Primerjava: Sony PRS-T1 vs Sony PRS-T2

Sony PRS-T2 barve

Pred nekaj tedni je Sony predstavil tisto, kar je druga različica svojega uspešnega e-bralnika in ki jo je poimenoval PRS-T2 v nadaljevanju imena, ki ga je ustvaril že za prvo različico svoje naprave in ki je dosegla izjemen prodajni uspeh ter dosegla visoko stopnjo zadovoljstva med vsemi, ki so se odločili za njen nakup. Danes smo kupili novega PRS-T2 s predhodnikom PRS-T1 to je še vedno na trgu za nakup in se zdi, da je na prvi pogled povsem enako kot novi model, čeprav z nižjo ceno in to kupce včasih zmede, ker ne, glede zmogljivosti niso enaki.

Med podobnostmi najdemo isti elektronski sistem črnila (E-Ink Pearl), enaka količina notranjega pomnilnika in zmožnost branja kar nekaj različnih formatov e-knjig. Meritve so si zelo podobne in teža ostaja 167 gramov v primerjavi s 168 prejšnjega modela, skoraj neopazna, če jih ne postavimo na tehtnico.

Črni model Sony PRS-T1

Glavna vizualna razlika, ki jo bomo ugotovili med PRS-T1 in PRS-T2, je njihova zasnova, ki se je nekoliko spremenila, zlasti na področju gumbov, kjer bomo ugotovili spremembo njihovega sloga. Ko smo začeli uporabljati novi Sony e-bralnik najdemo naslednje novice:

  • Hitrost naprave se je izboljšala in v tem novem PRS-T2 bo obračanje strani, povečava ali premikanje med meniji nekoliko hitrejše kot v prejšnjem modelu PRS-T1
  • Integracija s priljubljeno aplikacijo Evernote, ki nam bo na primer omogočila, da bomo v omenjeni aplikaciji shranili članek in ga imeli na voljo za branje na našem Sony PRS-T2 Če na naš e-bralnik napišemo opombo, jo bomo imeli na voljo v našem računu Evernote
  • Možnost delitve na Facebooku različnih odlomkov tega, kar trenutno beremo
Črni model Sony PRS-T2

Morda edino, kar lahko v tem novem Sonyjevem e-bralniku pogrešamo, je odsotnost MP3 predvajalnika, ki smo ga imeli na voljo v različici PRS-T1 kar je po navedbah Sonyjevih virov v PRS-T2 izginilo, da bi se izognili pretirani porabi baterije.
Z MP3 predvajalnikom ali brez njega se je novi Sonyjev e-bralnik močno izboljšal glede zmogljivosti in je nedvomno ena najboljših naprav na trgu in ima več kot primerno ceno.
Več informacij – e-bralnik Sony PRS-T1, ocene in vtisi

Pustite svoj komentar

Vaš e-naslov ne bo objavljen. Obvezna polja so označena z *

*

*

  1. Za podatke odgovoren: Miguel Ángel Gatón
  2. Namen podatkov: Nadzor neželene pošte, upravljanje komentarjev.
  3. Legitimacija: Vaše soglasje
  4. Sporočanje podatkov: Podatki se ne bodo posredovali tretjim osebam, razen po zakonski obveznosti.
  5. Shranjevanje podatkov: Zbirka podatkov, ki jo gosti Occentus Networks (EU)
  6. Pravice: Kadar koli lahko omejite, obnovite in izbrišete svoje podatke.

  1.   Luis je dejal

    Moja mama ima roza Sony PRS-T1 in je resnično navdušena. Novega modela sicer ni mogel preizkusiti, za zdaj pa stari deluje kot čar.

    Zelo dober članek!

    1.    Villamandos je dejal

      Ta model je čudovit in ovitek v isti barvi je čudovit.

      Razlike med prvim modelom in drugim so opazne, a prva naprava je še vedno zelo, zelo dobra naprava.

      S spoštovanjem!

  2.   Ivan je dejal

    Imam sony prs t-1 in manjka le slovar es-es. Sicer je skoraj popoln.

  3.   Alex je dejal

    Sony PRS-T2 razmišljamo podariti moji tašči, videla ga je s prijateljem in bila precej prepričana.

    Vendar med tem in Kindlom nisem prepričan, kateri se bolj splača, razen cene ugodnosti in uporabe, če bi dobil vse zmogljivosti.

    Če je to boljše od Kindla, vendar ni stisnjeno bolj kot za branje in obdobje, ne vem, ali je razlika v ceni smiselna.

    Kakšno mnenje, da mi kabel?
    Thx!

  4.   davinci je dejal

    Prosim, nekdo naredi 8 ali 9-palčne zaslone v einku, šest je smešno, ne pustiš pogleda s tftom in pustiš, da ga siliš z drobnim tiskom in stalnimi vrsticami, ki utripajo, je smešno

    1.    Irene Benavidez je dejal

      Nekdo jih naredi. V tem istem blogu imate članke o 92-palčnem Onyx Booxu M9,7 ali o Tagus Magno istega merila (za nekaj primerov).

      Imate pa tudi druge možnosti (nekatere ukinjene, a dostopne iz druge roke): Kindle DX, PocketBook Pro ... Stvar je iskanja.

  5.   Nacho je dejal

    Pozdravljeni, prosim iz svoje nevednosti in s popolno nevednostjo. Če imate priložnost kupiti oboje, je T2 boljši od T1? V mojem primeru je mp3 sekundarni, v T2 lahko z njim korenite in berete knjige Kindle? Hvala

  6.   Jelka je dejal

    Če je t2 hitrejši od t1, bo, ko se inicializira, obračanje strani in dostop do menija prav tako hiter.

    T2 je divji lov kot krošnja borovega drevesa. Izdati so morali nekaj novega in uporabili isto programsko opremo, odstranili funkcije in nadalje omejili povezavo z različnimi programi za nalaganje, kot je Adobe Digital Editions. Edina dobra stvar pri tem je, da je okvir bolj mat kot pa sijajen, sicer poslabšan.

    Nima vhoda za glasbo ali sd kartico in če posodobite vdelano programsko opremo, Sonyjeva diktatura preprečuje ukoreninjenje.

  7.   Jona je dejal

    Vprašanje, da sem izgubil polje in ne poznam značilnosti t1, lahko mi jih posredujete, da ga želim prodati in ga potrebujem novega, ga nastavim samo, če vas zanima pišete mi, hvala

  8.   Vmesna je dejal

    Imam težavo, vstavim geslo in se ga ne spomnim in mi ne dovoli dostopa do menija, poskušam ga formatirati, vendar mi ne dovoli ničesar. Kaj lahko naredim ?