Hodnocení, po měsíci používání mého Sony PRS-T2

Sony eReader

Dnes přesně před měsícem jsem koupil svůj druhý eReader, Sony PRS-T2 To jsem od prvního okamžiku považoval za příliš drahé a že o několik dní později jsem si začal myslet, že je to dokonce levné a že dnes považuji autentický šperk za «směšnou cenu».

Mnozí z vás mě jistě odmítnou jako bezohledného milionáře nebo blázna bez dalších, ale pokud o tom přestaneme přemýšlet a pokud opravdu chcete číst a dokážete z tohoto zařízení dostatek, jeho cena nakonec bude jen pouhým detailem.

Vrátím se k mému článku, protože i když se to tak nemusí zdát, nepřišel jsem sem posoudit, zda se vyplatilo utrácet peníze za zařízení Sony, či nikoli, ale spíše řeknu vám své zkušenosti a osobní názor.

Sony eReader

Než jsem se rozhodl koupit Sony PRS-T2, vyzkoušel jsem mnoho zařízení, četl jsem stovky srovnání, informace a články v celé síti sítí a bezpochyby si myslím, že jsem se rozhodl správně pro toto zařízení a více po přečtení v tomto ve stejném rohu množství problémů, které druhé zařízení dává, že konečně oceňuji nákup společně s PRS-T2, mluvím, jak si dokážete představit o Dotykové světlo BQ Cervantes.

Mezi pozitivní body, které jsem v tomto zařízení našel, bych mohl zdůraznit:

  • Životnost baterie. Zařízení mám přesně měsíc a při jeho každodenním používání jsem ještě nemusel nabíjet baterii, což je nepochybně něco mimořádného
  • Rychlost čtečky. S výjimkou spuštění jsou rychlost otáčení stránky a další funkce, které lze pomocí eReaderu provádět, extrémně rychlé
  • Kompatibilita formátů. Bezpochyby tento bod pro mě byl naléhavou potřebou, kterou se Sony PRS-T2 podařilo pokrýt vynikající poznámkou, a to, že mohu bez problémů a obtíží číst soubory PDF nebo EPUB
  • Snadné použití. Pro všechny, kteří říkají, zejména pro lidi v pokročilém věku, že neopustí své tradiční knihy pro elektronickou knihu kvůli obtížnosti manipulace, se velmi mýlí. Je to možná nejjednodušší a nejjednodušší zařízení tohoto typu

Sony eReader

Jak by to mohlo být jinak, v tomto měsíci jsem také objevil některé negativní body, ale to v žádném případě nezahrnuje můj obecný názor na toto zařízení:

  • Poznámky nelze extrahovat. Ke každému slovu nebo frázi v knize lze pořizovat poznámky, ale nelze je extrahovat, například do počítače, což je nepochybně negativní bod.
  • Vnější design. Pro serióznost a v zásadě čistotu jsem si vybral černý Sony PRS-T2, ale pokaždé, když přiložím prst na vnější obložení, zůstane na něm můj otisk prstu, takže exteriér zařízení bude „trochu ošklivý“.

Bezpochyby tomu po mnoha kolech, hodinách hledání a čtení informací a názorů upřímně věřím Když jsem si koupil Sony PRS-T2, měl jsem úplnou pravdu Do té míry, že pokud by mi někdo právě teď nabídl výměnu za jakékoli jiné zařízení, což by mi poskytlo plnou cenu, kterou mě zařízení Sony stálo, a aniž by mi za nové zařízení účtoval jakékoli euro, reagoval bych bez váhání jediné vteřiny negativně.

Jaké byly vaše zkušenosti a hodnocení eReaderu, který vám dali králové nebo santa claus?.

Více informací - Srovnání: Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2


Zanechte svůj komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

*

  1. Odpovědný za údaje: Miguel Ángel Gatón
  2. Účel údajů: Ovládací SPAM, správa komentářů.
  3. Legitimace: Váš souhlas
  4. Sdělování údajů: Údaje nebudou sděleny třetím osobám, s výjimkou zákonných povinností.
  5. Úložiště dat: Databáze hostovaná společností Occentus Networks (EU)
  6. Práva: Vaše údaje můžete kdykoli omezit, obnovit a odstranit.

  1.   nerozhodnutý řekl

    A otázka, kterou si mnozí z nás kladou, zní: co je lepší, tohle nebo Paperwhite?

    1.    Villamandos řekl

      Testoval jsem 2 a dlouhý Sony PRS-T2

      1.    vyměnit řekl

        Opravdu jste vyzkoušeli obojí? Jaké srovnání jste provedli? Porovnáváte e-čtečku předchozí generace (samozřejmě PRS-T2) s novou generací. Mohl byste vysvětlit, proč je SONY delší?

        1.    Villamandos řekl

          Pro mě kvůli rychlosti systému, možnostem při čtení souborů, designu a ovladatelnosti zařízení při připojení k počítači. Kromě mnoha negativních aspektů, které se mi na Kindle nelíbí.

          Každý má svobodný názor, já mám svůj, vy máte svůj a každý ten, koho chce.

          Pro mě může být zařízení Sony lepší, ale pro vás jiné a nemusí to být špatné ...

          1.    vyměnit řekl

            Každý bude mít jasný názor, to neznamená, že existují určité věci, které jsou objektivní. Jak PRS-T2 porazil Paperwhite? Čte více formátů a má slot pro kartu MicroSD. Jak to Paperwhite porazil? V rozlišení, v rychlosti (ano, například otočení stránky Paperwhite je mnohem rychlejší), v technické podpoře (Amazon dnes poskytuje nejlepší technickou podporu ze všech společností využívajících e-čtečky), v jejím předním osvětlení, v bezplatné úložiště v cloudu Amazon atd.

            Pokud jde o to, co říkáte, ovladatelnost Kindle při připojení k počítači je stejně jednoduchá jako u pendrive. Nezadávám design, protože je to něco jasně subjektivního.

            Předpokládám, že je možné, že společnost SONY dříve či později vydá pro tuto generaci elektronickou čtečku, která by mohla konkurovat KoboGlo, Tagus Lux, Kindle Paperwhite atd., Ale dodnes taková čtečka neexistuje a znovu zdůrazňuji, že PRS -T2 ve srovnání s některými předchozími není nic víc než čtenář minulé generace a obecně nižší.

            Upřímně, věřím, že jste neměli možnost porovnat oba čtenáře, takže není dobré vyjadřovat se k tomu.

            Bez prudkosti, pozdravy.


          2.    kataphract řekl

            Rychlost systému? Na Sony PRS-T2? Prosím ... Pokud i Kindle 4 ze 79 eur dává tisíc otáček při spuštění a otočí stránku (lépe, nemluvíme, abychom neponížili ubohou Sony). Co se týče výdrže baterie, pro JAKÉKOLI ČTEČKY je normální to, že vydrží zhruba měsíc rychlostí půl nebo hodinu denního čtení, takže ani v tom nevynalezli kolo.

            Pokud jde o «snadné použití», je Kindle 4 (který není hmatový) mnohem intuitivnější a «přirozenější», pokud jde o otáčení stránky, protože stačí stisknout kterékoli z tlačítek vpřed a vzad na obou palcem nebo ukazováčkem. A pokud jde o cenu, no ... Kindle 4 za 79 eur (a před pár dny v prodeji za 59 eur).

            K4 nečte ePub, pravda, ale to v současné době není problém, protože všechny prodávané a pirátské knihy jsou ve formátech ePub a mobi (jeden z Kindle) a některé v novém formátu KF8 od Amazonu . A pak je tu kalibr.

            A to nemluvě o mnoha možnostech Kindle mimo čtení knih: odesílání a automatická konverze webových stránek a novin, stahování náhledů knih, možnost vrácení zakoupených knih, pokud se vám nelíbí ... Každopádně.

            Trochu více objektivity a přísnosti, prosím.


          3.    Marcial řekl

            Pak přijde Amazon tito, který se dostane do vašich čtenářů přes Wi-Fi a z diskrečních důvodů vymaže všechny vaše knihy (jak již udělal více než jednou). A my ostatní se vám budeme hodně smát, že jste tak pošetilí, že vás donutili tančit s ďáblem.


          4.    pepe_thunder řekl

            Prosím !! Odkud berete ty nesmysly?


          5.    Maria del Carmen řekl

            Zdá se, že Sony dobře znáte, a já mám problém: Nevidím některé knihy, které jsem nedávno načetl, když se na to podívám přes počítač, jsou tam, ale v Readeru se neobjeví. Odstranil jsem několik již přečtených, ale stále mi nezobrazuje nové, co mohu dělat? Já jsem zoufalá


  2.   Eduardo Pérez řekl

    Mám bílý papír.

    Co daleko předčí Sony, je podsvícení.
    Je to prostě skvělé.
    Zařízení se ve vnějším světle „nedeformuje“, zachovává si svou estetiku. Kromě toho je odstupňováno v závislosti na množství světla v prostředí.
    Má stejný problém s povrchem. Moje stopy jsou všude. Kapacita baterie je 4 týdny, nebo 3, pokud ji máte s Wi-Fi a podsvícením vždy aktivní, menší problém.

    Vždy jsem používal rozněcování a nevím, jestli stejná zařízení mají i jiná zařízení. Teprve zpočátku jsem k předávání knih používal připojení k notebooku. V současné době nemůže být způsob, jak předat knihu, jednodušší než odeslat e-mail do Kindle a za 30 sekund nebo méně ji už mám v e-čtečce, aniž bych se musel obejít a chtěl ji připojit k notebooku.

    Rozlišení obrazovky je podle technické specifikace jedno z nejvyšších na trhu. Při otáčení stránky to není patrné.

    Přidanou hodnotu mu dává to, že se Kindle učí z vašich čtenářských návyků. Podle toho, kolik toho přečtete, vypočítá, jak dlouho dokončíte kapitolu (10 minut, 12, 15 atd.) Nebo za kolik hodin knihu dokončíte. Pokud zlenivíte a necháte čtení několik dní, přepočítá se to.

    Nakonec, když přejdu od jednoho roznícení k druhému, jsou knihy v „cloudu“, stačí je synchronizovat a mám přesně to samé.

    Dotykový povrch byl výrazně vylepšen. Tlačítka byla odložena, jedno uložte. A když se dotknete povrchu, vypadá to porézní, jako list papíru.

    Zdravím.

    1.    Villamandos řekl

      Skvělé hodnocení přítele Kindle, moc vám za něj děkuji.

      Pozdrav!

  3.   tam řekl

    Se sony prs t1 můžete extrahovat poznámky z knih. Stačí použít software Sony Reader pro PC. Otevřete knihu a v pravé dolní části klepnutím na ikonu exportujete poznámky.

    1.    Villamandos řekl

      Zkusím to, abych zjistil, zda funguje pro oba. Děkuju!!

      1.    Sansa řekl

        Evernote můžete také použít ke sdílení poznámek s vaším účtem Evernote a mít je tak k dispozici ve svém počítači nebo telefonu.

  4.   2. nerozhodnuto řekl

    A co soubory PDF? Který z nich čtou lépe, na tomto zařízení nebo na Paperwhite?

    1.    Villamandos řekl

      V Sony čtou velmi, velmi dobře, v Kindle jsem to zkoušel velmi krátce a já jsem se nepokusil číst žádné PDF, protože to pro mě v tuto chvíli není nutností.

      1.    kataphract řekl

        Bez ohledu na to, jak dobře jsou čteny, NENÍ určen k prohlížení na 6 ″ obrazovce, pokud opakuji, že byl vygenerován s velikostí stránky, která respektuje rozměry 6 ″ obrazovky v mm. Čtenáři neudělají zázraky, zvláště pokud má PDF ilustrace.

        1.    David miralles řekl

          Člověče, záleží na tom, jak je PDF generováno. Pokud máte fotokopii v elektronickém formátu, ano, ale pokud je například extrahována z souboru .doc, čtenář zachytí pouze text a vypadá fantasticky. Můžete říct, že nenávidíte Sony, ale roznícení není tak dobré a Sony není tak špatné. Mám T1 a kromě světla zbytek dělá můj čtenář bez problémů. To, co T2 postrádá, je přehrávání zvuku, občas si při čtení rád poslechnu hudbu na pozadí.

          1.    čtenáře řekl

            Ve skutečnosti bez ohledu na původ souboru PDF nebude e-čtečka (bez ohledu na její značku) velmi pohodlná, pokud je soubor generován ve formátu A4. U souborů PDF této velikosti bude vždy lepší tablet (pokud může být lepší o 9,7 nebo 10,1 palce).


    2.    kataphract řekl

      Ahoj. Žádná čtečka 6 ″ obrazovky e-ink není vhodná pro čtení PDF, pokud není pro tuto velikost „vytištěna“. Pokud pracujete s formátem PDF ve formátu DINA4, musíte si koupit 8 ″ čtečku nebo 10 ″ tablet.

  5.   „ZTRACENÉ“ Karmíny řekl

    ahoj, dostal jsem Sony PRS-T2. Problém je v tom, že na téma elektronických knih jsem docela nevědomý. Mám v počítači knihy ve formátu pdf, mohu je přenést do Sony tak, jak jsou? nebo je musím převést do jiného formátu.

    Pokud je musím převést, jak se to dělá? dík

  6.   Pepe Aragón řekl

    Kde najdu tužku pro sony prst2, můj byl ztracen

  7.   Kokpity řekl

    Pokud jde o čtení knih ve formátu PDF, nikdo nemůže porazit Sony T1,2. Mám Kindle a Kobo, ale vždy se vrátím ke svému Sony, protože mají ideální software pro čtení knih PDF: jejich sloupce, jejich automatické ořezávání, schopnost číst je, jako by to byl ePub bez nutnosti převodu, tak jako tak. U souborů PDF je Sony T1,2 bezkonkurenční.
    pozdravy

  8.   Kokpity řekl

    Pokud jde o čtení knih ve formátu PDF, nikdo nemůže porazit Sony T1,2. Mám osvětlený Kindle a Kobo, ale vždy se vracím ke svému Sony, protože mají ideální software pro čtení knih v PDF, kromě praktičnosti jeho tlačítek: možnost jejich čtení ve sloupcích, automatické ořezávání, možnost číst je, jako by to byl soubor ePub, bez nutnosti jejich převodu. U souborů PDF je Sony T1,2 bezkonkurenční.
    pozdravy

    1.    Ale kendra řekl

      jak to děláš? Pro každou stránku ve formátu PDF jsem prořezal spodní část, koupil jsem ji před týdnem a chci ji vyhodit! Mám prs600, který miluji, ale jsem starý, proto jsem ho chtěl aktualizovat, musím si ho přečíst v pdf, vytáhne mě, pokud musím převést 1600 knih, pomozte mi ,,, budu nechám ti můj e-mail, pokud to dokážeš alejandrasanroman@hotmail.com, Děkuji vám!

  9.   acido řekl

    Dobrý den, chtěl jsem se vás zeptat, zda je užitečné dělat si poznámky na univerzitě, nebo si můžete přečíst knihu a rychle přejít k editoru, který knihu shrne. dík

  10.   Salva řekl

    Ještě nevím, jestli to bude aktivní, ale zkouším štěstí. Díky Epub of Game of Thrones mě ebook (to je tento model) převádí mezi stránkami tři najednou: od 412-315 do 416-419, což mi znemožňuje přečíst, co teoreticky říká v 413 od tlačítka skáče kolem těchto bloků a dotek se zbláznil, když se pokusím přetáhnout.

    Je to normální?

    1.    Salva řekl

      Přítel mi to předal, takže tomu rozumím správně?

      1.    Villamandos řekl

        Potom jsem vám nemohl říci pravdu, doporučuji vám zeptat se na fóru, to se mi s mým zařízením nikdy nestalo.

        Další možností by mohlo být získat další identickou knihu, abyste zjistili, zda problém spočívá v digitální knize, která by byla nejběžnější.

  11.   gerardo řekl

    ahoj, mám problém s T2, který jsem si koupil tento týden, nemohu plně načíst knihu, kterou jsem převedl z FB2 na PDF, musí mít 692 stránek a je načteno pouze 61, někdo ví proč.

    díky

  12.   Antonio řekl

    Mám Sony. I když jsem hodnotil nákup rozněcování. Buď je v pořádku. I když má kindle jiné „rysy“, nemyslím si, že je lepší pro to, nebo naopak.
    Nezapomeňme, jaká je vaše role: číst knihu. Nechci, aby přehrával mp3 nebo samozřejmě video (omezení obrazovky).
    Ale viděl někdo tradiční knihu se světlem? Nepovažuji proto za zásadní, aby ho obrazovka mého čtenáře neměla, i když světlo není podsvícené jako u Kindle. Hodně pracuji s počítači, abych se při čtení snažil vyhnout světlu.
    Říkají, že roznícení je rychlejší, pokud jde o otočení stránky ... upřímně, moje to otočí rychleji, než mě vzhlédne.
    Také kvůli práci a studiu musím otevírat a střídat několik dokumentů ve formátu Word a PDF. Ani by mě nenapadlo udělat to se čtečkou Sony, ale ani s Kindle, prostě žádný z nich nedokázal pokrýt ani 10% mých potřeb energie a rychlosti, k tomu mám počítač a tablet.
    Stručně řečeno, roznícení má světlo (není nutné, naopak se mu vyhýbám), je to rychlejší? Nepotřebuji tu rychlost. Dělá více věcí…. Chci jen, aby se to přečetlo. Kdokoli dělá dobře funkci, pro kterou je: čtení, mám přátele s Kindle a jsem velmi šťastný.

  13.   Esther řekl

    No, mám problém: Když si koupím knihu online (platí), zůstane na pevném disku mého počítače, ale nemohu ji přenést do čtečky. S bezplatnými nebo pirátskými knihami naopak nemám problém. Nákupní formát je .acsm, nesou DRM, ai když mám nainstalované Adobe Digital Editions a Caliber, nevím, kde je chyba, ale ne, nevidím je v ereaderu (i když mi to říká že ano, již existují, že když je chci nahradit…) Je to frustrace. Může mi někdo pomoci? Děkuju.

  14.   Ricardo řekl

    Ahoj, děkuji za komentář. Chtěl bych se na tuto čtečku zeptat, protože hodnotím nákup.
    Viděl jsem, že má integrovaný anglicko-španělský slovník, že od přečtení knihy po výběru slova uvidíte překlad. Zajímám se o tuto funkcionalitu pro francouzštinu, ale čtenář, kterého jsem viděl, má francouzsko-anglický slovník, nikoli francouzsko-španělský.
    Víte, zda je možné stáhnout španělsko-francouzské slovníky a integrovat je do čtení?
    díky

  15.   Sasha řekl

    Dobrý den, rád bych věděl, zda lze e-knihy zakoupit s debetem od sony prs T2? Dík!

    1.    Villamandos řekl

      Co myslíš debetem?

      Zdravím!

  16.   Shoei řekl

    Mám tuto sony a také mě těší. Zejména s rychlostí, s jakou načítá knihy a stránky. A také se softwarem, který obsahuje pro jeho správu, což je velmi intuitivní a jednoduché.

  17.   lara řekl

    Dobrý! jak se někdo zeptal níže ... je možné přidat španělsko-francouzský slovník do výchozích slovníků elektronické čtečky sony? (k prstu 3, který nyní opět vyšel)

  18.   Lední medvěd řekl

    Samozřejmě můžete poznámky extrahovat do počítače. K tomu použijte čtečku Sony (PC nebo Mac)

  19.   Anonymní řekl

    Mnohem víc se mi líbí prs t2 (má tlačítka, dotykovou obrazovku, snadné použití ...), i když připouštím, že osvětlení pw je velmi dobré

  20.   Adolfo řekl

    Dali mi prst2, ale mám otázku, kterou prodejce nevyřešil. Když otočíte stránku nebo nahrajete fotografii, hodně bliká, dokud se obraz nestabilizuje. Je to normální?

  21.   Maryam manzur řekl

    Dobrý den, můj manžel mi dal minulý týden, protože se setkávám s touto e-knihou nebo čtenářem, jsem nový a snažím se to zvládnout, dokud se nepřizpůsobím, pokud mám dotaz, a stáhnu spoustu knih včetně trilogie, že jsem umírá číst Všechny formáty, které stáhnu, jsou pdf, protože opravdu nevím, který formát funguje nejlépe, a ze tří knih mi první a třetí kniha neumožňuje změnit písmeno, protože ????? Stáhl jsem si stejnou knihu z jiných stránek, ale stalo se mi to samé jako s druhou knihou, kterou netrpím, ale druhou nemohu přečíst, pokud jsem nečetl první, prosím, mohli byste mi pomoci, protože máte zjevně více zkušeností a víte, jak to zvládnout, pomozte mi prosím, děkuji moc

  22.   sibyla řekl

    Spouštím sony prsT2, již jsem vložil 100 knih, jsem velmi dobrý čtenář ... a možná toužím po novinkách. Je vhodné načíst předem? Další otázka Většinou se stane, že když kliknete na knihu, objeví se značka oznamující: ** soubor nelze najít, položka byla odebrána z počítače **, přestože je označena slovem NEW. Co to znamená? Nedostal jsem tu knihu zpět?
    Co je pohodlnější, pokud jde o * nabíjení baterie * Počkejte, tady je úplně vyčerpaný nebo nabitý dříve?
    Děkuji, pokud dostanu odpovědi na tyto problémy, které byly předloženy.

  23.   Raúl Pallero řekl

    Ahoj Villalobos, mám PRS T2 a při stahování knih s ochranou DRM bych měl do čtečky načíst Adobe ID, jak se to dělá? Prošel jsem celou konfigurací a nemohu nic najít, mimochodem jsem nováček v kybernetických otázkách. Díky Raule

  24.   Joaquin George řekl

    Dobrý den, děkuji za vaši kritiku, pomohla mi při rozhodování o koupi. Jsem z Argentiny a trh elektronických čteček zde není vyvíjen; Ačkoli v naší zemi existují společnosti, které vyrábějí řadu elektronických produktů, jako jsou tablety, notebooky, LCD atd., A mluvím mimo jiné o značkách jako Sony, Hitanchi, Lenovo; Nejsou určeny pro elektronické čtečky. Jediný, kdo má zastoupení, je Grammata. Získání tohoto Sony, jistě importovaného, ​​je tedy cenným nálezem.

  25.   Ender řekl

    Myslím, že používání erreaderu měsíc nevypadá jako příliš rozsáhlá analýza, ve skutečnosti stále ještě mám mnoho pochybností a o slovnících se nic neříká, což je pro mnohé zásadní (a chápu, že ve španělštině neexistuje žádný slovník, což neumožňuje instalovat slovníky, což umožňuje program kindle), o vizualizaci obrázků se nic neříká; Protože osoba, která si vybere ereader, který umožňuje čtení více formátů, je to kvůli přidané hodnotě, kterou tyto poskytují, a zde se neříká, zda lze například obrázky otáčet, nebo můžete přiblížit a oddálit; ve skutečnosti nebyly uvedeny ani technické podrobnosti a dlouhý atd.

  26.   55 řekl

    Chybí mi dobrý slovník RAE, který mi umožňuje konzultovat slova ve španělštině, o kterých mohu pochybovat. Můj ebook má 11 integrovaných slovníků, ale ne RAE, a co je horší, společnost SONY to odmítá začlenit, natož aby to usnadnilo těm z nás, kteří již PRS-T2 mají. Osobně to vezmu v úvahu na úkor společnosti SONY. Pozdravy

  27.   Alžběta řekl

    Jsem skvělý čtenář a přemýšlím o koupi zařízení, ale nerozhoduji se mezi Sony a kindle, může mi někdo prosím pomoci tím, že mi řekne, které je nejjednodušší použít a že to pomohlo číst v noci bez světla? Děkuju

  28.   Knot řekl

    Mohu jen říci, že nesnáším sony a pozornost, ovladatelnost a spolehlivost jsou NEJHORŠÍ

  29.   SePuede Say (@SePueDecir) řekl

    Moje čtečka Sony byla vždy špatná. Při prohlížení slovníku nebo při výměně knih se tak často zasekl. Otočení stránky trvalo věčnost. Rozhodl jsem se aktualizovat software ze stránky Sony a tam to zůstalo. Navždy uzamčen. Vzal jsem to na úřední službu a oni mi řekli, že to musím vyhodit, že si raději koupím další. Říkám jim, že je to tak, protože jsem se pokusil nainstalovat jejich software, jak je uvedeno, a nedávají mi jiné řešení, než je vyhodit.

    Utratil jsem slušné peníze za věc, která si myslela, že Sony je zárukou a vlastně podvodem.

    Nemá žádnou výhodu oproti ostatním čtečkám, je složité se s ním manipulovat, zpomalit, zhroucení, zhroucení a navíc neexistuje technický servis a péče o zákazníky společnosti Sony. Jeho možností je vždy „koupit si nový.“

  30.   marvin řekl

    Mám obojí, oba jsou vynikající, ale kindle předčí sony, nejen předčí sony pro osvětlení, ale na kindle si můžete stáhnout knihy odkudkoli na internetu a ne na sony.

  31.   Francisco řekl

    Mohl by mi někdo říct, jak odinstalovat přenosné pouzdro Sony PRSA-SC22 • Pro čtečku knih Sony • Barva červená
    • Odkaz.: SONY-PRSASC22R.WW
    • P / N ………… ..: PRSASC22R.WW
    • Rodina …….: Digitální knihy - elektronické knihy

  32.   Mar řekl

    Ahoj všichni: mohli byste mi prosím říct, jaká je průměrná životnost vašich elektronických čteček? Mám Kindle Touch a po dvou letech a 7 měsících se klávesa menu rozbila a já se k ní nemohu dostat. Upřímně jsem z této značky zklamaný, protože jsem ji získal přemýšlením o přidané hodnotě, kterou by mi mohla poskytnout: kvalita, knihy v Amazonu atd. Ale teď zjišťuji, že protože je po záruce, nemohou ji opravit a jediným řešením je kup mi jedno z jejich zásob levnějších zařízení. Vydrží e knihy tak málo? Důl je velmi dobře postaráno, takže to vypadá jako krátká doba.
    Proto uvažuji o přechodu na SONY.
    S pozdravem.

  33.   Rober řekl

    Hladké mozky, které milují Apple, jsou ty samé, které milují Kindle. Bohové ... ..