Võrdlus: Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2

Sony PRS-T2 värvid

Mõni nädal tagasi käivitas Sony selle, mis on teise eduka e-lugeri versiooni ja mille ta on nimetanud PRS-T2-ks jätk nimele, mille ta lõi juba oma seadme esimesele versioonile ja mis saavutas muljetavaldavat müügiedu ja saavutas ka suure rahulolu kõigi nende seas, kes otsustasid selle osta. Täna ostsime uue PRS-T2 koos oma eelkäija PRS-T1-ga mis on endiselt turul saadaval ja mis esmapilgul näib olevat täpselt sama mis uus mudel, ehkki madalama hinnaga ja mis ajab ostjaid mõnikord segadusse, sest ei, nad pole jõudluse poolest ühesugused.

Sarnasuste hulgast võime leida sama elektrooniline tindisüsteem (E-Ink Pearl), sama palju sisemälu ja võime lugeda üsna paljusid erinevaid e-raamatu formaate. Mõõtmised on väga sarnased ja kaal püsib 167 grammi juures võrreldes eelmise mudeli 168-ga, peaaegu märkamatu, kui me neid skaalale ei pane.

Must mudel Sony PRS-T1

Peamine visuaalne erinevus, mille me PRS-T1 ja PRS-T2 vahel leiame, on nende disain, mis on veidi muutunud, eriti nuppude piirkonnas, kus leiame muutuse nende stiilis. Kui hakkasime kasutama uut Sony e-lugerit leiame järgmised uudised:

  • Seadme kiirus on paranenud ja selles uues PRS-T2-s on lehe pööramine, suumimine või menüüde vahel liikumine mõnevõrra kiirem kui eelmises mudelis PRS-T1
  • Integreerimine populaarse rakendusega Evernote ja see võimaldab meil näiteks salvestada artikli sellesse rakendusse ja lasta selle meie Sony PRS-T2-l lugeda. Samamoodi, kui kirjutame oma e-lugerisse märkuse, on see meie Evernote kontol saadaval
  • Võimalus jagada Facebookis erinevaid lõike sellest, mida me sel hetkel loeme
Must mudel Sony PRS-T2

Võib-olla on ainus asi, millest selles uues Sony e-lugeris puudust tunda on MP3-mängija puudumine, mis meil oli saadaval PRS-T1 versioonis ja see on Sony allikate sõnul PRS-T2-s kadunud, et vältida liigset akutarbimist.
MP3-mängijaga või ilma on Sony uus e-luger jõudluse osas palju paremaks muutunud ja on kahtlemata üks parimaid seadmeid turul ja enam kui mõistliku hinnaga.
Rohkem infot – Sony PRS-T1 eReader, ülevaated ja muljed
Allikas - sony.co.uk

Jäta oma kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on tähistatud *

*

*

  1. Andmete eest vastutab: Miguel Ángel Gatón
  2. Andmete eesmärk: Rämpsposti kontrollimine, kommentaaride haldamine.
  3. Seadustamine: teie nõusolek
  4. Andmete edastamine: andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, välja arvatud juriidilise kohustuse alusel.
  5. Andmete salvestamine: andmebaas, mida haldab Occentus Networks (EL)
  6. Õigused: igal ajal saate oma teavet piirata, taastada ja kustutada.

  1.   Luis DIJO

    Minu emal on Sony PRS-T1 roosas ja tõsi on see, et ta on rõõmus. Uut mudelit pole ta saanud katsetada, kuid praeguseks töötab vana nagu võlu.

    Väga hea artikkel!

    1.    Villamandos DIJO

      See mudel on ilus ja sama värvi kate on ilus.

      Erinevused esimesest mudelist teise on märgatavad, kuid esimene seadmetest on siiski väga-väga hea seade.

      Tervitus!

  2.   Ivan DIJO

    Mul on sony prs t-1 ja puudu on ainult es-es sõnastik. Muidu on see peaaegu täiuslik.

  3.   Alex DIJO

    Mõtleme anda Sony PRS-T2 mu ämmale, ta nägi seda sõbrale ja oli üsna veendunud.

    Kuid selle ja Kindle'i vahel pole ma kindel, kumb neist on väärt, välja arvatud jõudluse ja kasutamise hind, juhul kui see saaks kogu jõudluse.

    Kui see on parem kui kindle, kuid seda pole rohkem pigistatud kui lugeda ja punkt, siis ma ei tea, kas hinnaerinevusel on mõtet.

    Kas on mingit arvamust, et mulle kaabel anda?
    Thx!

  4.   davinci DIJO

    Palun tehke keegi 8- või 9-tolliseid ekraane einkis, kuus on naeruväärne, te ei jäta oma vaatevälja koos TFT-ga ja jätate selle sundimiseks väikese kirjaga ja pidevad jooned vilguvad on naeruväärne

    1.    Irene Benavidez DIJO

      Keegi teeb neid. Selles samas ajaveebis on artiklid sama mõõtmetega 92-tollise Onyx Boox M9,7 või Tagus Magno kohta (kui tuua mõned näited).

      Kuid teil on ka muid võimalusi (mõned on lõpetatud, kuid kättesaadavad kasutatud asjad): Kindle DX, PocketBook Pro ... See on otsimise küsimus.

  5.   Nacho DIJO

    Tere, küsin oma teadmatusest ja täieliku teadmatusega. Kas teil on võimalus mõlemat osta, kas T2 on parem kui T1? Minu konkreetsel juhul on mp3 teisejärguline, T2-s saate sellega juurutada ja lugeda Kindle'i raamatuid? Aitäh

  6.   Kuusk DIJO

    Kui t2 on kiirem kui t1, toimub see just siis, kui see lähtestatakse, lehtede pööramine ja juurdepääs menüüle sama kiiresti.

    T2 on pungilõks nagu männi võra. Neil oli vaja välja anda midagi uut ja nad kasutasid sama tarkvara, eemaldades funktsioonid ja piirates veelgi ühenduse erinevate laadimisprogrammidega, näiteks Adobe Digital Editionsiga. Ainus hea asi selle juures on see, et raam on pigem matt kui läikiv, muidu halvenenud.

    Sellel pole muusikat ega SD-kaarti ja kui värskendate püsivara, takistab Sony diktatuur juurdumist.

  7.   Jona DIJO

    Küsimus, et mul on karp kadunud ja ma ei tea t1 omadusi, võite mulle need esitada, et ma tahan seda müüa ja mul on neid uut vaja. Ma konfigureerin selle ainult siis, kui olete huvitatud mulle kirjutades, aitäh

  8.   Ara DIJO

    Mul on probleem, ma panin parooli ja ma ei mäleta seda ning see ei võimalda mul menüüsse pääseda, proovin seda vormindada, kuid see ei lase mul midagi teha. Mida ma teha saan?