Hindan pärast kuuajalist kasutamist oma Sony PRS-T2

Sony eReader

Täna täpselt kuu aega tagasi ostsin oma teise e-lugeri, Sony PRS-T2 Seda, et pidasin esimesest hetkest liiga kalliks ja et mõni päev hiljem hakkasin arvama, et see on isegi odav ja et täna pean autentset juveeli «naeruväärse hinnaga».

Kindel on see, et paljud teist sildistavad mind ebamõistlikuks miljonäriks või lolliks ilma enama lisata, kuid kui me selle üle mõtleme ja kui teile tõesti meeldib lugeda ja suudate sellest seadmest piisavalt saada, selle hind jääb lõpuks lihtsalt detailiks.

Naastes oma artikli juurde, sest kuigi see ei pruugi nii tunduda, pole ma siia tulnud hindama, kas tasus raha kulutada Sony seadmele või mitte, vaid pigem ütlen teile minu kogemusi ja isiklikke arvamusi.

Sony eReader

Enne Sony PRS-T2 ostmise otsustamist proovisin paljusid seadmeid, lugesin läbi võrkude võrgu sadu võrdlusi, teavet ja artikleid ning kahtlemata arvan, et mul oli selle seadme ja muu valiku tegemisel täiesti õigus pärast selle lugemist. samas nurgas probleemide hulk, mis tekitab teine ​​seade, mille ostmist ma koos PRS-T2-ga lõpuks hindasin, räägin nii, nagu võite ette kujutada BQ Cervantes puutevalgus.

Selles seadmes leitud positiivsete punktide hulgast võiksin välja tuua:

  • Aku tööiga. Mul on seade olnud täpselt kuu aega ja seda igapäevaselt kasutades pole ma veel pidanud akut laadima, mis on kahtlemata midagi erakordset
  • Lugeja kiirus. Välja arvatud käivitamine, on lehe pööramiskiirus ja muud funktsioonid, mida saab eReaderiga teostada, ülikiired
  • Vormingute ühilduvus. Kahtlemata oli see punkt minu jaoks pakiline vajadus, mille Sony PRS-T2 on suutnud katta suurepärase märkusega ja see on see, et ma oskan PDF- või EPUB-faile ilma probleemide ja raskusteta lugeda
  • Kasutusmugavus. Kõigile neile, kes ütlevad, eriti vanemas eas inimesed, et nad ei jäta oma traditsioonilisi raamatuid elektrooniliseks raamatuks, kuna on raske seda käsitseda, on nad väga valed. Võimalik, et seda tüüpi seade on kõige lihtsam ja lihtsam käsitseda

Sony eReader

Kuidas oleks teisiti sel kuul, olen avastanud ka mõned negatiivsed punktid, kuid mitte mingil juhul ei muuda minu üldist arvamust selle seadme kohta:

  • Märkmeid ei saa välja tõmmata. Märkmeid saab teha raamatu iga sõna või fraasi kohta, kuid neid ei saa näiteks arvutile välja tõmmata, mis on kahtlemata negatiivne punkt
  • Väliskujundus. Valisin musta Sony PRS-T2 tõsiseks ja põhimõtteliselt puhtaks, kuid iga kord, kui panen sõrme välimisele sisekujundusele, jääb mu sõrmejälg sellele, muutes seadme välise "natuke koledaks".

Kahtlemata usun ma seda pärast mitmeid ringe, tundide kaupa teabe ja arvamuste otsimist ning lugemist Mul oli Sony PRS-T2 ostes täiesti õigus sinnamaani, et kui keegi pakuks mulle praegu vahetust mõne muu seadme vastu, tagastades mulle täieliku hinna, mis Sony seade mulle maksis, ja ilma et peaksin uue seadme eest eurot küsima, vastaksin ma ilma ühegi sekundita. kõhklused.

Milline on olnud teie kogemus ja hinnang eReaderi kohta, mille kuningad või jõuluvana teile andsid?.

Rohkem informatsiooni - Võrdlus: Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2


Jäta oma kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on tähistatud *

*

*

  1. Andmete eest vastutab: Miguel Ángel Gatón
  2. Andmete eesmärk: Rämpsposti kontrollimine, kommentaaride haldamine.
  3. Seadustamine: teie nõusolek
  4. Andmete edastamine: andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, välja arvatud juriidilise kohustuse alusel.
  5. Andmete salvestamine: andmebaas, mida haldab Occentus Networks (EL)
  6. Õigused: igal ajal saate oma teavet piirata, taastada ja kustutada.

  1.   otsustamata DIJO

    Ja küsimus, mida paljud meist endilt küsivad, on järgmine: kumb on parem, kas see või pabervalge?

    1.    Villamandos DIJO

      Olen testinud 2 ja pikka Sony PRS-T2

      1.    vahetatud DIJO

        Kas olete tõesti mõlemaid proovinud? Millise võrdluse sa tegid? Võrdlete eelmise põlvkonna e-lugerit (ilmselgelt PRS-T2) uue põlvkonnaga. Kas saaksite selgitada, miks on SONY pikkusega parem?

        1.    Villamandos DIJO

          Minu jaoks süsteemi kiiruse, failide lugemise võimaluste, arvuti kujunduse ja juhitavuse tõttu, kui see on arvutiga ühendatud. Lisaks paljudele negatiivsetele aspektidele, mis mulle Kindle puhul ei meeldi.

          Igaühel on väga vaba arvamus, mul on minu oma, teil on oma ja igaühel üks, keda ta tahab.

          Minu jaoks võib Sony seade olla parem, aga teie jaoks teine ​​ja see ei pea olema halb ...

          1.    vahetatud DIJO

            Igaühel võib olla selge arvamus, mis ei tähenda, et on olemas teatud objektiivsed asjad. Kuidas PRS-T2 Paperwhite'i lööb? Selles mõttes, et see loeb rohkem formaate ja sellel on MicroSD-kaardi pesa. Kuidas paberivalge seda lööb? Resolutsioonis, kiiruses (jah, näiteks paberivalge lehe pööramine on näiteks palju kiirem), tehnilises toes (Amazon pakub tänapäeval kõigist e-lugerifirmadest parimat tehnilist tuge), oma valgustuse eesmises valguses, tasuta ladustamine Amazon Cloudis jne.

            Mis puutub teie öeldusse, siis arvutiga ühendamisel on Kindle'i juhitavus sama lihtne kui pendrive'il. Ma ei sisene disaini, sest see on midagi selgelt subjektiivset.

            Ma arvan, et on võimalik, et SONY vabastab selle põlvkonna jaoks varem või hiljem e-lugeri, mis suudab konkureerida KoboGlo, Tagus Lux, Kindle Paperwhite jms, kuid tänaseni pole sellist lugejat ja ma rõhutan jällegi, et PRS -T2 on mõne varasemaga võrreldes midagi muud kui möödunud põlvkonna lugeja ja üldiselt alam.

            Ausalt öeldes usun, et teil pole olnud võimalust mõlemat lugejat võrrelda, nii et selle kohta pole hea arvamust avaldada.

            Teravustamata tervitused.


          2.    katafrakt DIJO

            Süsteemi kiirus? Kas kasutate Sony PRS-T2? Palun ... Kui isegi 4-eurone Kindle 79 annab käivitamisel tuhat pööret ja pöörab lehte (parem, et me ei räägiks, et mitte alandada vaest Sony-d). Mis puutub aku kasutamisaega, siis on tavaline, et mis tahes lugeja jaoks on see, et see kestab umbes kuu aega poole tunni või tunnise igapäevase lugemisega, seega pole nad ka selles ratast leiutanud.

            Kasutusmugavuse osas on Kindle 4 (mis ei ole kombatav) lehe keeramisel palju intuitiivsem ja loomulikum, kuna peate lihtsalt vajutama suvalist mõlemal küljel asuvat nuppu edasi ja tagasi e ekraanil pöidla või nimetissõrmega. Ja mis puutub hinnasse, siis noh ... Kindle 4 79 euroga (ja paar päeva tagasi müügil 59 euroga).

            K4 ei loe ePubi, tõsi, kuid see pole praegu probleem, sest kõik müüdavad ja piraatsed raamatud on ePubi ja mobi formaadis (üks Kindle'i versioonidest) ning mõned uues formaadis KF8 Amazonist . Ja siis on veel Kaliiber.

            Ja seda rääkimata Kindle'i paljudest võimalustest väljaspool raamatute lugemist: veebilehtede ja ajalehtede saatmine ja automaatne teisendamine, raamatute eelvaadete allalaadimine, ostetud raamatute tagastamise võimalus, kui need teile ei meeldi ... Igatahes.

            Palun natuke rohkem objektiivsust ja rangust.


          3.    Marcial DIJO

            Siis tuleb Amazoni tito, see jõuab WiFi kaudu teie lugejatesse ja kustutab kõik teie raamatud oma äranägemisel (nagu seda on juba tehtud rohkem kui üks kord). Ja ülejäänud meist naeravad teie üle palju, et olete nii rumalad, et olete pannud teid kuradiga tantsima.


          4.    pepe_thunder DIJO

            Palun !! Kust sa selle jama võtad?


          5.    Maria del Carmen DIJO

            Tundub, et tunnete Sonyt hästi ja mul on probleem: ma ei näe mõnda raamatut, mille olen hiljuti laadinud, kui ma vaatan seda seal oleva arvuti kaudu, kuid neid ei kuvata Readeris. Olen kustutanud mõned juba loetud, kuid ikkagi ei näita see mulle uusi, mida ma saan teha? Ma olen meeleheitelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  2.   Edward Perez DIJO

    Mul on valge paber.

    Mis Sonyst kaugelt üle käib, on taustvalgus.
    See on lihtsalt suurepärane.
    Seade ei deformeeru välises valguses, see säilitab oma esteetika. Lisaks on see gradueeritud sõltuvalt valguse hulgast keskkonnas.
    Sellel on sama probleem pinnaga. Minu jäljed on kõikjal. Aku maht on 4 nädalat või 3, kui teil on see WiFi-ga ja taustvalgus on alati aktiivne, väike probleem.

    Olen alati kasutanud Kindle'i ja ma ei tea, kas teistel seadmetel on samad võimalused. Alles alguses kasutasin raamatute edastamiseks sülearvutiühendust. Praegu ei saa raamatu edastamise viis olla lihtsam kui Kindle'ile meilisõnumi saatmine. 30 sekundi või vähem pärast seda on mul see juba e-lugeris olemas, ilma et peaksin ringi vaatama ja selle sülearvutiga ühendama.

    Ekraani eraldusvõime on turul üks kõrgemaid, see tähendab tehniliste näitajate järgi. Lehe pööramisel pole seda märgata.

    Lisaväärtust annab see, et Kindle õpib teie lugemisharjumustest. Sõltuvalt sellest, kui palju loete, arvutab see, kui kaua te peatüki lõpetate (10 minutit, 12, 15 jne) või mitu tundi te raamatu lõpetate. Kui muutute laisaks ja lõpetate päevad läbi lugemise, arvutatakse see ümber.

    Lõpuks, kui ma lähen ühelt süütelt teisele, on raamatud "pilves", ma pean need lihtsalt sünkroonima ja mul on täpselt sama.

    Puutepind on oluliselt paranenud. Nupud on kõrvale pandud, salvestage üks. Ja kui puudutate pinda, tundub see poorne, nagu paberileht.

    Tervitused.

    1.    Villamandos DIJO

      Kindle sõbra suurepärane hinnang, tänan teid selle eest väga.

      Tervitus!

  3.   seal DIJO

    Sony prs t1 abil saate raamatutest märkmeid välja võtta. Kasutage lihtsalt tarkvara PC Reader. Avate raamatu ja klõpsate märkmete eksportimiseks paremas alanurgas ikoonil.

    1.    Villamandos DIJO

      Proovin, kas see sobib mõlemale. Aitäh!!

      1.    Sansa DIJO

        Võite kasutada ka Evernote'i märkmete jagamiseks oma Evernote'i kontoga, nii et teil oleks neid arvutis või telefonis.

  4.   Otsustamata2 DIJO

    Ja kuidas on lood PDF-failidega? Kumba nad loevad sellest seadmest või Paperwhite'ist paremini?

    1.    Villamandos DIJO

      Sonys lugesid nad väga-väga hästi, Kindle'is proovisin seda väga lühikest aega ja ma ei jõudnud proovida ühtegi PDF-i, sest see pole minu jaoks praegu hädavajalik.

      1.    katafrakt DIJO

        Ükskõik kui hästi neid ka ei loeta, ei kavatseta PDF-i vaadata 6-tollisel ekraanil, välja arvatud juhul, kui ma kordan, et see on loodud lehe suurusega, mis vastab 6-tollise ekraani mõõtmetele millimeetrites. Lugejad ei tee imet, eriti kui PDF-il on illustratsioonid.

        1.    David miralles DIJO

          Inimene, see sõltub PDF-i loomise viisist. Kui teil on fotokoopia elektroonilises vormingus, siis jah, aga kui see näiteks on eraldatud .doc-failist, siis lugejal jäädvustatakse ainult tekst ja see näeb fantastiline välja. See näitab, et sa vihkad Sonyd, kuid Kindle pole nii hea ega Sony nii halb. Mul on T1 ja välja arvatud valgus, ülejäänu teeb minu lugeja probleemideta. Mis T2-l puudub, on heli taasesitus, mulle meeldib mõnikord lugemise ajal natuke taustamuusikat kuulata.

          1.    lugeja DIJO

            Tegelikult pole e-lugerit (olenemata selle brändist) PDF-i päritolust hoolimata väga mugav käsitseda, kui fail on loodud A4-formaadis. Selle suurusega PDF-failide jaoks on tahvelarvuti alati parem (kui see võib olla 9,7 või 10,1 ″ parem).


    2.    katafrakt DIJO

      Tere. Ükski 6-tolline ekraaniga e-tindi lugeja ei sobi PDF-i lugemiseks, kui see pole just selle suurusega „prinditud”. Kui töötate DINA4-formaadis PDF-failiga, on teie asi osta 8-tolline lugeja või 10-tolline tahvelarvuti.

  5.   CARMEN "LOST" DIJO

    tere, sain kingituseks Sony PRS-T2. Probleem on selles, et e-raamatute osas olen ma üsna asjatundmatu. Mul on arvutis pdf-formaadis raamatuid, kas ma saan need sony-sse niisama üle kanda? või pean need teisendama teise vormingusse.

    Kui ma pean need teisendama, siis palun, kuidas seda tehakse? Aitäh

  6.   Pepe Aragón DIJO

    Kust leida sony prst2 pliiats, minu oma on kadunud

  7.   Piloodikabiinid DIJO

    PDF-vormingus raamatute lugemise osas ei saa keegi Sony T1,2-st võitu. Mul on Kindle ja Kobo, kuid naasen alati oma Sony juurde, sest neil on PDF-raamatute lugemiseks ideaalne tarkvara: nende veerud, automaatne väljalõige, võime neid lugeda justkui ePub, ilma et oleks vaja teisendada, igatahes. PDF-failide puhul on Sony T1,2 teistest parem.
    seoses

  8.   Piloodikabiinid DIJO

    PDF-formaadis raamatute lugemise osas ei saa keegi Sony T1,2-st võitu. Mul on Kindle ja Kobo valgustatud, kuid naasen alati oma Sony juurde, sest neil on lisaks nuppude praktilisusele ideaalne tarkvara raamatute lugemiseks PDF-is: võimalus neid veergudes lugeda, teha automaatselt kärpimist, võimalus lugeda neid nagu ePubi, on see igal juhul ilma neid teisendamata. PDF-failide puhul on Sony T1,2 teistest parem.
    seoses

    1.    Ale kendra DIJO

      kuidas sa seda teed? Lõikasin iga lehe lõppu pdf, ostsin selle nädal tagasi ja tahan selle ära visata! Mul on prs600, mida ma armastan, aga ma olen vana, sellepärast tahtsin seda värskendada, pean selle pdf-is lugema, see võtab mu meelt, kui pean 1600 raamatut teisendama, aita mind ,,, ma ' Jätan mu e-posti, kui saate alejandrasanroman@hotmail.com, Aitäh!

  9.   hape DIJO

    Tere, tahtsin teilt küsida, kas ülikoolis on kasulik märkmeid teha või oskate raamatut lugeda ja kiiresti toimetaja juurde raamatut kokku võtta. Aitäh

  10.   Kogupauk DIJO

    Ma ei tea, kas see veel aktiivne on, aga proovin õnne. Troonide mängu epubiga pöörab e-raamat (see on see mudel) mind kolmel leheküljel korraga: vahemikus 412–315 kuni 416–419, mis muudab minu jaoks võimatuks lugeda seda, mida teoorias öeldakse aastal 413 alates nupust hüppab neist plokkidest ümber ja puudutus läheb hulluks, kui proovin lohistada.

    See on normaalne?

    1.    Kogupauk DIJO

      Noh, sõber andis selle mulle edasi, nii et ma saan sellest aru?

      1.    Villamandos DIJO

        Noh, ma ei osanud teile siis tõtt öelda, soovitan teil foorumis küsida, minuga pole seda kunagi oma seadmega juhtunud.

        Teine võimalus võiks olla hankida veel üks identne raamat, et näha, kas probleem peitub digitaalses raamatus, mis oleks kõige normaalsem.

  11.   Gerardo DIJO

    tere, mul on probleem sel nädalal ostetud T2-ga, ma ei saa täielikult laadida raamatut, mille olen teisendanud FB2-st PDF-iks, sellel peab olema 692 lehekülge ja ainult 61 on laaditud, keegi teab miks.

    tänan

  12.   Antonio DIJO

    Mul on Sony. Kuigi ma hindasin Kindle'i ostmist. Kumbki on korras. Kuigi Kindle'il on muid "funktsioone", ei usu ma, et see oleks selle või vastupidi parem.
    Ärgem unustagem, mis on teie roll: lugeda raamatut. Ma ei taha, et see mängiks mp3-d või ilmselgelt videot (ekraani piirangud).
    Kuid kas keegi on näinud traditsioonilist valgusega raamatut? Seetõttu ei pea ma hädavajalikuks, et seda minu lugeja ekraanil ei oleks, ehkki valgus pole tagantvalgustatud nagu Kindle. Töötan arvutitega palju, et proovida lugedes valgust vältida.
    Nad ütlevad, et Kindle on lehe keeramisel kiirem ... ausalt, minu oma keerab seda kiiremini kui mul on vaja üles vaadata.
    Ka töö ja õpingute jaoks pean avama ja asendama mitut sõna- ja pdf-dokumenti. Ma ei mõtleks seda teha ka Sony lugejaga, aga ka Kindle'iga, lihtsalt kumbki ei suutnud katta isegi 10% minu energia- ja kiirusevajadusest, selleks on mul arvuti ja tahvelarvuti.
    Ühesõnaga, süütel on valgus (see pole vajalik, vastupidi, ma väldin seda), kas see on kiirem? Ma ei vaja seda kiirust, see teeb rohkem asju ... Ma lihtsalt tahan, et see loeks. Igaüks teeb seda tööd hästi, milleks see on: lugedes on mul Kindlega sõbrad ja väga õnnelikud.

  13.   Esther DIJO

    Mul on probleem: kui ostan raamatu Internetist (tasuline), jääb see küll arvuti kõvakettale, kuid ma ei saa seda ereaderisse edastada. Seevastu tasuta või piraatraamatutega pole mul probleemi. Ostuvorming on .acsm, nad kannavad DRM-i ja kuigi mul on Adobe Digital Editions ja Caliber installitud, ei tea ma, kus viga on, kuid ma ei näe neid ereaderis (kuigi see ütleb mulle, et jah , nad on juba olemas, et kui ma tahan neid asendada ...) See on pettumus. Kas keegi saab mind aidata? Aitäh.

  14.   Ricardo DIJO

    Tere, aitäh kommentaari eest. Tahaksin selle lugeja kohta küsimuse esitada, sest hindan ostu.
    Olen näinud, et sellel on integreeritud inglise-hispaania sõnastik, h et raamatut lugedes näete sõna valides tõlget. Mind huvitab see prantsuse keele funktsioon, kuid lugeja, keda olen näinud, omab prantsuse-inglise sõnastikku, mitte prantsuse-hispaania keelt.
    Kas teate, kas on võimalik alla laadida hispaania-prantsuse sõnaraamatuid ja neid lugemisse integreerida?
    tänan

  15.   sasha DIJO

    Tere, ma sooviksin teada, kas e-raamatuid saab deebetiga osta sony prs T2-st? Aitäh!

    1.    Villamandos DIJO

      Mida mõtlete deebetiga?

      Tervitus!

  16.   Shoei DIJO

    Mul on see sony ja mul on ka hea meel. Eriti raamatute ja lehtede laadimise kiirusega. Ja ka tarkvara, mis selle haldamiseks sisaldab, mis on väga intuitiivne ja lihtne.

  17.   lara DIJO

    Hea! nagu keegi küsis allpool ... kas on võimalik lisada sony e-lugeri vaikesõnastikesse hispaania-prantsuse sõnastik? (nüüd uuesti välja tulnud prst3-le)

  18.   Jääkaru DIJO

    Muidugi saate märkmeid arvutisse tõmmata. Selleks kasutage Sony lugerit (PC või Mac)

  19.   Anonüümne DIJO

    Mulle meeldib palju rohkem prs t2 (sellel on nupud, puutetundlik ekraan, kasutusmugavus ...), kuigi tunnistan, et pw valgustus on väga hea

  20.   Adolfo DIJO

    Mulle on kingitud prst2, kuid mul on küsimus, mida müüja pole lahendanud. Lehe pööramisel või foto üleslaadimisel vilgub see palju, kuni pilt stabiliseerub. See on normaalne?

  21.   Maryam manzur DIJO

    Tere, mu abikaasa kinkis mulle eelmisel nädalal, kuna kohtun selle e-raamatu või lugejaga, olen uus ja üritan sellega hakkama saada, kuni ma kohanen, kui mul on päringut, ja laadisin alla palju raamatuid, sealhulgas triloogia. sureb lugema Kõik allalaaditavad vormingud on pdf-vormingus, sest ma tõesti ei tea, milline formaat töötab kõige paremini ning kolmest raamatust ei luba esimene ja kolmas raamat mul tähte muuta, sest ????? Laadisin sama raamatu alla teistelt lehtedelt, kuid sama lugu, mis juhtub teise raamatuga, juhtub minuga jätkuvalt, ma ei kannata, aga teist ei saa ma lugeda, kui ma esimest ei lugenud, palun võiksite mind aidata, kuna ilmselt teil on rohkem kogemusi ja teate, kuidas sellega toime tulla, aidake mind, palun, suur aitäh

  22.   sibül DIJO

    Esilinastan sony prsT2, olen juba lisanud 100 raamatut, olen väga hea lugeja ... ja võib-olla innukas uudsuse järele. Kas seda on mugav ette laadida? Teine küsimus Tavaliselt juhtub, et raamatule klõpsates ilmub silt: ** faili ei leita, üksus on arvutist eemaldatud **, hoolimata sellest, et see on tähistatud sõnaga UUS. Mida see tähendab? Kas ma ei saanud seda raamatut tagasi?
    Mis puutub * aku laadimisse *, siis mis on mugavam? Oota siin, kas see on täielikult ammendatud või laadinud enne?
    Tänulik, kui saan neile esitatud probleemidele vastuseid.

  23.   Raúl Pallero DIJO

    Tere Villalobos, mul on PRS T2 ja DRM-kaitsega raamatute allalaadimisel peaksin laadima lugejasse Adobe ID, kuidas seda tehakse? Olen läbinud kõik konfiguratsioonid ja ma ei leia midagi, olen kindlasti küberneetilistes küsimustes neofiit. Aitäh Raul

  24.   Joaquin George DIJO

    Tere, aitäh kriitika eest, see aitas mind selle ostmise otsuses. Olen pärit Argentinast ja e-lugerite turg pole siin arenenud; Kuigi meie riigis on ettevõtteid, mis toodavad paljusid erinevaid elektroonilisi tooteid, nagu tahvelarvutid, märkmikud, LCD-d jne, ja ma räägin muu hulgas sellistest kaubamärkidest nagu Sony, Hitanchi, Lenovo; Need pole pühendatud e-lugeritele. Ainus, millel on esindus, on Grammata. Nii et selle Sony ostmine, kindlasti imporditud, on väärtuslik leid.

  25.   haruldane DIJO

    Ma arvan, et kui kasutasin erreaderit kuu aega, ei tundu see väga ulatusliku analüüsina, tegelikult on mul endiselt palju kahtlusi ja isegi sõnaraamatute kohta ei öelda midagi, mis on paljude jaoks põhiline (ja ma saan sellest aru) hispaania keeles sõnastikku pole ja see ei võimalda sõnastikke installida, midagi, mida Kindle'is lubab), piltide visualiseerimise kohta ei öelda midagi; Kuna inimene, kes valib sirvija, mis võimaldab lugeda rohkem vorminguid, annab see lisaväärtuse tõttu, mida need pakuvad, ja siin pole öeldud, kas näiteks pilte saab pöörata või saate sisse ja välja suumida; tegelikult pole isegi tehnilisi üksikasju ja pikka jne sisse pandud.

  26.   55 DIJO

    Ma tunnen puudust heast RAE sõnaraamatust, mis võimaldaks mul hispaania keeles sõnu uurida, milles võib tekkida kahtlus. Minu e-raamatus on 11 integreeritud sõnastikku, kuid mitte RAE-d, ja mis veelgi hullem - SONY keeldub seda lisamast, veelgi vähem - lihtsustaks seda meie jaoks, kellel juba on PRS-T2. Ma võtan seda isiklikult SONY kahjuks arvesse. Tervitused

  27.   Eliisabet DIJO

    Olen suurepärane lugeja ja mõtlen seadme ostmisele, kuid ma ei otsusta Sony ja kindle vahel. Kas keegi võiks mind aidata, öeldes mulle, mida on kõige lihtsam kasutada ja et see aitas öösel ilma valguseta lugeda? Aitäh

  28.   Taht DIJO

    Ma võin ainult öelda, et ma vihkan sony ja tähelepanu, juhitavus ja usaldusväärsus on KÕIGE halvem

  29.   Sa võid öelda (@SePueDecir) DIJO

    Minu Sony lugeja on alati olnud halb. Iga kord jäi ta sõnaraamatuga tutvumisel või raamatuid vahetades jänni. Lehe keeramine võttis igavesti. Otsustasin tarkvara Sony lehelt uuendada ja sinna see jäigi. Igavesti lukus. Ma viisin selle ametlikku teenistusse ja nad on mulle öelnud, et ma pean selle ära viskama, et ma parem ostan teise. Ma ütlen neile, et see on nii, kuna proovisin nende tarkvara installida vastavalt näidustustele ja nad ei paku mulle muud lahendust kui selle ära viskamine.

    Kulutasin asjale palju raha, arvates, et Sony on garantii ja tegelikult pettus.

    Sellel pole teiste lugejate ees eeliseid, seda on keeruline käsitseda, see on aeglane, jookseb kokku, jookseb kokku ning Sony tehnilist teenust ja klienditeenindust pole olemas. Tema võimalus on alati "osta endale uus".

  30.   marvin DIJO

    Mul on mõlemad, mõlemad on suurepärased, kuid kindle ületab sony, mitte ainult ületab sony valgustuse pärast, vaid kindle'il saate raamatuid alla laadida kõikjalt internetist ja mitte sony'st.

  31.   Francisco DIJO

    Palun, kas keegi võiks öelda, kuidas Sony PRSA-SC22 kandekott desinstallida • Sony raamatulugeja jaoks • värv punane
    • Viide: SONY-PRSASC22R.WW
    • P / N ………… ..: PRSASC22R.WW
    • Perekond ...: digitaalraamatud - e-raamatud

  32.   Teisip DIJO

    Tere kõigile: kas saaksite öelda, milline on teie e-lugerite keskmine elu? Mul on Kindle Touch ja kahe aasta ja 7 kuu pärast on menüü võti katki ja ma ei saa selle juurde. Olen selle kaubamärgi osas ausalt öeldes pettunud, kuna omandasin selle, mõeldes lisaväärtusele, mida see pakkuda võiks: kvaliteet, raamatud amazonis jne. Kuid nüüd leian, et kuna garantii on välistatud, ei saa nad seda parandada ja ainus lahendus on osta nende üks odavamate seadmete varu. Kas e-raamatud jäävad nii lühikeseks? Minu oma on ülihästi hooldatud, nii et see tundub lühike aeg.
    Seetõttu mõtlen minna üle SONY-le.
    Parimate soovidega.

  33.   Rober DIJO

    Siledad ajud, kes armastavad Apple'i, on samad, kes armastavad Kindle'i. Jumalad ... ..