Miért adta a Sony a tokot Sony Reader PRS-T3 készülékén?

Sony

A múlt héten a Sony bemutatta új e-olvasó amely új és érdekes fejlesztéseket ígér, és amelyet majdnem hagyomány szerint keresztelt meg Sony Reader PRS-T3. Ennek az új eszköznek számos szempontját már áttekintettük, például a specifikációkat vagy a jellemzőket, de minden telt nap után felteszek magamnak egy kérdést, amelyre nem tudok határozott választ adni.

A kérdés ad címet ennek a cikknek; Miért adta a Sony a tokot Sony Reader PRS-T3 készülékén? és amire, mint mondtam, nem tudtam választ adni, de ezen a cikken keresztül megpróbálok levonni néhány következtetést.

És az az, hogy ha az Amazon különböző digitális tartalmak értékesítésével szerzi meg előnyeit, A Sony minden nyereségét eszközei eladásából szerzi és a PRS-T1 és a PRS-T2 esetében a különféle burkolataik révén nagyon szükségesek, és olykor visszaélésszerű áron értékesítették őket.

A Sony Reader PRS-T3 megérkezésével a borító már szerepel az elektronikus könyvben így nem lesz szükség arra, hogy megszerezze azt, amellyel a Sony elveszíti egyik fő bevételét, amit bizonyára nehéz megértenem, mivel a digitális olvasási piacon egyetlen cég sem kínál tokot készülékével, és nem látom az okát, hogy miért alá van írva, a japánnak fel kell ajánlania.

Úgy gondoltam, hogy ez lehet a módja annak, hogy megkülönböztesse magát a többi vállalattól, de a veszteség nagyon fontos, mivel például a Sony Reader PRS-T2 tok értéke 35 és 50 euró között volt, a választott típustól függően.

A következtetés az lehet A Sony alig törődik az eReader piac előnyeivel, nagyon valószínű következtetés, vagy hogy ezeknek az eszközöknek az előnyei olyan nagyok, hogy nem bánja, ha felhasználóinak fedezetet kínál a készülékbe.

Mit gondolsz, miért döntött úgy a Sony, hogy fedelet tartalmaz az új Sony Reader PRS-T3-ban?.

Több információ - Kindle Paperwhite Vs Sony Reader PRS-T3, debütáló párbaj


Hagyja megjegyzését

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező mezők vannak jelölve *

*

*

  1. Az adatokért felelős: Miguel Ángel Gatón
  2. Az adatok célja: A SPAM ellenőrzése, a megjegyzések kezelése.
  3. Legitimáció: Az Ön beleegyezése
  4. Az adatok közlése: Az adatokat csak jogi kötelezettség alapján továbbítjuk harmadik felekkel.
  5. Adattárolás: Az Occentus Networks (EU) által üzemeltetett adatbázis
  6. Jogok: Bármikor korlátozhatja, helyreállíthatja és törölheti adatait.

  1.   nekem volt egy sony dijo

    a sony-nak kevés esélye van a piacon, és megpróbálja növelni őket?

  2.   Juan Carlos dijo

    Lehet, hogy az e-olvasót kezdettől fogva a tokkal tervezték.
    Vagy hogy a tok ára már benne van az e-olvasó árában.
    Vagy hogy ez valami figyelemfelkeltő és azt mondja: «- Az Amazon-on nem adják meg neked az esetet, mi pedig megtesszük.»

    Azt hiszem, ez egy hármas lehet.

  3.   Armando dijo

    Nos, egyértelmű, hogy az általa biztosított házban nincs fény, az eszköz maga nem rendelkezik LED-es háttérvilágítással, és hogy a külső világítással ellátott házat külön-külön értékesítik 50 euróért, így nem tudja használni a jelenlegi házat. A készülék ára 150 euró. Vagyis a világítással együtt = 200 euró. Azt hiszem, ezt fogják tenni.

  4.   Elo dijo

    Hajlamos vagyok azt gondolni, hogy a «burkolat» élettartama x…. Amellyel középtávon, ha sokszor kell kinyitni és becsukni a könyvet, mivel az olvasás nyitáskor és bezáráskor szinkronban van az alvó üzemmóddal, amikor kifut a fedél, akkor kidobhatja a könyvet.

    Úgy gondolom, hogy az e-olvasó típusának megváltoztatásán túl a képernyő élessége kissé nagyobb, mint az előző modellnél, a hüvelykek kissé csökkentek, ami inkább kicsinek tűnik. és kevesebbet vesz fel.

    Az integrált spanyol szótár is (feltételezem, hogy a felhasználói igények miatt), bár a könyveket támogató oldala még mindig nem létezik.

    Úgy gondolom, hogy az az előnye, hogy azáltal, hogy "tokkal" és hátulján egy "nyílással egy micro-SD kártyához" érkeznek (ezek két apró részlet, amit eladnak), és egynél több @ közülük, akik már átnézték korábbi modelljeiket Biztosan megharapjuk ... mert az e-olvasó még mindig "nagyon szemtelen", annak ellenére, hogy szinte, majdnem olyan, mint az elődje, a PRST2.

  5.   Elo dijo

    Egyébként kíváncsi megjegyezni, hogy a Mediamark weboldalon a PRST3 modelljét fedél vagy borító nélkül (fedél nélkül, azt hiszem, jelezte), 99 eurós "korlátozott" verzióval értékesítették ... ami ... fedél nélkül jött, és a vicces az a helyzet, hogy rövid idő alatt kijavítják az "áremelkedéssel járó fedél" hozzáadásával (a Sony PRST149 e-olvasó 159-3 euró körül mozog, attól függően, hogy hol vásárolunk) azt). Amivel úgy látom, hogy megpróbálták piacra dobni - először tesztelve, valami kísérleti jelleggel - és az átlagosan 99–149 eurós nyereséget, szerintem ez profit, több mint nagyvonalú. Nem látok nagy veszteséget, amennyiben a "hüvely" az Amazon versenytársa.

    Inkább azt látom, hogy a "mezei nyulat" a Sony veszi át, mert ő maga eszik és főzi az "ügyet" anélkül, hogy közvetítői lennének, hogy ők veszik el a szóban forgó ügyből származó nyereséget.

    Amikor az első Sony olvasók megjelentek, túlzott áraik voltak (ezt nem túl olcsó mondani), de a magam részéről nem változtatnám meg más márka egyik olvasójával sem.

    A fény valójában nem nyújt nagy tisztaságot egy esetben ... Úgy gondolom, hogy a megfelelő fényforrással történő olvasás előnyösebb, mint ha egy "optikai mini-lencsével" kell hagynia a szemét, ami némi fényt ad az olvasáshoz.

    Megértem, hogy a borító szükséges, de azt hiszem, óriási gólt értek el azáltal, hogy "integrálják az olvasóborítót" egyetlen csomagba ... mivel "kaszkádba esik" vagy forog ... nem szinkronizálja az olvasási oldalt a könyv, ami azt jelenti ... maradok a PRST2-nél, és megnézem, napok óta gondolkodom rajta, de ... nem egészen győz meg.

    Egy másik hátrány, amit látok, az az ár, amellyel az olvasó rendelkezik, képesnek kell lennie egy jelenlegi töltővel érkezni (adaptert kerestem, mert az övé, egy órába kerül .... Majom és egy másik kacsa), és az a húsvét, de ... a megvalósított fejlesztések mellett a POWER ADAPTER segítségével jobban megkerekíthették volna a piaci részesedést.

    Azt hiszem, "gyerekként" adnak nekünk cukorkát cukorkán keresztül ... és így vállalkoznak.

    Mindenki levonja a következtetését ...

  6.   Yolanda dijo

    Hogy a borító szar. Március óta van nálam, és már nagyon megromlott, és a könyvet nem nagyon viszem ki a házból, csak ezen a nyáron nyaralni. Ugyan, vettem már egyet az ebay-en.