Salīdzinājums: Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2

Sony PRS-T2 krāsas

Pirms dažām nedēļām Sony uzsāka to, kas ir viņa veiksmīgā e-lasītāja otrā versija, kuru viņš nodēvējis par PRS-T2 turpinājumā nosaukumam, ko viņš jau radīja savas ierīces pirmajai versijai un kas guva iespaidīgus pārdošanas panākumus, kā arī sasniedza augstu gandarījuma pakāpi starp visiem, kas nolēma to iegādāties. Šodien mēs nopirkām jauno PRS-T2 ar tā priekšgājēju PRS-T1 tas joprojām ir nopērkamajā tirgū un šķiet, ka no pirmā acu uzmetiena ir tieši tāds pats kā jaunais modelis, kaut arī ar zemāku cenu, un tas dažreiz mulsina pircējus, jo nē, tie nav vienādi veiktspējas ziņā.

Starp līdzībām mēs varam atrast tā pati elektroniskās tintes sistēma (E-Ink Pearl), tikpat daudz iekšējās atmiņas un spēja lasīt diezgan daudz dažādu e-grāmatu formātu. Mērījumi ir ļoti līdzīgi, un svars paliek 167 grami, salīdzinot ar iepriekšējā modeļa 168, gandrīz nemanāms, ja vien mēs tos neliekam skalā.

Melns modelis Sony PRS-T1

Galvenā vizuālā atšķirība, ko mēs atradīsim starp PRS-T1 un PRS-T2, ir to dizains, kas ir nedaudz mainījies, it īpaši pogu jomā, kur mēs atradīsim izmaiņas viņu stilā. Kad mēs sākām izmantot jauno Sony e-lasītāju mēs atrodam šādas ziņas:

  • Ierīces ātrums ir uzlabots, un šajā jaunajā PRS-T2 lapas pagriešana, tālummaiņa vai pārvietošanās starp izvēlnēm būs nedaudz ātrāka nekā iepriekšējā modelī PRS-T1
  • Integrācija ar populāro Evernote lietojumprogrammu, kas ļaus mums, piemēram, saglabāt rakstu minētajā lietojumprogrammā un padarīt to pieejamu lasīšanai mūsu Sony PRS-T2. Tādā pašā veidā, ja mēs uzrakstīsim piezīmi uz mūsu e-lasītāja, tā būs pieejama mūsu Evernote kontā
  • Iespēja dalīties Facebook dažādos fragmentos par to, ko mēs tajā brīdī lasām
Melns modelis Sony PRS-T2

Varbūt vienīgais, ko mēs varam palaist garām šajā jaunajā Sony e-lasītājā, ir MP3 atskaņotāja trūkums, kas mums bija pieejams PRS-T1 versijā un tas ir pazudis PRS-T2, pēc Sony avotiem, lai izvairītos no pārmērīga akumulatora patēriņa.
Ar vai bez MP3 atskaņotāja jaunais Sony e-lasītājs ir daudz uzlabojis veiktspējas ziņā un neapšaubāmi ir viena no labākajām ierīcēm tirgū un ar vairāk nekā saprātīgu cenu.
Vairāk informācijas – Sony PRS-T1 eReader, atsauksmes un iespaidi
Avots - sony.co.uk

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

*

*

  1. Atbildīgais par datiem: Migels Ángels Gatóns
  2. Datu mērķis: SPAM kontrole, komentāru pārvaldība.
  3. Legitimācija: jūsu piekrišana
  4. Datu paziņošana: Dati netiks paziņoti trešām personām, izņemot juridiskus pienākumus.
  5. Datu glabāšana: datu bāze, ko mitina Occentus Networks (ES)
  6. Tiesības: jebkurā laikā varat ierobežot, atjaunot un dzēst savu informāciju.

  1.   Luis teica

    Manai mātei ir rozā Sony PRS-T1, un viņa ir patiesi priecīga. Viņš nav spējis izmēģināt jauno modeli, bet pagaidām vecais darbojas kā šarms.

    Ļoti labs raksts!

    1.    Villamandos teica

      Šis modelis ir skaists, un tās pašas krāsas vāks ir skaists.

      Atšķirības no pirmā modeļa līdz otrajam ir pamanāmas, bet pirmā no ierīcēm joprojām ir ļoti, ļoti laba ierīce.

      Sveiciens!

  2.   Ivans teica

    Man ir sony prs t-1, un pietrūkst tikai es-es vārdnīcas. Pretējā gadījumā tas ir gandrīz ideāls.

  3.   Alex teica

    Mēs domājam nodot Sony PRS-T2 manai vīramātei, viņa to redzēja draugam un bija diezgan pārliecināta.

    Tomēr starp šo un iekurt es neesmu pārliecināts, kurš no tiem ir vērtīgāks, izņemot cenu par veiktspēju un lietošanu, ja tas iegūtu visu sniegumu.

    Ja tas ir labāk nekā iekurt, bet tas nav saspiests vairāk nekā lasīt, periodu es nezinu, vai cenu atšķirībai ir jēga.

    Vai ir kāds viedoklis, lai dotu man kabeli?
    Thx!

  4.   davinci teica

    Lūdzu, kāds izveido 8 vai 9 collu ekrānus eink, seši ir smieklīgi, jūs neatstājat savu redzi ar TFT un atstājat to piespiežot ar nelielu druku un nemainīgu līniju satos, jo mirgo, ir smieklīgi

    1.    Irēna Benavida teica

      Kāds tos izgatavo. Šajā pašā emuārā jums ir raksti par 92 collu Onyx Boox M9,7 vai Tagus Magno ar tādu pašu mēru (lai sniegtu dažus piemērus).

      Bet jums ir arī citas iespējas (dažas ir pārtrauktas, bet pieejamas lietotas): Kindle DX, PocketBook Pro ... Tas ir meklēšanas jautājums.

  5.   Nacho teica

    Sveiki, es lūdzu no savas nezināšanas un ar pilnīgu neziņu. Ja jums ir iespēja iegādāties abus, vai T2 ir labāks par T1? Manā konkrētajā gadījumā mp3 ir sekundārs, T2 versijā ar to var sakņot un lasīt iekurt grāmatas? Paldies

  6.   egle teica

    Ja t2 ir ātrāks par t1, tas būs tad, kad tas tiks inicializēts, lappušu pagriešana un piekļuve izvēlnei ir tikpat ātra.

    T2 ir putnu slazds, piemēram, priežu vainags. Viņiem vajadzēja izlaist kaut ko jaunu un izmantot to pašu programmatūru, noņemot funkcijas un vēl vairāk ierobežojot savienojumu ar dažādām ielādes programmām, piemēram, Adobe Digital Editions. Vienīgais labais ir tas, ka rāmis ir drīzāk matēts, nevis spīdīgs, citādi pasliktināts.

    Tajā nav mūzikas vai SD kartes ievades, un, ja jūs atjaunināt programmaparatūru, Sony diktatūra novērš sakņu rašanos.

  7.   Jona teica

    Jautājums, kas man ir pazudis kastē, un es nezinu t1 īpašības, jūs varētu tos man pateikt, ka es vēlos to pārdot, un man ir vajadzīgi šie jaunie, es to konfigurēju tikai tad, ja jūs interesē raksti man, paldies

  8.   Starpposma teica

    Man ir problēma, es ieliku paroli, un es to nevaru atcerēties, un tas neļaus man piekļūt izvēlnei. Es mēģinu to formatēt, bet tas neļaus man neko darīt. Ko es varu darīt ?