Novērtējot manu Sony PRS-T2 pēc mēneša lietošanas

Sony eReader

Šodien tieši pirms mēneša es nopirku savu otro eReader, Sony PRS-T2 To, ka jau no pirmā brīža es uzskatīju par dārgu un ka pēc dažām dienām es sāku domāt, ka tas ir pat lēts un ka šodien es uzskatu autentisku dārgakmeni par «smieklīgu cenu».

Protams, daudzi no jums mani atlaidīs kā nepieņemamu miljonāru vai muļķi bez vairāk, bet, ja mēs apstājamies domāt par to un ja jums patiešām patīk lasīt un jūs varat pietiekami daudz iegūt no šīs ierīces tā cena galu galā ir tikai detaļa.

Atgriežoties pie sava raksta, jo, lai arī tas nešķiet tā, es neesmu ieradies šeit, lai novērtētu, vai bija vērts tērēt naudu Sony ierīcei vai nē, bet drīzāk pastāstīšu savu pieredzi un personīgo viedokli.

Sony eReader

Pirms izlemt iegādāties Sony PRS-T2, es izmēģināju daudzas ierīces, visā tīkla tīklā izlasīju simtiem salīdzinājumu, informāciju un rakstus un, bez šaubām, domāju, ka man bija pilnīgi taisnība, izvēloties šo ierīci un daudz ko citu, izlasot šo ierīci. vienā un tajā pašā stūrī problēmu daudzums, ko rada otra ierīce, kuru es beidzot vērtēju pirkt kopā ar PRS-T2, es runāju, kā jūs varat iedomāties BQ Servantesa pieskāriena gaisma.

Starp pozitīvajiem punktiem, ko esmu atradis šajā ierīcē, es varētu izcelt:

  • Akumulatora darbības laiks. Ierīce man ir bijusi tieši mēnesi, un, lietojot to katru dienu, man vēl nav bijis jāuzlādē akumulators, kas neapšaubāmi ir kaut kas ārkārtējs
  • Lasītāja ātrums. Izņemot startēšanu, lapas pagriešanas ātrums un citas funkcijas, kuras var veikt ar eReader, ir ārkārtīgi ātras
  • Formātu savietojamība. Neapšaubāmi, šis jautājums man bija steidzami nepieciešams, lai Sony PRS-T2 būtu izdevies pārklāt ar lielisku piezīmi, un tas ir, ka es varu bez grūtībām vai grūtībām lasīt PDF vai EPUB failus
  • Lietošanas vienkāršība. Visiem, kas saka, it īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem, ka viņi neatstās savas tradicionālās grāmatas elektroniskai grāmatai, jo ir grūti to apstrādāt, viņi ļoti kļūdās. Iespējams, tā ir vienkāršākā un vienkāršākā šāda veida ierīce, ar kuru rīkoties

Sony eReader

Kā tas varētu būt citādi šajā mēnesī, es arī atklāju dažus negatīvus punktus, bet tas nekādā gadījumā neskaidro manu vispārējo viedokli par šo ierīci:

  • Nevar izgūt piezīmes. Piezīmes var izdarīt par katru grāmatas vārdu vai frāzi, taču tās nevar izvilkt, piemēram, datorā, kas neapšaubāmi ir negatīvs punkts
  • Ārējais dizains. Es izvēlējos melnu Sony PRS-T2, lai būtu nopietns un principā tīrs, taču katru reizi, kad uzlieku pirkstu ārējai apdarei, mans pirksta nospiedums uz tā paliek, padarot ierīces ārpusi "mazliet neglītu".

Bez šaubām, pēc daudzām kārtām, stundām ilgas informācijas un viedokļu meklēšanas un lasīšanas es no sirds ticu tam Man bija pilnīgi taisnība, kad nopirku Sony PRS-T2 Līdz tam, ka, ja kāds man šobrīd piedāvātu apmaiņu pret jebkuru citu ierīci, norādot pilnu cenu, kādu man maksāja Sony ierīce, un par jauno ierīci neiekasējot ne eiro, es atbildētu negatīvi, nevienu sekundi nevilcinoties.

Kāda ir bijusi jūsu pieredze un vērtējums par eReader, ko jums sniedza ķēniņi vai Ziemassvētku vecītis?.

Vairāk informācijas - Salīdzinājums: Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2


Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

*

*

  1. Atbildīgais par datiem: Migels Ángels Gatóns
  2. Datu mērķis: SPAM kontrole, komentāru pārvaldība.
  3. Legitimācija: jūsu piekrišana
  4. Datu paziņošana: Dati netiks paziņoti trešām personām, izņemot juridiskus pienākumus.
  5. Datu glabāšana: datu bāze, ko mitina Occentus Networks (ES)
  6. Tiesības: jebkurā laikā varat ierobežot, atjaunot un dzēst savu informāciju.

  1.   neizlemts teica

    Un jautājums, ko daudzi no mums sev uzdod, ir šāds: kas ir labāks, šis vai papīra baltais?

    1.    Villamandos teica

      Esmu pārbaudījis Sony PRS-T2 2 un garos

      1.    samainīts teica

        Vai tiešām esat izmēģinājis abus? Kādu salīdzinājumu jūs veicāt? Jūs salīdzināt iepriekšējās paaudzes e-lasītāju (acīmredzami PRS-T2) ar jaunās paaudzes e-lasītāju. Vai jūs varētu paskaidrot, kāpēc SONY ir labāks garumā?

        1.    Villamandos teica

          Man sistēmas ātruma, failu lasīšanas iespēju, ierīces dizaina un vadāmības dēļ, kad tā ir savienota ar datoru. Papildus daudziem negatīvajiem aspektiem, kas man nepatīk iekurt.

          Katram no viņiem ir ļoti brīvi būt savam viedoklim, man ir mans, jums ir savs un katram, kuru viņš vēlas.

          Man Sony ierīce var būt labāka, bet jums cita, un tai nav jābūt sliktai ...

          1.    samainīts teica

            Katram no viņiem var būt skaidrs viedoklis, tas nenozīmē, ka ir noteiktas lietas, kas ir objektīvas. Kā PRS-T2 pārspēj Paperwhite? Ar to, ka tas nolasa vairāk formātu un tam ir MicroSD kartes slots. Kā to pārspēj Paperwhite? Izšķirtspējā, ātrumā (jā, piemēram, Paperwhite lappuses pagriešana ir daudz ātrāka, piemēram), tehniskajā nodrošinājumā (Amazon šodien nodrošina labāko tehnisko atbalstu no visām e-lasītāju kompānijām), priekšējā apgaismojuma apgaismojumā, bezmaksas krātuve Amazon Cloud, utt.

            Runājot par to, ko jūs sakāt, Kindle vadība, savienojot to ar datoru, ir tikpat vienkārša kā pendrive. Es neieeju dizainā, jo tas ir kaut kas skaidri subjektīvs.

            Es domāju, ka ir iespējams, ka SONY agrāk vai vēlāk sāks izlaist šīs paaudzes e-lasītāju, kas var konkurēt ar KoboGlo, Tagus Lux, Kindle Paperwhite utt., Taču līdz šai dienai šāda lasītāja nav, un es vēlreiz uzsveru, ka PRS -T2, salīdzinot ar dažiem no iepriekšējiem, ir nekas cits kā pagājušās paaudzes lasītājs un kopumā zemāks.

            Godīgi sakot, es uzskatu, ka jums nav bijusi iespēja salīdzināt abus lasītājus, tāpēc nav labi izteikt viedokli par to.

            Bez asarām, sveicieni.


          2.    katafrāta teica

            Sistēmas ātrums? Vai izmantojat Sony PRS-T2? Lūdzu ... Ja pat Kindle 4 no 79 eiro, startējot, dod tūkstoš apgriezienu un pāršķir lapu (labāk mēs nerunājam, lai nepazemotu nabaga Sony). Kas attiecas uz akumulatora darbības laiku, jebkuram lasītājam parasti ir tas, ka tas ilgst apmēram mēnesi ar pusi vai stundu ikdienas lasīšanas ātrumu, tāpēc arī viņi tajā nav izgudrojuši riteni.

            Attiecībā uz «lietošanas ērtumu» Kindle 4 (kas nav taustāms) ir daudz intuitīvāks un «dabiskāks», kad runa ir par lapas pārvēršanu, jo jums atliek tikai nospiest jebkuru no abām pogām uz priekšu un atpakaļ. sānos e ar ekrānu ar īkšķi vai rādītājpirkstu. Un, kas attiecas uz cenu, labi ... Kindle 4 ar 79 eiro (un pirms pāris dienām pārdošanā 59 eiro).

            K4 nelasa ePub, taisnība, bet tā pašlaik nav problēma, jo visas grāmatas, kas tiek pārdotas un pirātiskas, ir ePub un mobi formātos (viens no iekurt) un dažas jaunajā formātā KF8 no Amazon . Un tad ir Kalibrs.

            Un tas nemaz nerunājot par daudzajām Kindle iespējām ārpus grāmatu lasīšanas: tīmekļa lapu un laikrakstu nosūtīšana un automātiska pārveidošana, grāmatu priekšskatījumu lejupielāde, iespēja atgriezt iegādātās grāmatas, ja jums tās nepatīk ... Jebkurā gadījumā.

            Lūdzu, nedaudz vairāk objektivitātes un stingrības.


          3.    Marcial teica

            Tad nāks tito Amazon, tas jūsu lasītājus izmantos Wi-Fi un izdzēsīs visas jūsu grāmatas diskrecionāru apsvērumu dēļ (kā tas jau ir izdarīts vairāk nekā vienu reizi). Un pārējie mēs daudz smiesimies par jums, ka esat tik stulbi, ka esat likuši jums dejot ar velnu.


          4.    pepe_thunder teica

            Lūdzu !! No kurienes tu to nejēdzību?


          5.    Marija del Karmena teica

            Šķiet, ka jūs labi pazīstat Sony, un man ir problēma: es neredzu dažas grāmatas, kuras esmu nesen ielādējis, ja es to skatos caur datoru, kur tās ir, bet tās neparādās Lasītājā. Esmu izdzēsis dažus jau lasītus, bet jaunie joprojām man neparāda, ko es varu darīt? Es esmu izmisuma pilnibaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  2.   Eduardo Peress teica

    Man ir balta grāmata.

    Tas, kas tālu pārspēj Sony, ir fona apgaismojums.
    Tas ir vienkārši lieliski.
    Ierīce "nedeformējas" ārējā gaismā, tā saglabā savu estētiku. Turklāt tas ir gradēts atkarībā no gaismas daudzuma vidē.
    Tam ir tāda pati problēma ar virsmu. Manas pēdas ir visur. Akumulatora jauda ir 4 nedēļas vai 3, ja jums ir Wi-Fi un apgaismojums vienmēr ir aktīvs, neliela problēma.

    Es vienmēr esmu izmantojis iekurt, un es nezinu, vai tām pašām iekārtām ir citas ierīces. Tikai sākumā es izmantoju klēpjdatora savienojumu, lai nodotu grāmatas. Pašlaik grāmatas nodošana nevar būt vienkāršāka nekā e-pasta nosūtīšana Kindle, un pēc 30 sekundēm vai mazāk man tas ir e-lasītājā, bez nepieciešamības apiet, meklējot savienojumu ar klēpjdatoru.

    Ekrāna izšķirtspēja ir viena no augstākajām tirgū, ko nosaka tehniskās specifikācijas. Pāršķirot lapu, tas nav pamanāms.

    Pievienoto vērtību piešķir tas, ka iekurt mācās no jūsu lasīšanas paradumiem. Atkarībā no tā, cik daudz jūs izlasījāt, tas aprēķina, cik ilgi jūs pabeigsit nodaļu (10 minūtes, 12, 15 utt.) Vai cik stundu laikā jūs pabeigsit grāmatu. Ja jūs kļūstat slinks un pārtraucat lasīšanu dienām, tas tiek pārrēķināts.

    Visbeidzot, kad es eju no viena iekurt pie cita, grāmatas atrodas "mākonī", man tās vienkārši jāsinhronizē, un man ir tieši tas pats.

    Skārienvirsma ir ievērojami uzlabota. Pogas ir atceltas, izņemot vienu. Un, pieskaroties virsmai, tā šķiet poraina, piemēram, papīra lapa.

    Sveicieni.

    1.    Villamandos teica

      Lielisks Kindle drauga novērtējums, liels paldies par to.

      Sveiciens!

  3.   tur teica

    Izmantojot sony prs t1, ja jūs varat iegūt piezīmes no grāmatām. Vienkārši izmantojiet programmatūru Sony Reader datoram. Jūs atverat grāmatu un apakšējā labajā pusē noklikšķiniet uz ikonas, lai eksportētu piezīmes.

    1.    Villamandos teica

      Izmēģināšu, vai tas der abiem. Paldies!!

      1.    Sansa teica

        Varat arī izmantot Evernote, lai kopīgotu piezīmes ar savu Evernote kontu, lai tās būtu jūsu datorā vai tālrunī.

  4.   Neizlemts2 teica

    Un kā ar PDF failiem? Kuru viņi labāk lasa šajā ierīcē vai Paperwhite?

    1.    Villamandos teica

      Sony viņi lasīja ļoti, ļoti labi, iekurt es to izmēģināju ļoti īsu laiku, un man neizdevās pārbaudīt neviena PDF lasīšanu, jo tas man šobrīd nav nepieciešams.

      1.    katafrāta teica

        Neatkarīgi no tā, cik labi tie tiek lasīti, PDF failu nav paredzēts apskatīt 6 collu ekrānā, ja vien, atkārtoju, tas nav ģenerēts ar lapas izmēru, kas atbilst 6 collu ekrāna izmēriem mm. Lasītāji nedara brīnumus, it īpaši, ja PDF failā ir ilustrācijas.

        1.    Deivids miralles teica

          Cilvēks, tas ir atkarīgs no tā, kā tiek ģenerēts PDF fails. Ja jums ir fotokopija elektroniskā formātā, jā, bet, ja tas, piemēram, tiek iegūts no .doc, lasītājs tikai uzņem tekstu un izskatās fantastiski. Tas parāda, ka jūs ienīstat Sony, bet iekurt nav tik labi, ne Sony ir tik slikti. Man ir T1 un, izņemot gaismu, pārējo bez problēmām veic mans lasītājs. Tas, kas pietrūkst T2, ir audio atskaņošana, man lasīšanas laikā dažreiz patīk klausīties nedaudz fona mūzikas.

          1.    lasītājs teica

            Patiesībā, neatkarīgi no PDF izcelsmes, e-lasītāju (neatkarīgi no tā zīmola) nebūs ļoti ērti apstrādāt, ja fails tiek ģenerēts A4 formātā. Šāda izmēra PDF failiem planšetdators vienmēr būs labāks (ja tas var būt labāks par 9,7 vai 10,1 collu).


    2.    katafrāta teica

      Sveiki. Neviens 6 collu ekrāna e-tintes lasītājs nav piemērots PDF lasīšanai, ja vien tas nav “iespiests” šim izmēram. Ja strādājat ar DINA4 izmēra PDF failu, jums ir jāpērk 8 collu lasītājs vai 10 collu planšetdators.

  5.   CARMEN "LOST" teica

    sveiki, es saņēmu dāvanu Sony PRS-T2. Problēma ir tā, ka attiecībā uz e-grāmatām es esmu diezgan nezinošs. Man datorā ir grāmatas pdf formātā, vai es varu tās pārsūtīt uz sony, kā tas ir? vai arī man tie jāpārvērš citā formātā.

    Ja man tie jāpārvērš, lūdzu, kā tas tiek darīts? Paldies

  6.   pepe aragons teica

    Kur es varu atrast zīmuli sony prst2, mans ir pazudis

  7.   Karlangas teica

    Runājot par grāmatu lasīšanu PDF formātā, neviens nevar pārspēt Sony T1,2. Man ir Kindle un Kobo, bet es vienmēr atgriežos pie sava Sony, jo viņiem ir ideāla programmatūra PDF grāmatu lasīšanai: to slejas, automātiskā apgriešana, spēja tās lasīt tā, it kā tās būtu ePub, bez nepieciešamības pārveidot, vienalga. Attiecībā uz PDF failiem Sony T1,2 nav pārspēts.
    Sveicieni

  8.   Karlangas teica

    Runājot par grāmatu lasīšanu PDF formātā, neviens nevar pārspēt Sony T1,2. Man ir izgaismots iekurt un Kobo, bet es vienmēr atgriežos pie sava Sony, jo viņiem ir ideāla programmatūra grāmatu lasīšanai PDF formātā, papildus tās pogu praktiskumam: iespēja lasīt tās slejās, veikt automātisku apgriešanu, iespēja tos lasīt it kā ePub formātā, vienalga, tos pārveidojot. Attiecībā uz PDF failiem Sony T1,2 nav pārspēts.
    Sveicieni

    1.    Ale kendra teica

      kā tu to dari? Katras lapas galu es sagriezu pdf formātā, es to nopirku pirms nedēļas un vēlos to izmest! Man ir prs600, kuru es mīlu, bet es esmu vecs, tāpēc es gribēju to atjaunināt, man tas ir jāizlasa pdf formātā. Tas noņem manu prātu, ja man ir jāpārveido 1600 grāmatas, palīdziet man ,,, es ' Atstās manu e-pastu, ja jūs varat alejandrasanroman@hotmail.com, Paldies!

  9.   skābe teica

    Sveiki, es gribēju jums pajautāt, vai universitātē ir lietderīgi veikt piezīmes, vai arī jūs varat izlasīt grāmatu un ātri doties uz redaktoru, lai apkopotu grāmatu. Paldies

  10.   Zalve teica

    Es nezinu, vai tas vēl būs aktīvs, bet es cenšos savu veiksmi. Ar Troņu spēles epubu e-grāmata (tas ir šis modelis) pārskata mani pa trim lappusēm vienlaikus: no 412-315 līdz 416-419, padarot man neiespējamu lasīt teorētiski to, kas teikts 413. gadā kopš pogas lec ap šiem blokiem un pieskāriens kļūst traks, ja mēģinu vilkt.

    Tas ir normāli?

    1.    Zalve teica

      Nu, draugs man to nodeva, tāpēc es to saprotu pareizi?

      1.    Villamandos teica

        Nu, es toreiz nevarēju jums pateikt patiesību, iesaku pajautāt forumā, man nekad nav gadījies ar manu ierīci.

        Vēl viena iespēja varētu būt iegūt vēl vienu identisku grāmatu, lai noskaidrotu, vai problēma slēpjas digitālajā grāmatā, kas būtu visnormālākā.

  11.   Gerardo teica

    labdien, man ir problēma ar šonedēļ nopirktu T2, es nevaru pilnībā ielādēt grāmatu, kuru esmu pārveidojis no FB2 uz PDF, tajā jābūt 692 lappusēm un ielādēta tikai 61, kāds zina, kāpēc.

    Gracias

  12.   Entonijs teica

    Man ir Sony. Lai gan es vērtēju iekurt pirkšanu. Jebkuram no tiem ir labi. Kaut arī iekurt ir citas "funkcijas", es nedomāju, ka tas ir pārāks par to vai otrādi.
    Neaizmirsīsim, kāda ir jūsu loma: lasīt grāmatu. Es nevēlos, lai tas atskaņotu mp3 vai acīmredzami video (ekrāna ierobežojumi).
    Bet, vai kāds ir redzējis tradicionālu grāmatu ar gaismu? Tāpēc neuzskatu, ka ir svarīgi, lai tā nebūtu mana lasītāja ekrānā, lai gan gaisma nav apgaismota tāpat kā Kindle. Es daudz strādāju ar datoriem, lai lasot mēģinātu izvairīties no gaismas.
    Viņi saka, ka iekuršana ir ātrāka, kad jāpāršķir lapa ... godīgi sakot, mans pagriež to ātrāk, nekā man vajag, lai es uzmeklētu.
    Arī darbam un studijām man jāatver un jāmaina vairāki vārdu un pdf dokumenti. Es arī nedomātu to darīt ar Sony lasītāju, bet ne ar Kindle, vienkārši neviens no viņiem nevarēja segt pat 10% no manām jaudas un ātruma vajadzībām, tāpēc man ir dators un planšetdators.
    Īsāk sakot, iekurt ir gaisma (tas nav nepieciešams, gluži pretēji, es no tā izvairos), vai tas ir ātrāk? Man tāds ātrums nav vajadzīgs. Tas dara vairāk lietu ... Es tikai gribu, lai tas izlasa. Ikviens labi pilda funkciju, kurai tā ir: lasot, man ir draugi ar Kindle un ļoti laimīgi.

  13.   Estere teica

    Man ir problēma: kad es pērku grāmatu tiešsaistē (maksājot), tā paliek datora cietajā diskā, bet es to nevaru pārsūtīt uz ereader. Savukārt ar bezmaksas vai pirātiskām grāmatām man nav problēmu. Pirkuma formāts ir .acsm, tajos ir DRM, un, lai arī man ir instalēti Adobe Digital Editions un Caliber, es nezinu, kur ir vaina, bet es tos neredzu ereaderī (lai gan tas man saka, ka jā, tie jau pastāv, ka, ja es vēlos tos aizstāt ...) Tas ir neapmierinātība. Vai kāds var man palīdzēt? Paldies.

  14.   Ricardo teica

    Sveiki, paldies par komentāru. Es gribētu uzdot jautājumu par šo lasītāju, jo es vērtēju pirkumu.
    Esmu redzējis, ka tajā ir integrēta angļu-spāņu vārdnīca, h, lasot grāmatu, atlasot vārdu, jūs varat redzēt tulkojumu. Mani interesē šī franču valodas funkcionalitāte, bet redzētajam lasītājam ir franču-angļu vārdnīca, nevis franču-spāņu.
    Vai zināt, vai ir iespējams lejupielādēt spāņu-franču vārdnīcas un integrēt tās lasījumā?
    Gracias

  15.   Saša teica

    Labdien, es vēlētos uzzināt, vai e-grāmatas var iegādāties ar debetu no sony prs T2? Paldies!

    1.    Villamandos teica

      Ko jūs domājat ar debetu?

      Sveicieni!

  16.   Shoei teica

    Man ir šī sony, un es arī priecājos. Jo īpaši ar ātrumu, ar kādu tas ielādē grāmatas un lapas. Un arī ar programmatūru, kas tajā ietilpst, lai to pārvaldītu, kas ir ļoti intuitīvi un vienkārši.

  17.   Lara teica

    Labi! kā kāds jautāja zemāk ... vai ir iespējams sony e-reader noklusējuma vārdnīcām pievienot spāņu-franču vārdnīcu? (uz prst3, kas tagad ir atkal iznācis)

  18.   Polārlācis teica

    Protams, piezīmes varat izvilkt datorā. Tam izmantojiet sony lasītāju (PC vai Mac)

  19.   Anonīms teica

    Man daudz vairāk patīk prs t2 (tam ir pogas, skārienekrāns, lietošanas ērtums ...), lai gan es atzīstu, ka pw apgaismojums ir ļoti labs

  20.   Adolfo teica

    Viņi man ir iedevuši prst2, bet man ir jautājums, kuru pārdevējs nav atrisinājis. Pāršķirot lapu vai augšupielādējot fotoattēlu, tas daudz mirgo, līdz attēls stabilizējas. Tas ir normāli?

  21.   Maryam manzur teica

    Sveiki, mans vīrs man pagājušajā nedēļā uzdāvināja, jo es satieku šo e-grāmatu vai lasītāju, es esmu jauns un cenšos ar to rīkoties. Es esmu līdz adaptācijai, ja man ir vaicājums, un lejupielādēju daudzas grāmatas, tostarp triloģiju. mirst lasīt Visi lejupielādētie formāti ir pdf formātā, jo es tiešām nezinu, kurš formāts darbojas vislabāk, un no trim grāmatām pirmā un trešā grāmata neļauj man mainīt burtu, jo ????? Es lejupielādēju to pašu grāmatu no citām lapām, bet tas pats, kas notiek ar otro grāmatu, man turpina notikt, es neciešu, bet es nevaru izlasīt otro, ja es neizlasīju pirmo, lūdzu, vai jūs varētu man palīdzēt, jo acīmredzot jums ir vairāk pieredzes, un jūs zināt, kā ar to rīkoties, palīdziet man, lūdzu, liels paldies

  22.   sibilla teica

    Es izlaižu sony prsT2, es jau esmu iekļāvis 100 grāmatas, esmu ļoti labs lasītājs .. un varbūt ļoti vēlos saņemt ziņas. Vai ir ērti ielādēt iepriekš? Cits jautājums Parasti gadās, ka, noklikšķinot uz grāmatas, parādās zīme, kas norāda: ** failu nevar atrast, vienums ir noņemts no datora **, neskatoties uz to, ka tas ir atzīmēts ar vārdu NEW. Ko tas nozīmē? Vai es to grāmatu neatguvu?
    Kas ir ērtāk attiecībā uz * akumulatora uzlādi *? Pagaidiet, vai tas ir pilnībā izsmelts vai pirms tam uzlādējies?
    Pateicīgs, ja es saņemu atbildes uz šīm izklāstītajām problēmām.

  23.   Rauls Palero teica

    Sveiki Villalobos, man ir PRS T2, un, lejupielādējot grāmatas ar DRM aizsardzību, man vajadzētu ielādēt lasītājā Adobe ID, kā tas tiek darīts? Esmu izgājis cauri visām konfigurācijām un neko nevaru atrast, starp citu, kibernētikas jautājumos esmu neofīts. Paldies Raulam

  24.   Hoakins Džordžs teica

    Sveiki, paldies par kritiku, tas man palīdzēja lēmumā to iegādāties. Es esmu no Argentīnas, un e-lasītāju tirgus šeit nav attīstīts; Lai gan ir uzņēmumi, kas mūsu valstī ražo daudzus elektronisko izstrādājumu klāstus, piemēram, planšetdatorus, piezīmjdatorus, LCD un citus, un es runāju par tādiem zīmoliem kā Sony, Hitanchi, Lenovo, cita starpā; Tie nav veltīti e-lasītājiem. Vienīgais, kam ir pārstāvība, ir Grammata. Tātad, iegādājoties šo Sony, noteikti importēto, ir vērtīgs atradums.

  25.   ender teica

    Es domāju, ka tas, ka erreaderi izmantoju mēnesi, nešķiet ļoti plaša analīze, patiesībā man joprojām ir daudz šaubu, un nekas pat netiek komentēts par vārdnīcām, kas daudziem ir fundamentāls (un es saprotu ka nav vārdnīcas spāņu valodā, un tas neļauj instalēt vārdnīcas, kaut kas, ko iekurt, ļauj), par attēlu vizualizāciju nekas nav teikts; Tā kā persona, kas izvēlas ereaderi, kas ļauj lasīt vairāk formātu, ir pievienotās vērtības dēļ, ko tie nodrošina, un šeit nav teikts, vai, piemēram, attēlus var pagriezt, vai arī jūs varat tuvināt un tālināt; patiesībā nav ievietotas pat tehniskās detaļas un garš utt.

  26.   55 teica

    Man pietrūkst labas RAE vārdnīcas, kas man ļautu iepazīties ar vārdiem spāņu valodā, par ko man varētu būt šaubas. Manā e-grāmatā ir 11 integrētas vārdnīcas, bet ne RAE, un, kas ir vēl sliktāk, SONY atsakās to iekļaut, vēl jo vairāk - atvieglojot to tiem no mums, kuriem jau ir PRS-T2. Personīgi es to ņemšu vērā, kaitējot SONY. Sveiciens

  27.   Elišabe teica

    Es esmu lielisks lasītājs, un es domāju iegādāties ierīci, bet es neizlemju starp Sony un Kindle. Vai kāds, lūdzu, varētu man palīdzēt, sakot, kuru ir visvieglāk izmantot un ka tas palīdzēja lasīt naktī bez gaismas? Paldies

  28.   Dakts teica

    Es varu tikai teikt, ka es ienīstu sony un uzmanība, vadāmība un uzticamība ir Sliktākā

  29.   Jūs varat teikt (@SePueDecir) teica

    Mans Sony lasītājs vienmēr ir bijis slikts. Ikreiz tik bieži viņš iestrēga, konsultējoties ar vārdnīcu vai mainot grāmatas. Pagāja uz visiem laikiem, lai pāršķirtu lapu. Es nolēmu atjaunināt programmatūru no Sony lapas, un tur tā palika. Uz visiem laikiem aizslēgts. Es aizvedu to uz oficiālu dienestu, un viņi man teica, ka man tas ir jāizmet, ka es labāk pērku citu. Es viņiem saku, ka tas ir šādi, jo es mēģināju instalēt viņu programmatūru, kā norādīts, un viņi nedod man citu risinājumu kā to izmest.

    Es iztērēju daudz naudas par lietu, domājot, ka Sony ir garantija un faktiski ir krāpšana.

    Tam nav priekšrocību salīdzinājumā ar citiem lasītājiem, to ir sarežģīti apstrādāt, tas ir lēns, avārijas, avārijas, un Sony tehniskais dienests un klientu apkalpošana nepastāv. Viņa iespēja vienmēr ir "nopirkt sev jaunu".

  30.   marvins teica

    Man ir abi, viņi abi ir lieliski, bet iekurt pārspēj sony, ne tikai pārspēj sony par apgaismojumu, bet iekurt jūs varat lejupielādēt grāmatas no jebkuras vietas internetā, nevis no sony.

  31.   francisco teica

    Lūdzu, vai kāds varētu man pateikt, kā atinstalēt Sony PRSA-SC22 somiņu • Sony grāmatu lasītājam • krāsa sarkana
    • Atsauce: SONY-PRSASC22R.WW
    • P / N ………… ..: PRSASC22R.WW
    • Ģimene…: digitālās grāmatas - e-grāmatas

  32.   sagandēt teica

    Sveiki visiem: vai jūs, lūdzu, varētu pateikt, kāda ir vidējā jūsu e-lasītāju dzīve? Man ir Kindle Touch, un pēc diviem gadiem un 7 mēnešiem izvēlnes taustiņš ir salūzis, un es nevaru pie tā nokļūt. Esmu atklāti vīlies par šo zīmolu, jo es to ieguvu, domājot par pievienoto vērtību, ko tas varētu sniegt: kvalitāte, grāmatas amazonē utt. Bet tagad es uzskatu, ka, tā kā nav garantijas, viņi to nevar izlabot un vienīgais risinājums ir pirkšana viens no viņu lētāko ierīču krājumiem. Vai e-grāmatas ir tik īsas? Manējais ir ļoti labi aprūpēts, tāpēc tas šķiet īss laiks.
    Tāpēc es domāju pāriet uz SONY.
    Ar laba vēlējumiem.

  33.   Rober teica

    Gludās smadzenes, kas mīl Apple, ir tās pašas, kuras mīl Kindle. Dievi ... ..