Srovnání: Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2

Barvy Sony PRS-T2

Před několika týdny společnost Sony uvedla na trh druhá verze jeho úspěšné e-čtečky, kterou nazval PRS-T2 v pokračování jména, které vytvořil již pro první verzi svého zařízení a které dosáhlo působivých prodejních úspěchů a dosáhlo také vysoké míry spokojenosti všech, kteří se rozhodli pro jeho koupi. Dnes koupili jsme nový PRS-T2 s jeho předchůdcem, PRS-T1 který je stále na trhu k dispozici ke koupi a který se na první pohled zdá být úplně stejný jako nový model, i když s nižší cenou a který kupující někdy mátne, protože ne, nejsou z hlediska výkonu stejné.

Mezi podobnostmi můžeme najít stejný elektronický inkoustový systém (E-Ink Pearl), stejné množství vnitřní paměti a schopnost číst několik různých formátů elektronických knih. Měření jsou velmi podobná a váha zůstává na 167 gramech ve srovnání se 168 předchozího modelu, téměř nepostřehnutelná, pokud je nedáme na stupnici.

Černý model Sony PRS-T1

Hlavním vizuálním rozdílem, který mezi PRS-T1 a PRS-T2 najdeme, je jejich design, který se mírně změnil, zejména v oblasti tlačítek, kde najdeme změnu jejich stylu. Jakmile jsme začali využívat novou elektronickou čtečku Sony najdeme následující novinky:

  • Byla vylepšena rychlost zařízení a v tomto novém PRS-T2 bude otáčení stránky, přiblížení nebo pohyb mezi nabídkami poněkud rychlejší než v předchozím modelu, PRS-T1
  • Integrace s populární aplikací Evernote nám umožní například uložit článek do uvedené aplikace a mít jej k dispozici ke čtení na našem Sony PRS-T2. Stejným způsobem, pokud napíšeme poznámku do naší e-čtečky, budeme ji mít k dispozici v našem účtu Evernote
  • Možnost sdílet na Facebooku různé pasáže toho, co právě čteme
Černý model Sony PRS-T2

Snad jediná věc, která nám v této nové elektronické čtečce Sony může chybět, je absence MP3 přehrávače, který jsme měli k dispozici ve verzi PRS-T1 a to podle zdrojů Sony zmizelo v PRS-T2, aby se zabránilo nadměrné spotřebě baterie.
S nebo bez přehrávače MP3 se nová elektronická čtečka Sony hodně zlepšila, pokud jde o výkon, a je nepochybně jedním z nejlepších zařízení na trhu a za více než rozumnou cenu.
Více informací – Sony PRS-T1 eReader, recenze a dojmy
Zdroj - sony.co.uk

11 komentářů, nechte svůj

Zanechte svůj komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

*

  1. Odpovědný za údaje: Miguel Ángel Gatón
  2. Účel údajů: Ovládací SPAM, správa komentářů.
  3. Legitimace: Váš souhlas
  4. Sdělování údajů: Údaje nebudou sděleny třetím osobám, s výjimkou zákonných povinností.
  5. Úložiště dat: Databáze hostovaná společností Occentus Networks (EU)
  6. Práva: Vaše údaje můžete kdykoli omezit, obnovit a odstranit.

  1.   Luis řekl

    Moje matka má růžové Sony PRS-T1 a je opravdu potěšena. Nebyl schopen vyzkoušet nový model, ale ten starý zatím funguje jako kouzlo.

    Velmi dobrý článek!

    1.    Villamandos řekl

      Ten model je krásný a obal ve stejné barvě je krásný.

      Rozdíly mezi prvním modelem a druhým jsou znatelné, ale první ze zařízení je stále velmi, velmi dobré zařízení.

      Pozdrav!

  2.   Ivan řekl

    Mám sony prs t-1 a chybí mi jen slovník es-es. Jinak je to téměř dokonalé.

  3.   Alex řekl

    Uvažujeme o tom, že Sony PRS-T2 dáme své tchyni, viděla ji příteli a byla docela přesvědčená.

    Mezi tímto a Kindle si však nejsem jistý, který z nich stojí za to, kromě ceny za výkon a použití, pro případ, že by získal veškerý výkon.

    Pokud je to lepší než roznícení, ale není to vymačkané víc než čtení a období, nevím, jestli má rozdíl v ceně smysl.

    Nějaký názor, abych mi dal kabel?
    Thx!

  4.   da Vinci řekl

    Prosím, někdo vyrábí 8 nebo 9-palcové obrazovky v eink, šest je směšné, nezanecháváte zrak s tft a necháváte to nutit jej malým písmem a neustálé čáry, jak bliká, je směšné

    1.    Irene Benavidez řekl

      Někdo je vyrábí. Ve stejném blogu máte články o 92 ″ Onyx Boox M9,7 nebo Tagus Magno, se stejnou měrou (uvedu několik příkladů).

      Máte však také další možnosti (některé již nejsou k dispozici, ale jsou přístupné z druhé ruky): Kindle DX, PocketBook Pro ... Je to otázka hledání.

  5.   Nacho řekl

    Dobrý den, ptám se ze své nevědomosti as naprostou nevědomostí. Pokud máte možnost koupit obojí, je T2 lepší než T1? V mém konkrétním případě je mp3 sekundární, v T2 s ní můžete rootovat a číst knihy Kindle? dík

    1.    Pravda řekl
  6.   jedle řekl

    Pokud je t2 rychlejší než t1, bude to při inicializaci, otočení stránky a přístup do nabídky jsou stejně rychlé.

    T2 je nastražená past jako borovice. Potřebovali vydat něco nového a používat stejný software, odstranit funkce a dále omezit připojení k různým zaváděcím programům, jako je Adobe Digital Editions. Jediná dobrá věc na tom je, že rám je spíše matný než lesklý, jinak se zhoršuje.

    Nemá žádný vstup na hudbu ani na SD kartu a pokud aktualizujete firmware, diktatura Sony znemožňuje zakořenění.

  7.   Jona řekl

    Otázka, kterou mám, že jsem ztratil krabici a neznám vlastnosti t1, kterou byste mi mohli poskytnout, je, že ji chci prodat a potřebuji ji tuto novou, nakonfiguruji pouze pokud máte zájem o psaní ke mně, děkuji

  8.   přechodný řekl

    Mám problém, vložil jsem heslo a nepamatuji si ho a nedovolí mi přístup do nabídky, zkusím to naformátovat, ale nedovolí mi nic dělat. Co mohu udělat ?