčok a otočí stránku (lepšie, že nehovoríme, aby sme neponížili úbohé Sony). Pokiaľ ide o výdrž batérie, pre KAŽDÉHO ČÍTAČA je normálne, že vydrží zhruba mesiac pri rýchlosti pol alebo hodiny denného čítania, takže ani v tom nevymysleli koleso.

            Pokiaľ ide o „jednoduché použitie“, Kindle 4 (ktorý nie je dotykový) je oveľa intuitívnejší a „prirodzenejší“, pokiaľ ide o otáčanie stránky, pretože stačí stlačiť ktorékoľvek z tlačidiel dopredu a dozadu na oboch stranách. palcom alebo ukazovákom. A čo sa týka ceny, no ... Kindle 4 na 79 eur (a pred pár dňami v predaji za 59 eur).

            K4 nečíta ePub, pravda, ale to v súčasnosti nie je problém, pretože všetky knihy, ktoré sa predávajú a sú pirátske, sú vo formátoch ePub a mobi (jeden z formátov Kindle) a niektoré v novom formáte KF8 od Amazonu. . A potom je tu Kaliber.

            A to nehovoríme o mnohých možnostiach Kindle mimo čítania kníh: odosielanie a automatická konverzia webových stránok a novín, sťahovanie náhľadov kníh, možnosť vrátenia zakúpených kníh, ak sa vám nepáčia ... Každopádne.

            Trochu viac objektivity a dôslednosti, prosím.


          3.    Marcial dijo

            Potom príde tito Amazon, ktorý pripojí vašich čitateľov k sieti Wi-Fi a z diskrečných dôvodov vymaže všetky vaše knihy (ako sa už stalo viackrát). A my ostatní sa vám budeme veľa smiať, že ste takí hlúpi, že vás prinútili tancovať s diablom.


          4.    pepe_thunder dijo

            Prosím !! Odkiaľ berieš tie hlúposti?


          5.    Maria del Carmen dijo

            Zdá sa, že Sony dobre poznáte, a mám problém: Nevidím niektoré knihy, ktoré som nedávno načítal, keď sa na ne pozriem cez počítač, ktorý tam je, ale v aplikácii Reader sa nezobrazia. Vymazal som niekoľko už prečítaných, ale stále mi to neukazuje nové, čo môžem robiť? Ja som zúfalá


  2.   Eduardo Pérez dijo

    Mám biely papier.

    Čo ďaleko predčí Sony, je podsvietenie.
    Je proste super.
    Zariadenie sa pri vonkajšom svetle „nedeformuje“, zachováva si svoju estetiku. Okrem toho je odstupňovaná v závislosti od množstva svetla v prostredí.
    Rovnaký problém má s povrchom. Moje stopy sú všade. Kapacita batérie je 4 týždne, alebo 3, ak máte Wi-Fi a podsvietenie je stále aktívne, menší problém.

    Vždy som používal podpaľovanie a neviem, či aj iné zariadenia majú rovnaké vybavenie. Len na začiatku som použil prenosný počítač na odovzdávanie kníh. V súčasnosti nemôže byť cesta k odovzdaniu knihy ľahšia ako odoslanie e-mailu Kindle a do 30 sekúnd alebo menej ho mám v elektronickej čítačke bez toho, aby som sa musel obzerať po pripojení k notebooku.

    Rozlíšenie obrazovky je jedno z najvyšších na trhu, to je podľa technickej špecifikácie. Pri otáčaní stránky to nie je vidno.

    Pridaná hodnota mu dáva to, že sa Kindle učí z vašich čitateľských návykov. Podľa toho, koľko čítate, počíta, ako dlho budete dokončovať kapitolu (10 minút, 12, 15 atď.) Alebo za koľko hodín knihu dokončíte. Ak lenivíte a prestanete čítať celé dni, prepočíta sa to.

    Nakoniec, keď prechádzam od jedného roznietenia k druhému, knihy sú v „oblaku“, stačí ich zosynchronizovať a mám úplne rovnaké.

    Dotykový povrch bol výrazne vylepšený. Tlačidlá boli odložené, jedno si uložte. A keď sa dotknete povrchu, bude pôsobiť porézne ako list papiera.

    Zdravím.

    1.    Villamandos dijo

      Skvelé hodnotenie priateľa Kindle, ďakujem vám zaň.

      Zdravím !!

  3.   tam dijo

    So sony prs t1 môžete extrahovať poznámky z kníh. Stačí použiť softvér Sony Reader for Pc. Otvoríte knihu a v pravej dolnej časti kliknutím na ikonu exportujete poznámky.

    1.    Villamandos dijo

      Skúsim to, či to funguje pre oboch. Ďakujem!!

      1.    Sansa dijo

        Môžete tiež použiť Evernote na zdieľanie poznámok s vašim účtom Evernote a mať ich tak k dispozícii vo svojom počítači alebo telefóne.

  4.   Nerozhodnutý2 dijo

    A čo súbory PDF? Ktoré z nich lepšie čítajú na tomto zariadení alebo na papieri Paperwhite?

    1.    Villamandos dijo

      V Sony čítali veľmi, veľmi dobre, v Kindle som to skúšal veľmi krátko a čítanie žiadneho PDF som sa nedostal k otestovaniu, pretože to pre mňa momentálne nie je nutnosťou.

      1.    kataphract dijo

        Bez ohľadu na to, ako dobre sa čítajú, PDF NIE JE určené na prezeranie na 6 ″ obrazovke, pokiaľ, opakujem, nebolo vygenerované s veľkosťou stránky, ktorá rešpektuje rozmery v mm 6 ″ obrazovky. Čitatelia nerobia zázraky, najmä ak majú súbory PDF ilustrácie.

        1.    David miralles dijo

          Človeče, záleží na tom, ako sa vygeneruje PDF. Ak máte fotokópiu v elektronickom formáte, to áno, ale ak je to napríklad extrahované z súboru .doc, čitateľ zachytí iba text a vyzerá fantasticky. Môžete povedať, že nenávidíte Sony, ale zapálenie nie je také dobré a Sony nie je také zlé. Mám T1 a až na svetlo, zvyšok zvláda môj čitateľ bez problémov. To, čo T2 chýba, je prehrávanie zvuku, niekedy rád počúvam pri čítaní trochu hudby na pozadí.

          1.    čitateľ dijo

            S elektronickou čítačkou (bez ohľadu na jej značku) nebude v skutočnosti, bez ohľadu na pôvod súboru PDF, manipulácia, ak je súbor generovaný vo formáte A4, veľmi pohodlná. Pre súbory PDF tejto veľkosti bude tablet vždy lepší (ak môže byť lepší o 9,7 alebo 10,1 ″).


    2.    kataphract dijo

      Ahoj. Žiadna 6 ″ obrazovka e-ink reader nie je vhodná na čítanie PDF, pokiaľ nie je „vytlačená“ pre túto veľkosť. Ak pracujete s formátom PDF DINA4, je potrebné si kúpiť 8 ″ čítačku alebo 10 ″ tablet.

  5.   „STRATENÉ“ Karmíny dijo

    ahoj, dostal som Sony PRS-T2. Problém je v tom, že pokiaľ ide o elektronické knihy, som dosť nevedomý. Mám v počítači knihy vo formáte pdf, môžem ich preniesť do sony tak, ako sú? alebo ich musím previesť do iného formátu.

    Ak ich musím previesť, ako sa to robí? Vďaka

  6.   pepe aragón dijo

    Kde nájdem ceruzku na sony prst2, môj sa stratil

  7.   Kokpity dijo

    Pokiaľ ide o čítanie kníh vo formáte PDF, Sony T1,2 neprekoná. Mám Kindle a Kobo, ale vždy sa vraciam k Sony, pretože majú ideálny softvér na čítanie kníh PDF: ich stĺpce, ich automatické orezávanie, schopnosť čítať ich, akoby išlo o súbor ePub bez nutnosti prevádzania, každopádne. Pre súbory PDF je Sony T1,2 na špičkovej úrovni.
    pozdravy

  8.   Kokpity dijo

    Pokiaľ ide o čítanie kníh vo formáte PDF, Sony T1,2 neprekoná. Mám osvetlený Kindle a Kobo, ale vždy sa vraciam k svojmu Sony, pretože majú ideálny softvér na čítanie kníh v PDF, navyše k praktickosti jeho tlačidiel: možnosť čítania v stĺpcoch, automatické orezávanie, možnosť prečítať si ich, akoby išlo o súbor ePub, bez toho, aby ste ich museli konvertovať. Pre súbory PDF je Sony T1,2 na špičkovej úrovni.
    pozdravy

    1.    Ale kendra dijo

      ako to robíš? Každej pdf stránke som pre mňa odstrihol spodok, kúpil som ho pred týždňom a chcem ho vyhodiť! Mám prs600, ktorý milujem, ale som starý, preto som ho chcel aktualizovať, musím si ho prečítať v pdf, vytiahne ma, ak mám previesť 1600 kníh, pomôž mi ,,, budem ak môžete, nechajte môj e-mail alejandrasanroman@hotmail.com, Ďakujem!

  9.   kyselina dijo

    Dobrý deň, chcel by som sa vás opýtať, či je to užitočné pri písaní poznámok na vysokej škole, alebo či si môžete prečítať knihu a rýchlo ísť k editorovi, ktorý knihu zosumarizuje. Vďaka

  10.   Salva dijo

    Zatiaľ neviem, či to bude aktívne, ale skúšam šťastie. Vďaka Epub of Game of Thrones ma ebook (je to tento model) otáča stránkami tri po druhom: od 412-315 do 416-419, takže mi znemožňuje prečítať si, čo teoreticky hovorí v 413, pretože tlačidlo preskočí okolo týchto blokov a dotyk sa zblázni, ak sa pokúsim pretiahnuť.

    To je normálne?

    1.    Salva dijo

      No dal mi to kamarát, takže tomu rozumiem dobre?

      1.    Villamandos dijo

        No nemohol som ti teda povedať pravdu, odporúčam sa opýtať na fóre, s mojím prístrojom sa mi to ešte nestalo.

        Ďalšou možnosťou by mohlo byť zaobstarať si ďalšiu identickú knihu, aby ste zistili, či problém spočíva v digitálnej knihe, ktorá by bola najbežnejšia.

  11.   gerardo dijo

    ahojte, mám problém s T2, ktorý som si kúpil tento týždeň, nemôžem úplne načítať knihu, ktorú som previedol z FB2 do PDF, musí mať 692 strán a načítaných je iba 61, niekto vie prečo.

    vďaka

  12.   antonio dijo

    Mám Sony. Aj keď som hodnotil kúpu podpálenia. Buď je v poriadku. Aj keď má Kindle ďalšie „vlastnosti“, nemyslím si, že je to lepšie alebo naopak.
    Nezabúdajme, aká je tvoja rola: prečítať si knihu. Nechcem, aby hralo mp3 alebo samozrejme video (obmedzenia obrazovky).
    Ale videl už niekto tradičnú knihu so svetlom? Preto nepovažujem za nevyhnutné, aby ho obrazovka môjho čitateľa nemala, hoci svetlo nie je podsvietené ako svetlo Kindle. Veľa pracujem s počítačmi, aby som sa pri čítaní snažil vyhnúť svetlu.
    Hovoria, že podpaľ je rýchlejší, pokiaľ ide o otočenie stránky ... úprimne, môj to otočí rýchlejšie, ako mi stačí, aby som sa pozrel hore.
    Aj kvôli práci a štúdiu musím otvárať a striedať niekoľko dokumentov vo formáte Word a PDF. Ani by ma nenapadlo robiť to s čítačkou Sony, ale ani s Kindle, jednoducho ani jeden z nich nedokázal pokryť ani 10% mojich výkonových a rýchlostných potrieb, na to mám počítač a tablet.
    Kindle má skrátka svetlo (nie je to potrebné, naopak, vyhýbam sa mu), je to rýchlejšie? Nepotrebujem túto rýchlosť. Robí viac vecí…. Chcem len, aby sa to čítalo. Ktokoľvek robí dobre funkciu, pre ktorú je: čítanie, s Kindle mám priateľov a som veľmi šťastný.

  13.   Esther dijo

    No, mám problém: Keď si kúpim knihu online (platí sa), zostane na pevnom disku môjho počítača, ale nemôžem ju preniesť do čítačky. S bezplatnými alebo pirátskymi knihami naopak nemám problém. Nákupný formát je .acsm, nesú DRM a hoci mám nainštalované programy Adobe Digital Editions a Caliber, neviem, kde je chyba, ale nie, nevidím ich v priečinku ereader (aj keď mi to hovorí že áno, už existujú, že ak ich chcem nahradiť ...) Je to frustrácia. Môže mi niekto pomôcť? Ďakujem.

  14.   Ricardo dijo

    Ahoj, ďakujem za komentár. Chcel by som sa opýtať na túto čítačku, pretože hodnotím nákup.
    Videl som, že má integrovaný anglicko-španielsky slovník, takže od prečítania knihy po výbere slova sa preklad zobrazí. Mám záujem o túto funkcionalitu pre francúzštinu, ale čitateľ, ktorého som videl, má francúzsko-anglický slovník, a nie francúzsko-španielsky.
    Viete, či je možné stiahnuť si španielsko-francúzske slovníky a integrovať ich do čítania?
    vďaka

  15.   Sasha dijo

    Dobrý deň, zaujímalo by ma, či je možné zakúpiť elektronické knihy debetne od spoločnosti Sony prs T2? Vďaka!

    1.    Villamandos dijo

      Čo myslíš debetom?

      Zdravím!

  16.   Shoei dijo

    Mám túto sony a tiež ma teší. Najmä s rýchlosťou, s akou načítava knihy a stránky. A tiež so softvérom, ktorý obsahuje na jeho správu, čo je veľmi intuitívne a jednoduché.

  17.   lara dijo

    Dobre! ako sa niekto pýtal nižšie ... je možné pridať španielsko-francúzsky slovník do predvolených slovníkov elektronickej čítačky sony? (k prstu 3, ktorý teraz opäť vyšiel)

  18.   Ľadový medveď dijo

    Poznámky môžete samozrejme extrahovať do počítača. Na to použite čítačku sony (PC alebo Mac)

  19.   Anonymný dijo

    Oveľa viac sa mi páči prs t2 (má tlačidlá, dotykovú obrazovku, jednoduché použitie ...), aj keď pripúšťam, že osvetlenie pw je veľmi dobré

  20.   Adolfo dijo

    Dali mi prst2, ale mám otázku, ktorú predajca nevyriešil. Keď otočíte stránku alebo nahráte fotografiu, výrazne bliká, kým sa obraz nestabilizuje. To je normálne?

  21.   Maryam manzur dijo

    Dobrý deň, môj manžel mi dal minulý týždeň, pretože sa stretávam s touto elektronickou knihou alebo čítačkou, som nová a snažím sa ju zvládnuť, kým sa neprispôsobím, ak budem mať dotaz, a stiahnem si veľa kníh vrátane trilógie, ktoré som zomierať na čítanie Všetky formáty, ktoré stiahnem, sú pdf, pretože naozaj neviem, ktorý formát funguje najlepšie a z troch kníh mi prvá a tretia kniha neumožňujú zmeniť písmeno, pretože ????? Stiahol som si tú istú knihu z iných stránok, ale stále sa mi stáva to isté, čo sa stane s druhou knihou, netrpím, ale nemôžem prečítať druhú, ak som neprečítal prvú, prosím, mohli by ste mi pomôcť, pretože zjavne máš viac skúseností a vieš ako to zvládnuť pomôž mi prosím, ďakujem pekne

  22.   sibyl dijo

    Spúšťam sony prsT2, mám za sebou už 100 kníh, som veľmi dobrý čitateľ .. a možno dychtivý po novinkách. Je pohodlné načítať vopred? Ďalšia otázka Zvyčajne sa stáva, že keď kliknete na knihu, objaví sa značka: ** súbor sa nedá nájsť, položka bola odstránená z počítača **, napriek tomu, že je označená slovom NOVÉ. Čo to znamená? Nedostal som tú knihu späť?
    Čo je pohodlnejšie z hľadiska * nabíjania batérie * Počkajte tu, je to úplne vyčerpané alebo nabité skôr?
    Ďakujem, ak dostávam odpovede na tieto problémy, ktoré boli predložené.

  23.   Raúl Pallero dijo

    Ahoj Villalobos, mám PRS T2 a pri sťahovaní kníh s ochranou DRM mám do čítačky načítať Adobe ID, ako sa to robí? Prešiel som všetkou konfiguráciou a nemôžem nič nájsť, mimochodom som nováčik v kybernetických otázkach. Ďakujem Raul

  24.   Joaquin George dijo

    Dobrý deň, ďakujem za vašu kritiku, pomohla mi pri rozhodovaní o jeho kúpe. Pochádzam z Argentíny a trh elektronických čítačiek tu nie je vyvinutý. Aj keď v našej krajine existujú spoločnosti, ktoré vyrábajú mnoho elektronických výrobkov, ako sú tablety, notebooky, LCD atď., A hovorím napríklad o značkách ako Sony, Hitanchi, Lenovo; Nie sú určené pre elektronických čitateľov. Jediný, kto má zastúpenie, je Grammata. Takže získanie tohto Sony, určite dovezeného, ​​je cenným nálezom.

  25.   ender dijo

    Myslím si, že ak chcem používať erder už mesiac, nezdá sa mi to ako veľmi rozsiahla analýza, v skutočnosti stále pochybujem o mnohých slovách a nič sa nehovorí ani o slovníkoch, čo je pre mnohých zásadné (a rozumiem tomu v španielčine neexistuje žiadny slovník, ktorý by neumožňoval inštaláciu slovníkov, čo umožňuje program kindle), o vizualizácii obrázkov sa nič nehovorí; Pretože človek, ktorý si vyberie čítačku, ktorá umožňuje čítanie viacerých formátov, je to z dôvodu pridanej hodnoty, ktorú tieto filtre poskytujú, a tu sa nehovorí, či je možné napríklad obrázky otáčať alebo či ich môžete zväčšovať a zmenšovať; v skutočnosti neboli vložené ani technické podrobnosti a dlhá verzia.

  26.   vicentez55 dijo

    Chýba mi dobrý slovník RAE, ktorý mi umožňuje konzultovať slová v španielčine, o ktorých môžem pochybovať. Môj ebook má 11 integrovaných slovníkov, ale nie RAE, a čo je horšie, SONY ho odmieta začleniť, tým menej uľahčuje tým z nás, ktorí už majú PRS-T2. Osobne to vezmem do úvahy na úkor spoločnosti SONY. Zdravím vás

  27.   Alžbety dijo

    Som skvelý čitateľ a uvažujem o kúpe zariadenia, ale nedokončil som sa rozhodovaním medzi Sony a Kindle. Môže mi niekto pomôcť, keby mi povedal, ktoré z nich sú najjednoduchšie na použitie a že pomohlo čítať v noci bez svetla? Ďakujem

  28.   Knot dijo

    Môžem len povedať, že neznášam sony a pozornosť, ovládateľnosť a spoľahlivosť sú NAJHORŠIE

  29.   Môžete povedať (@SePueDecir) dijo

    Moja čítačka Sony bola vždy zlá. Zakaždým, keď narazil na slovník alebo pri zmene knihy, uviazol. Otočenie stránky trvalo večne. Rozhodol som sa aktualizovať softvér zo stránky Sony a tam to zostalo. Navždy zamknutý. Odniesol som to na úradnú službu a povedali mi, že to musím vyhodiť, že si radšej kúpim inú. Hovorím im, že je to tak, pretože som sa pokúsil nainštalovať ich softvér podľa pokynov a nedajú mi iné riešenie, ako ho vyhodiť.

    Minul som veľa peňazí na vec, ktorá si myslela, že Sony je záruka a v skutočnosti ide o podvod.

    Nemá to nijakú výhodu oproti iným čítačkám, je zložité manipulovať s ním, spomaliť, zlyhať, zlyhať a navyše neexistuje technická služba spoločnosti Sony a starostlivosť o zákazníka. Jeho možnosťou je vždy „kúpte si nový.“

  30.   Marvin dijo

    Mám obidve, obidve sú vynikajúce, ale kindle prevyšuje sony, nielen prekonáva sony pre osvetlenie, ale na kindle si môžete sťahovať knihy odkiaľkoľvek na internete a nie na sony.

  31.   Francisco dijo

    Prosím, mohol by mi niekto povedať, ako odinštalovať prenosné puzdro Sony PRSA-SC22 • Pre čítačku kníh Sony • Farba červená
    • Referenčné číslo .: SONY-PRSASC22R.WW
    • P / N ………… ..: PRSASC22R.WW
    • Rodina …….: Digitálne knihy - elektronické knihy

  32.   Mar dijo

    Ahojte všetci: mohli by ste mi prosím povedať, aký je priemerný život vašich elektronických čítačiek? Mám Kindle Touch a po dvoch rokoch a 7 mesiacoch sa klávesa menu pokazila a neviem sa k nej dostať. Úprimne som sklamaný z tejto značky, pretože som ju získal premýšľaním o pridanej hodnote, ktorú by mohla poskytnúť: kvalitu, knihy v Amazone atď. Teraz však zisťujem, že keďže je po záruke, nemôžu ju opraviť a jediným riešením je kúpiť ja jeden z ich skladu lacnejších zariadení. Vydržia e knihy tak málo? O moje je super dobre postarané, takže sa to zdá ako krátka doba.
    Preto uvažujem o prechode na SONY.
    S pozdravom.

  33.   Rober dijo

    Hladké mozgy, ktoré milujú Apple, sú rovnaké ako tie, ktoré milujú Kindle. Bohovia ... ..