Porovnanie: Sony PRS-T1 vs. Sony PRS-T2

Farby Sony PRS-T2

Pred niekoľkými týždňami spoločnosť Sony uviedla na trh to, čo je druhá verzia jeho úspešnej elektronickej čítačky, ktorú nazval PRS-T2 en una continuación del nombre que ya creó para la primera versión de su dispositivo y que alcanzó un impresionante éxito de ventas y consiguió además un elevado grado de satisfacción entre todos aquellos que se lanzaron a comprarlo. Hoy kúpili sme nový PRS-T2 s jeho predchodcom, PRS-T1 ktorá je stále na trhu k dispozícii na zakúpenie a ktorá sa na prvý pohľad zdá byť úplne rovnaká ako nový model, hoci s nižšou cenou a ktorá niekedy kupujúcich mätie, pretože nie, nie sú z hľadiska výkonu rovnaké.

Medzi podobnosťami nájdeme rovnaký elektronický atramentový systém (E-Ink Pearl), rovnaké množstvo vnútornej pamäte a schopnosť čítať niekoľko rôznych formátov elektronických kníh. Merania sú veľmi podobné a hmotnosť zostáva na 167 gramoch v porovnaní so 168 predošlého modelu, čo je takmer nepostrehnuteľné, pokiaľ ich neprevedieme na váhu.

Čierny model Sony PRS-T1

Hlavným vizuálnym rozdielom, ktorý medzi PRS-T1 a PRS-T2 nájdeme, je ich dizajn, ktorý sa mierne zmenil, hlavne v oblasti tlačidiel, kde nájdeme zmenu ich štýlu. Akonáhle sme začali využívať novú elektronickú čítačku Sony nájdeme nasledujúce správy:

  • Vylepšila sa rýchlosť zariadenia a v tomto novom PRS-T2 bude otáčanie stránky, zväčšovanie alebo pohyb medzi ponukami o niečo rýchlejšie ako v predchádzajúcom modeli, PRS-T1
  • Integrácia s populárnou aplikáciou Evernote, ktorá nám umožní napríklad uložiť článok do uvedenej aplikácie a mať ho k dispozícii na čítanie na našom Sony PRS-T2. Rovnakým spôsobom, ak napíšeme poznámku do našej elektronickej čítačky, budeme ju mať k dispozícii na našom účte Evernote
  • Možnosť zdieľania na Facebooku rôznych pasáží toho, čo práve čítame
Čierny model Sony PRS-T2

Snáď jediná vec, ktorá nám v tejto novej elektronickej čítačke Sony môže chýbať, je absencia MP3 prehrávača, ktorý sme mali k dispozícii vo verzii PRS-T1 a ten podľa zdrojov Sony v PRS-T2 zmizol, aby sa zabránilo nadmernej spotrebe batérie.
S alebo bez MP3 prehrávača sa nová elektronická čítačka Sony výrazne zlepšila z hľadiska výkonu a je nepochybne jedným z najlepších zariadení na trhu a za viac ako prijateľnú cenu.
Más información – eReader PRS-T1 de Sony, análisis e impresiones

Zanechajte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

*

*

  1. Zodpovedný za údaje: Miguel Ángel Gatón
  2. Účel údajov: Kontrolný SPAM, správa komentárov.
  3. Legitimácia: Váš súhlas
  4. Oznamovanie údajov: Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám, iba ak to vyplýva zo zákona.
  5. Ukladanie dát: Databáza hostená spoločnosťou Occentus Networks (EU)
  6. Práva: Svoje údaje môžete kedykoľvek obmedziť, obnoviť a vymazať.

  1.   Luis dijo

    Moja matka má ružové Sony PRS-T1 a je skutočne potešená. Nebol schopný vyskúšať nový model, ale starý zatiaľ funguje ako kúzlo.

    Veľmi dobrý článok!

    1.    Villamandos dijo

      Ten model je nádherný a obal v rovnakej farbe je nádherný.

      Rozdiely od prvého modelu po druhý sú badateľné, ale prvé zo zariadení je stále veľmi, veľmi dobré.

      Zdravím !!

  2.   ivan dijo

    Mám sony prs t-1 a chýba mi iba slovník es-es. Inak je to takmer dokonalé.

  3.   alex dijo

    Rozmýšľame nad tým, že by som Sony PRS-T2 dal svojej svokre, videla to s priateľom a bola celkom presvedčená.

    Medzi týmto a Kindle si však nie som istý, ktorý z nich stojí za to, okrem ceny za výhody a použitie, pre prípad, že by získal všetok výkon.

    Ak je to lepšie ako roznietenie, ale nie je to stlačené viac ako na čítanie, obdobie neviem, či má rozdiel v cene zmysel.

    Máte nejaký názor, aby ste mi dali kábel?
    Thx!

  4.   da Vinci dijo

    Prosím, urobte niekto 8 alebo 9-palcové obrazovky v eink, šesť je smiešne, nenechávate svoj zrak tft a nechávate ho nútiť ho malým písmom a neustále blikajúce saty sú smiešne

    1.    Irene Benavidez dijo

      Niekto ich vyrába. V rovnakom blogu sú aj články o 92 ″ Onyx Boox M9,7 alebo Tagus Magno v rovnakej miere (pre uvedenie niekoľkých príkladov).

      Máte však aj ďalšie možnosti (niektoré s ukončenou platnosťou, ale prístupné z druhej ruky): Kindle DX, PocketBook Pro ... Je to otázka hľadania.

  5.   Nacho dijo

    Dobrý deň, pýtam sa z mojej nevedomosti a s úplnou nevedomosťou. Ak máte možnosť kúpiť si obe, je T2 lepší ako T1? V mojom konkrétnom prípade je mp3 druhoradý, v T2 s ním môžete rootovať a čítať knihy Kindle? Vďaka

  6.   jedľa dijo

    Ak je t2 rýchlejší ako t1, bude to pri inicializácii rovnako rýchle aj otočenie stránky a prístup do ponuky.

    T2 je nástraha ako koruna borovice. Potrebovali vydať niečo nové a používať rovnaký softvér, odstraňovať funkcie a ďalej obmedzovať pripojenie k rôznym programom na načítanie, napríklad Adobe Digital Editions. Jediná dobrá vec na tom je, že rám je skôr matný ako lesklý, inak je to horšie.

    Nemá vstup pre hudbu ani kartu SD. Ak aktualizujete firmvér, diktatúra spoločnosti Sony zabráni zakoreneniu.

  7.   Jona dijo

    Otázka, ktorú mám, že som stratil krabičku a nepoznám vlastnosti t1, by ste mi ich mohli poskytnúť, že ho chcem predať a potrebujem ich tento nový, nakonfigurujem ho iba v prípade, že vás zaujíma pise mi dakujem

  8.   Stredná dijo

    Mám problém vložiť heslo a nepamätám si ho a nedovolí mi prístup do menu, snažím sa ho naformátovať ale nedovolí mi nič robiť. Čo môžem urobiť ?