Ocenjujem, po enem mesecu uporabe mojega Sony PRS-T2

Sony eReader

Danes pred natanko mesecem dni sem kupil svoj drugi eReader, Sony PRS-T2 Da sem se od prvega trenutka zdela predraga in da sem čez nekaj dni začela misliti, da je celo poceni in da danes štejem za pristen dragulj po »smešni ceni«.

No, zagotovo vas bo marsikdo od vas odpustil kot nepremišljenega milijonarja ali norca, ne da bi več, če pa nehamo razmišljati o tem in če res radi berete in lahko iz te naprave izvlečete dovolj njegova cena je na koncu zgolj podrobnost.

Če se vrnem k svojemu članku, ker čeprav se to morda ne zdi tako, nisem prišel sem, da bi ocenil, ali je bilo vredno porabiti denar za napravo Sony ali ne, ampak povem vam moje izkušnje in osebno mnenje.

Sony eReader

Preden sem se odločil za nakup Sony PRS-T2, sem preizkusil veliko naprav, v omrežju omrežij prebral na stotine primerjav, informacij in člankov in brez dvoma mislim, da sem se popolnoma odločil za to napravo in še več po branju v tem isti kotiček število težav, ki jih povzroča druga naprava, ki jih končno cenim skupaj s PRS-T2, govorim, kot si lahko predstavljate o BQ Cervantes luč na dotik.

Med pozitivnimi točkami, ki sem jih našel v tej napravi, bi lahko izpostavil:

  • Življenjska doba baterije. Napravo imam natanko en mesec in jo vsak dan še nisem moral polniti, kar je nedvomno nekaj izjemnega
  • Hitrost bralnika. Z izjemo zagona so hitrost obračanja strani in druge funkcije, ki jih je mogoče izvajati z bralnikom, izjemno hitre
  • Združljivost formatov. Brez dvoma je bila ta točka zame nujna potreba, ki jo je Sony PRS-T2 uspel pokriti z odlično noto, to je, da lahko datoteke PDF ali EPUB berem brez težav ali težav
  • Enostavnost uporabe. Vsi, ki trdijo, še posebej starejši, da tradicionalnih knjig zaradi elektronske knjige ne bodo opustili, se zelo motijo. To je verjetno najlažja in najpreprostejša naprava te vrste

Sony eReader

Kako bi lahko bilo drugače v tem mesecu sem odkril tudi nekaj negativnih točk, vendar to v nobenem primeru ne zamegli mojega splošnega mnenja o tej napravi:

  • Opomb ni mogoče izvleči. Opombe je mogoče ustvariti za vsako besedo ali besedno zvezo v knjigi, vendar je ni mogoče izvleči, na primer v računalnik, kar je nedvomno negativna točka
  • Zunanja oblika. Za resnega in načeloma čistega sem izbral črni Sony PRS-T2, a vsakič, ko s prstom položim zunanjo oblogo, na njem ostane moj prstni odtis, zaradi česar je zunanjost naprave "nekoliko grda".

Brez dvoma po mnogih krogih, urah iskanja in branja informacij in mnenj iskreno verjamem v to Ko sem kupil Sony PRS-T2, sem imel popolnoma prav Če bi mi kdo zdaj ponudil zamenjavo za katero koli drugo napravo in mi dal polno ceno, ki me je stala naprava Sony, ne da bi mi za novo napravo zaračunal evro, bi brez negativnega pomisleka odgovoril negativno.

Kakšne so bile vaše izkušnje in ocena e-bralnika, ki so vam jo dali kralji ali Božiček?.

Več informacij - Primerjava: Sony PRS-T1 vs Sony PRS-T2


Pustite svoj komentar

Vaš e-naslov ne bo objavljen. Obvezna polja so označena z *

*

*

  1. Za podatke odgovoren: Miguel Ángel Gatón
  2. Namen podatkov: Nadzor neželene pošte, upravljanje komentarjev.
  3. Legitimacija: Vaše soglasje
  4. Sporočanje podatkov: Podatki se ne bodo posredovali tretjim osebam, razen po zakonski obveznosti.
  5. Shranjevanje podatkov: Zbirka podatkov, ki jo gosti Occentus Networks (EU)
  6. Pravice: Kadar koli lahko omejite, obnovite in izbrišete svoje podatke.

  1.   neodločeno je dejal

    In vprašanje, ki si ga zastavljamo mnogi od nas, je: kaj je boljše, to ali Paperwhite?

    1.    Villamandos je dejal

      Testiral sem 2 in dolgi Sony PRS-T2

      1.    zamenjati je dejal

        Ste res že poskusili oboje? Kakšno primerjavo ste naredili? Primerjate prejšnjo generacijo e-bralnika (očitno PRS-T2) z novo generacijo. Bi lahko pojasnili, zakaj je SONY boljši po dolžini?

        1.    Villamandos je dejal

          Zame zaradi hitrosti sistema, možnosti pri branju datotek, zasnove in vodljivosti naprave, ko je priključena na računalnik. Poleg številnih negativnih vidikov, ki mi pri Kindlu niso všeč.

          Vsak je zelo svoboden, da ima svoje mnenje, jaz svoje, vi svoje in vsak, ki si ga želi.

          Zame je naprava Sony morda boljša, za vas pa druga in ni nujno, da je slaba ...

          1.    zamenjati je dejal

            Vsak ima lahko jasno mnenje, kar pa ne pomeni, da obstajajo nekatere stvari, ki so objektivne. Kako PRS-T2 premaga Paperwhite? Ker bere več formatov in ima režo za kartico MicroSD. Kako ga premaga Paperwhite? Glede ločljivosti, hitrosti (da, na primer obračanje strani Paperwhite je veliko hitrejše), tehnične podpore (Amazon danes nudi najboljšo tehnično podporo od vseh podjetij za e-bralnike), v prednji luči osvetlitve, v brezplačno shrambo v Amazon Cloud itd.

            Glede tega, kar pravite, je obvladljivost Kindle, ko je povezan z računalnikom, tako preprosta kot pri pendriveu. Ne vstopam v dizajn, ker gre za nekaj očitno subjektivnega.

            Predvidevam, da je mogoče, da bo SONY prej ali slej izdal e-bralnik za to generacijo, ki se lahko kosa s KoboGlo, Tagus Lux, Kindle Paperwhite itd., Vendar do danes takšnega bralnika ni in še enkrat poudarjam, da PRS -T2 v primerjavi z nekaterimi prejšnjimi ni nič drugega kot bralnik pretekle generacije in na splošno slabši.

            Iskreno, verjamem, da niste imeli možnosti primerjati obeh bralcev, zato ni dobro izraziti mnenja o tem.

            Brez trdosti, pozdrav.


          2.    katafrakta je dejal

            Hitrost sistema? Na Sonyju PRS-T2? Prosim ... Če celo Kindle 4 od 79 evrov pri zagonu naredi tisoč obratov in obrne stran (boljše je, da se ne pogovarjamo, da ne bi ponižali revnega Sonyja). Kar zadeva življenjsko dobo akumulatorja, je normalno za BREZ Bralca, da traja približno en mesec s hitrostjo pol ali ure dnevnega branja, zato tudi kolesa niso izumili pri tem.

            Kar zadeva "enostavnost uporabe", je Kindle 4 (ki ni otipljiv) veliko bolj intuitiven in "naraven" pri obračanju strani, saj morate le pritisniti katerega koli gumba za naprej in nazaj na obeh straneh. zaslon s palcem ali kazalcem. Kar pa zadeva ceno, no ... Kindle 4 po 79 evrih (in pred nekaj dnevi v prodaji po 59 evrih).

            K4 ePub sicer ne bere, vendar to trenutno ne predstavlja težav, saj so vse knjige, ki se prodajajo in piratirajo, v oblikah ePub in mobi (tista na Kindlu), nekatere pa v novem formatu Amazon KF8. In potem je tu Kaliber.

            In to brez pogovora o številnih možnostih Kindla zunaj branja knjig: pošiljanje in samodejna pretvorba spletnih strani in časopisov, nalaganje predogledov knjig, možnost vračila kupljenih knjig, če vam niso všeč ... Kakorkoli že.

            Še malo objektivnosti in strogosti, prosim.


          3.    Martial je dejal

            Potem bo prišel tito Amazon, ki bo vaše bralce postavil na Wi-Fi in iz diskrecijskih razlogov izbrisal vse vaše knjige (kot že večkrat). In vsi ostali se vam bomo veliko smejali, ker ste tako neumni, da ste se sprijaznili s hudičem.


          4.    pepe_thunder je dejal

            Prosim !! Kje dobiš te neumnosti?


          5.    Maria del Carmen je dejal

            Zdi se, da dobro poznate Sony in imam težavo: nekaterih knjig, ki sem jih naložil v zadnjem času, ne vidim, če jih pogledam skozi računalnik, ki so, vendar se v Readerju ne pojavijo. Nekaj ​​že prebranih sem izbrisal, vendar mi še vedno ne kaže novih, kaj lahko storim? Sem obupnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  2.   Edward Perez je dejal

    Imam bel papir.

    Kar daleč presega Sony, je osvetlitev ozadja.
    Prav super je.
    Naprava se ne "deformira" v zunanji luči, ohranja svojo estetiko. Poleg tega je graduiran glede na količino svetlobe v okolju.
    Enako težavo ima s površino. Moji odtisi so povsod. Kapaciteta baterije je 4 tedne ali 3, če jo imate z Wi-Fi in je osvetlitev vedno aktivna, manjša težava.

    Vedno sem uporabljal kindle in ne vem, ali imajo druge naprave enake zmogljivosti. Šele sprva sem za prenos knjig uporabljal prenosno povezavo. Trenutno način posredovanja knjige ne more biti enostavnejši od pošiljanja e-poštnega sporočila na Kindle in čez 30 sekund ali manj ga imam na e-bralniku, ne da bi ga bilo treba obiskati in ga povezati s prenosnikom.

    Zaradi tehničnih specifikacij je ločljivost zaslona ena najvišjih na trgu. Pri obračanju strani ni opaziti.

    Kar mu daje dodano vrednost, je, da se Kindle uči iz vaših bralnih navad. Odvisno od tega, koliko preberete, izračuna, kako dolgo boste končali poglavje (10 minut, 12, 15 itd.) Ali v koliko urah bi končali knjigo. Če postanete leni in dneve nehate več brati, se to preračuna.

    Končno, ko grem od ene kinle do druge, so knjige v "oblaku", le sinhronizirati jih moram in imam popolnoma enake.

    Površina na dotik je bila močno izboljšana. Gumbi so postavljeni na stran, shranite enega. In ko se dotaknete površine, je videti porozno, kot list papirja.

    Lep pozdrav.

    1.    Villamandos je dejal

      Odlična ocena prijatelja Kindle, najlepša hvala za to.

      S spoštovanjem!

  3.   tam je dejal

    S sony prsnikom t1 lahko črpate zapiske iz knjig. Samo uporabite program Sony Reader za računalnike. Odprete knjigo in v spodnjem desnem delu kliknete ikono za izvoz opomb.

    1.    Villamandos je dejal

      Poskusil bom, da vidim, ali deluje pri obeh. Hvala vam!!

      1.    Sansa je dejal

        Evernote lahko uporabite tudi za skupno rabo zapiskov z vašim računom Evernote, tako da jih boste lahko imeli v računalniku ali telefonu.

  4.   Neodločeno2 je dejal

    Kaj pa PDF-ji? Katerega berejo bolje, na tej napravi ali na Paperwhiteu?

    1.    Villamandos je dejal

      V Sonyju berejo zelo, zelo dobro, v Kindlu sem ga preizkusil zelo kratek čas in nisem uspel preizkusiti branja nobenega PDF-ja, ker mi to trenutno ni nujno.

      1.    katafrakta je dejal

        Ne glede na to, kako dobro jih beremo, PDF NI namenjen za ogled na 6-palčnem zaslonu, razen če ponavljam, da je bil ustvarjen z velikostjo strani, ki upošteva dimenzije 6-palčnega zaslona v mm. Bralci ne delajo čudežev, še posebej, če ima PDF ilustracije.

        1.    David miralles je dejal

          Človek, odvisno od tega, kako je PDF ustvarjen. Če imate fotokopijo v elektronski obliki, da, če pa je na primer povzeta iz .doc, bralec samo zajame besedilo in izgleda fantastično. To kaže, da sovražite Sony, vendar vžiganje ni tako dobro niti Sony ni tako slabo. Imam T1 in razen luči, ostalo brez težav opravi moj bralec. T2 manjka predvajanje zvoka, včasih rad med branjem poslušam malo glasbe v ozadju.

          1.    bralec je dejal

            Dejansko ne glede na izvor PDF-ja z bralnikom e-bralnikov (ne glede na njegovo blagovno znamko) ne bo prav prijetno ravnati, če je datoteka ustvarjena v formatu A4. Za datoteke PDF te velikosti bo tablica vedno boljša (če je lahko 9,7 ali 10,1 ″ boljša).


    2.    katafrakta je dejal

      Zdravo. Noben 6-palčni bralnik e-črnila ni primeren za branje PDF-jev, razen če je "natisnjen" za to velikost. Če delate z PDF-jem velikosti DINA4, morate kupiti 8-palčni bralnik ali 10-palčni tablični računalnik.

  5.   CARMEN "IZGUBLJEN" je dejal

    živjo, za darilo sem dobil Sony PRS-T2. Težava je v tem, da sem na področju e-knjig precej nevedna. V računalniku imam knjige v pdf obliki, ali jih lahko prenesem na sony, kakršen je? ali pa jih moram pretvoriti v drugo obliko.

    Če jih moram pretvoriti, prosim, kako se to naredi? Hvala

  6.   Pepe Aragón je dejal

    Kje najdem svinčnik za sony prst2, moj je izgubljen

  7.   Kokpita je dejal

    Ko gre za branje knjig v formatu PDF, nihče ne more premagati Sonyja T1,2. Imam Kindle in Kobo, vendar se vedno vrnem v svoj Sony, ker imajo idealno programsko opremo za branje knjig PDF: njihove stolpce, njihovo samodejno odrezovanje, njihovo zmožnost branja, kot da bi bili ePub, ne da bi jih bilo treba pretvoriti, vseeno. Pri datotekah PDF je Sony T1,2 neprekosljiv.
    pozdrav

  8.   Kokpita je dejal

    Ko gre za branje knjig v formatu PDF, nihče ne more premagati Sonyja T1,2. Imam osvetljeno Kindle in Kobo, vendar se vedno vrnem k svojemu Sonyju, ker imajo poleg praktičnosti gumbov idealno programsko opremo za branje knjig v PDF-jih: možnost branja v stolpcih, samodejno obrezovanje, možnost, da jih berete kot ePub, bo vseeno brez pretvorbe. Pri datotekah PDF je Sony T1,2 neprekosljiv.
    pozdrav

    1.    Ale kendra je dejal

      kako to storiš? Konec vsake strani sem odrezal v pdf, kupil sem ga pred tednom dni in ga želim zavreči! Imam prs600, ki mi je všeč, vendar sem star, zato sem ga hotel posodobiti, prebrati ga moram v pdf-ju, kar mi vzame pamet, če moram pretvoriti 1600 knjig, pomagajte mi ,,, Pustil bom svoj e-poštni naslov, če lahko alejandrasanroman@hotmail.com, Hvala vam!

  9.   kislina je dejal

    Pozdravljeni, želel sem vas vprašati, ali je koristno delati zapiske na univerzi ali lahko preberete knjigo in na hitro poiščete urednika, da povzame knjigo. Hvala

  10.   salvo je dejal

    Ne vem, ali bo to še aktivno, vendar poskušam svojo srečo. Z Epubom Game of Thrones me e-knjiga (to je ta model) obrača po treh straneh naenkrat: od 412-315 do 416-419, zaradi česar mi je nemogoče prebrati, kaj v teoriji piše v 413 od gumba skače okoli teh blokov in dotik nore, če poskusim vleči.

    Je normalno?

    1.    salvo je dejal

      No, prijatelj mi ga je dal, zato razumem prav?

      1.    Villamandos je dejal

        No, takrat vam nisem mogel povedati resnice, priporočam, da vprašate na forumu, to se mi z mojo napravo še ni zgodilo.

        Druga možnost bi lahko bila, da bi dobili drugo enako knjigo, da bi ugotovili, ali je težava v digitalni knjigi, ki bi bila najbolj običajna.

  11.   gerardo je dejal

    pozdravljeni, imam težavo s T2, ki sem ga kupil ta teden, ne morem v celoti naložiti knjige, ki sem jo pretvoril iz FB2 v PDF, imeti mora 692 strani in naloženo je le 61, nekdo ve zakaj.

    hvala

  12.   Antonio je dejal

    Imam Sony. Čeprav sem ocenjeval nakup kindla. Vsak je v redu. Čeprav ima Kindl druge "funkcije", se mi ne zdi boljši za to ali obratno.
    Ne pozabimo, kakšna je vaša vloga: brati knjigo. Ne želim, da predvaja mp3 ali očitno video (omejitve zaslona).
    A je že kdo videl tradicionalno knjigo s svetlobo? Zato se mi ne zdi bistvenega pomena, da ga zaslon mojega bralnika nima, čeprav luč ni tako osvetljena kot pri Kindlu. Veliko delam z računalniki, da se med branjem poskušam izogniti svetlobi.
    Pravijo, da je vžiganje hitrejše, ko gre za obračanje strani ... iskreno, moj ga obrne hitreje, kot je potrebno, da pogledam gor.
    Tudi za delo in študij moram odpreti in zamenjati več dokumentov word in pdf. Prav tako ne bi pomislil, da bi to storil s Sonyjevim bralnikom, pa tudi s Kindlejem, preprosto nobeden od njih ne bi mogel pokriti niti 10% mojih potreb po moči in hitrosti, za to imam računalnik in tablični računalnik.
    Skratka, kindl ima svetlobo (ni nujno, nasprotno, izogibam se ji), je hitrejša? Ne potrebujem te hitrosti, naredi več stvari ... Hočem samo, da se bere. Vsakdo dobro opravi delo, za katero je: branje, s Kindlom imam prijatelje in zelo vesel.

  13.   Esther je dejal

    No, imam težavo: ko kupim knjigo prek spleta (plačam), ostane na trdem disku mojega računalnika, vendar je ne morem prenesti v napravo za nastavitev. Z brezplačnimi ali piratskimi knjigami pa po drugi strani nimam težav. Oblika nakupa je .acsm, vsebujejo DRM, in čeprav imam nameščene Adobe Digital Editions in Caliber, ne vem, kje je napaka, vendar jih ne vidim v napravi za čiščenje (čeprav mi pravi, da da že obstajajo, da če jih želim zamenjati ...) To je frustracija. Ali mi lahko kdo pomaga? Hvala vam.

  14.   Ricardo je dejal

    Živjo, hvala za komentar. O tem bralcu bi rad postavil vprašanje, ker ocenjujem nakup.
    Videl sem, da ima integriran angleško-španski slovar, h, da lahko med prebiranjem knjige in izbiro besede vidite prevod. Zanima me ta funkcionalnost za francoščino, toda bralec, ki sem ga videl, ima francosko-angleški slovar in ne francosko-španski.
    Ali veste, ali je mogoče prenesti špansko-francoske slovarje in jih vključiti v branje?
    hvala

  15.   sasha je dejal

    Pozdravljeni, zanima me, če je mogoče e-knjige kupiti s bremenitvijo sony prs T2? Hvala!

    1.    Villamandos je dejal

      Kaj mislite z bremenitvijo?

      Lep pozdrav!

  16.   Shoei je dejal

    Imam tega sonyja in sem tudi navdušen. Še posebej s hitrostjo, s katero nalaga knjige in strani. In tudi s programsko opremo, ki jo vključuje za upravljanje, ki je zelo intuitivna in preprosta.

  17.   lara je dejal

    Dobro! kot je nekdo vprašal spodaj ... ali je mogoče privzetim slovarjem sony e-bralnika dodati špansko-francoski slovar? (do prst3, ki se je zdaj spet pojavil)

  18.   Polarni medved je dejal

    Opombe lahko seveda izvlečete v računalnik. Za to uporabite sony čitalec (PC ali Mac)

  19.   Anonimo je dejal

    Všeč mi je prs t2 (ima gumbe, zaslon na dotik, enostavnost uporabe ...), čeprav priznam, da je osvetlitev pw zelo dobra

  20.   Adolfo je dejal

    Prst2 sem dobil v dar, imam pa vprašanje, ki ga prodajalec ni rešil. Ko obrnete stran ali naložite fotografijo, ta veliko utripa, dokler se slika ne stabilizira. Je normalno?

  21.   Maryam manzur je dejal

    Pozdravljeni, mož mi je prejšnji teden sporočil, ker sem spoznal to e-knjigo ali bralnik, sem nov in se trudim z njo, dokler se ne prilagodim, če imam poizvedbo in sem prenesel veliko knjig, vključno s trilogijo. trudim se prebrati Vse oblike zapisa, ki jih prenesem, so pdf, ker res ne vem, katera oblika najbolje deluje, prva in tretja knjiga pa mi od treh knjig ne omogočata spremembe črke, ker ????? Naložila sem isto knjigo z drugih strani, vendar se mi še naprej dogaja isto, kar se dogaja z drugo knjigo, ne trpim, ne morem pa prebrati druge, če nisem prebrala prve, prosim, ali mi lahko pomagate, ker očitno imate več izkušenj in veste, kako ravnati, mi pomagajte prosim, hvala lepa

  22.   sibila je dejal

    Premierno predstavljam sony prsT2, vključil sem že 100 knjig, sem zelo dober bralec ... in morda željan novosti. Ali je priročno naložiti vnaprej? Drugo vprašanje Običajno se zgodi, da se ob kliku na knjigo prikaže znak, v katerem je zapisano: ** datoteke ni mogoče najti, element je bil odstranjen iz računalnika **, čeprav je označen z besedo NOVO Kaj to pomeni? Ali nisem dobil te knjige nazaj?
    Kaj je bolj priročno glede * polnjenja baterije *? Počakajte, ali je že popolnoma izčrpan ali se zaračuna?
    Hvaležen, če prejmem odgovore na te predstavljene težave.

  23.   Raúl Pallero je dejal

    Pozdravljeni Villalobos, imam PRS T2 in pri nalaganju knjig z zaščito DRM bi moral v bralnik naložiti Adobe ID, kako se to naredi? Prebral sem vse konfiguracije in ne najdem ničesar, zagotovo sem neofit v kibernetskih vprašanjih. Hvala Raul

  24.   Joaquin George je dejal

    Pozdravljeni, hvala za vaše kritike, pomagalo mi je pri odločitvi za nakup. Prihajam iz Argentine in trg e-bralcev tu ni razvit; Čeprav obstajajo podjetja, ki v naši državi izdelujejo veliko različnih elektronskih izdelkov, kot so tablični računalniki, prenosniki, lcd-ji itd., Govorim pa med drugim o blagovnih znamkah, kot so Sony, Hitanchi, Lenovo; Niso namenjeni e-bralnikom. Edini, ki ima predstavništvo, je Grammata. Torej je pridobitev tega Sonyja, ki je zagotovo uvožen, dragocena najdba.

  25.   redki je dejal

    Menim, da če uporabljam erreader mesec dni, se mi to ne zdi zelo obsežna analiza, v resnici imam še vedno veliko dvomov in niti približno ni rečeno o slovarjih, kar je za mnoge bistvenega pomena (in razumem, da v španščini ni slovarja in to ne dovoljuje namestitve slovarjev, kar v Kindlu omogoča), o vizualizaciji slik ni nič rečeno; Ker oseba, ki izbere učitelj, ki omogoča branje več formatov, je zaradi dodane vrednosti ta in tukaj ni rečeno, ali je na primer slike mogoče zasukati ali pa povečati ali pomanjšati; pravzaprav niso vnesene niti tehnične podrobnosti in dolga itd.

  26.   vicentez55 je dejal

    Pogrešam dober slovar RAE, ki mi omogoča iskanje besed v španščini, o čemer lahko dvomim. Moja e-knjiga ima 11 integriranih slovarjev, ne pa tudi RAE, in kar je še huje, SONY je noče vključiti, še manj pa olajša tiste, ki že imamo PRS-T2. Osebno bom to upošteval v škodo družbe SONY. Pozdravi

  27.   Elizej je dejal

    Sem odličen bralec in razmišljam o nakupu naprave, vendar se še nisem dokončno odločil med Sonyjem in Kindlom, mi lahko prosim pomaga nekdo in mi pove, katera je najlažja za uporabo in da je pomagala brati ponoči brez svetlobe? Hvala vam

  28.   Stenj je dejal

    Lahko samo rečem, da sovražim sony in da so pozornost, vodljivost in zanesljivost NAJSLAJŠE

  29.   Lahko rečeš (@SePueDecir) je dejal

    Moj bralnik Sony je bil vedno slab. Vsake toliko se je zataknil pri iskanju slovarja ali pri menjavi knjig. Za vedno je trajalo, da sem obrnil stran. Odločil sem se, da posodobim programsko opremo s strani Sony in tam tudi ostane. Za vedno zaklenjeno. Odnesel sem ga na uradno službo in rekli so mi, da ga moram zavreči, da raje kupim drugega. Povem jim, da je tako, ker sem poskušal namestiti njihovo programsko opremo, kot je navedeno, in mi ne dajo druge rešitve, kot da jo vržejo ven.

    Precej denarja sem porabil za stvar, ki je mislila, da je Sony poroštvo in dejansko prevara.

    Nima prednosti pred drugimi bralci, zapleten je, počasen, zruši, zruši, poleg tega pa Sonyjeva tehnična služba in skrb za stranke ne obstajata. Njegova možnost je vedno "kupi si novo."

  30.   marvin je dejal

    Imam oba, oba sta odlična, toda kindle presega sony, ne le sony za razsvetljavo, ampak na kindlu lahko knjige prenašate od koder koli na internetu in ne s sonyja.

  31.   francisco je dejal

    Prosim, naj mi nekdo pove, kako odstranim torbico Sony PRSA-SC22 • Za bralnik knjig Sony • Barva rdeča
    • Referenca.: SONY-PRSASC22R.WW
    • P / N ………… ..: PRSASC22R.WW
    • Družina…: Digitalne knjige - e-knjige

  32.   To je dejal

    Pozdravljeni vsi: mi prosim povejte, kakšno je povprečno življenje vaših bralnikov? Imam Kindle Touch in po dveh letih in 7 mesecih se je menijska tipka pokvarila in do nje ne morem priti. Odkrito sem razočaran nad to blagovno znamko, saj sem jo pridobil, ko sem razmišljal o dodani vrednosti, ki jo lahko zagotovi: kakovost, knjige v Amazonki itd. Zdaj pa ugotavljam, da je ne morejo popraviti, ker je izven garancije, in edina rešitev je nakup meni eno izmed njihovih zalog cenejših naprav. Ali e knjige zdržijo tako malo? Za mojega je zelo dobro poskrbljeno, zato se zdi, da je kratek čas.
    Zato razmišljam o prehodu na SONY.
    Lep pozdrav.

  33.   Rober je dejal

    Gladki možgani, ki imajo radi Apple, so enaki tistim, ki imajo radi Kindle. Bogovi ... ..