Плюсовете и минусите на новия Sony Reader PRS-T3

Sony eReader

Преди няколко часа Sony пусна своя нов модел eReader когото е кръстил като Sony Reader PRS-T3 и това поражда големи съмнения от самото начало по отношение на неговия дизайн и подобрения спрямо предишния модел, Sony Reader PRS-T2.

Тази статия не е предназначена да бъде критика към новия продукт на Sony, а по-скоро към него ще се опитаме да поставим на масата и много ясно всички точки за и против което можем да намерим в новия PRS-T3. Подобрявайки малко съдържанието на тази статия, вече мога да ви кажа, че ще ви представя много повече точки срещу, отколкото в полза.

На първо място е поразително, че въпреки факта, че Sony винаги ни е предлагал повече от един цвят в своите електронни книги, не е мислил да въвежда нови цветове и същите цветове, които са били на разположение в предишния модел, все още се поддържат. Защо не се прави крачка напред и се въвеждат модни цветове като лилаво или жълто, които могат да предизвикат интереса на най-малките?. Нещо положително е, че е въведен защитен калъф, който за Sony Reader PRS-T2 струва между 30 и 35 евро. Въпросът за това е; Какво ще стане, ако не искам да имам капак за моя eReader, мога ли да го премахна?

Продължавайки на екрана, вероятно сме преди единственият eReader на пазара на най-важните фирми, който няма предна светлина трябва да прибягвате до малки светлини, които могат да бъдат прикрепени към капака. Трябва също да се отбележи, че Sony се отказа от новата технология Carta, която включва новата Kindle Paperwhite, въпреки че включва екран с технология E-Ink Pearl HD.

Вътре в Sony Reader PRS-T3 се крият някои от малкото подобрения и предимства, които можем да открием в това устройство. Те са свързани с възможността на eReader да прекарва повече време, без да се налага да опреснява цялата страница.

Освен това можем също да видим и да се насладим на новата технология Бързо зареждане (бързо зареждане), което ще ни позволи да заредим устройството само за 3 минути с необходимото зареждане, за да прочетем роман до 600 страници.

В много лично мнение мисля, че сме изправени пред eReader с големи прилики с Sony Reader PRS-T2, със същата цена и без някои важни подобрения, които например ме карат да мисля за смяна на PRS-T2 за този нов Sony Reader PRS -T3.

Повече информация - Kindle Paperwhite Vs Sony Reader PRS-T3, дебютантски дуел


Оставете вашия коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

*

*

  1. Отговорен за данните: Мигел Анхел Гатон
  2. Предназначение на данните: Контрол на СПАМ, управление на коментари.
  3. Легитимация: Вашето съгласие
  4. Съобщаване на данните: Данните няма да бъдат съобщени на трети страни, освен по законово задължение.
  5. Съхранение на данни: База данни, хоствана от Occentus Networks (ЕС)
  6. Права: По всяко време можете да ограничите, възстановите и изтриете информацията си.

  1.   Атрус каза той

    Друго предимство (и единственото нещо, което влиза в евентуалната ми бъдеща покупка) е, че включва бутони за обръщане на страницата, нещо, което за съжаление (поне за онези от нас, които предпочитат тази система и не се озовават с екран, пълен с пръстови отпечатъци) Той изчезва при всички модели, които имат сензорен екран

  2.   aldaraaldara33 каза той

    Току-що купих sony prs-t3 и за по-малко от 2 седмици трябваше да го заредя 2 пъти. Казаха ми, че всичко зависи от това как го използвате и мога да ви кажа, че дори не съм чел книга от 400 страници. и без използване на wifi. Може ли някой да ми каже дали е нормално ??? Благодаря

    1.    Севилянски каза той

      Занесете го там, където сте го купили, защото не е нормално, дадох на партньора си PRS-T3 в Деня на три царе и той е прочел 3 книги с по 300 страници, и не десет минути или половин час, а две или три часа на ден, което се придържа към него и до днес не е трябвало да го зареждате, 42 дни, използвайки го, няколко дни повече от другите, но с интензивна употреба, и това, което беше казано, засега е страхотно. Поздравления

      1.    aldara33 каза той

        Благодаря ви много Севиляно, наистина книгата е дефектна, което ги изненада, защото те са електронни книги, които обикновено не създават проблеми, още по-малко с батерията. Надявам се този, който ми дадоха да се окаже по-добър. Ще кръстоса пръсти. 🙂

  3.   Хосе Иван каза той

    Купих Sony Prs-t3 и каква е изненадата ми, че след две седмици употреба се появи линия, която разделя екрана и горната лява половина, спря да работи. Електронната книга не е имала удар или падане, изобщо нищо, само докосването на пръста, за да обърне листата ... В MediMark не поемат отговорност, казват, че екранът не е в гаранция и в Sony те сменят на екрана, като платим € 170 и четем Във форуми сме няколко с един и същ случай и открихме затваряне под носа на всяко решение.

    1.    Хуан Сервантес каза той

      Имах същия проблем и те ми казват с половин знак, че е непоправим, защото е антиикономически, не го разбирам и съм много разочарован. ¿
      Къде можеш да риташ?

  4.   Рикардо каза той

    Препоръчвам ви да не купувате Sony Reader PRS-T3
    Купих го във FNAC и след месец и половина, като Иван, екранът не работи, Не е понесъл никакви удари, FNAC не го покрива и официалната служба на Sony ме моли да го поправя повече евро от това, което струва. Освен това техническата служба ме уверява, че хората със същия проблем не спират да пристигат.

  5.   Cristina каза той

    На 12 януари 2014 г. отидох в магазин, за да купя подарък за сестра си: електронна книга SONY PRS-T3. 149,90 евро.

    Миналата неделя, 17 август 2014 г., сестра ми ми обясни, че иска да включи електронната книга и тя не се включва. Прегледахме електронната книга и решихме да я нулираме. Не работи или го нулира. Умри.

    Свързваме се с техническата помощ на Sony по имейл. Не получихме отговор.

    Решихме да се обърнем към официална техническа служба и да изненадаме: момчето ни казва, че екранът е счупен отгоре (вкъщи бяхме 3 и колко фина беше линията, дори не я видяхме). Счупен? Как се върти? ако не е паднал, нито сме го ударили, нито е надраскан !!! Как се върти? Какво качество има този екран на тактилна електронна книга, който не издържа дори 6 месеца, без да е направил хит ???

    Обадихме се на техническата поддръжка на SONY, като изложихме случая, отговор на оператора: натиснахме твърде много на екрана и затова той се счупи. Задържан ????? ако почти не е бил използван !!!!

    Чета в различни форуми, включително официалния Sony, че няколко души са имали едно и също нещо и ясно виждаме, че това мирише на производствен и качествен дефект в тази електронна книга.

    Ние сме много разочаровани у дома с това преживяване. 149 евро са много усилия за нормален човек, а 5 месеца живот на нов продукт дори не са отдалечени признаци на компания, която прокламира качество и кара хората да се чувстват измамени и измамени.

    Излагам и изисквам от Sony пълно възстановяване на сумата или замяната на нова електронна книга PRS-T3, няма право. Ако нямаме решение, няма да препоръчам SONY на никого, нито възнамеряваме да купуваме нещо друго от тяхната марка.

  6.   Мирен каза той

    Добро утро. Натоварването също трае много малко за мен, вярно е, че чета много, спирам 20 дни зареждане за това, което обявяват ...
    Малко съм тромав, мисля, че трябва да пишете бележките с пръст, има инструмент за това, имам длан и молив
    Благодаря за вашите коментари, надявам се някой да ми изясни съмненията
    Мирен

  7.   Рафа каза той

    !!! НЕ КУПУВАЙТЕ SONY !!!
    Добър ден, купих SONY PRS-T3 в края на юли в английския съд (€ 149). Месец по-късно горната лява част на екрана е умряла без удар или нещо подобно. Заведох го в английския съд и те ми казват да отида директно в официалната услуга на Sony, че екранът не е в гаранция. С оглед на коментарите вече знам какво ще ми каже техническата служба. Не разбирам как могат да игнорират такова нещо в продукт, който струва почти 150 евро. Трябва да предприемем съвместни действия, за да не ни се смеят.

  8.   Marta каза той

    Моята електронна книга на sony има версия 1.0.01.09040 Искам да актуализирам, защото реже думите погрешно, но ме плаши. Имам нужда от помощ, тъй като някои казват, че след актуализиране на електронната книга няма да работи. Благодаря ти

  9.   Карлос каза той

    Много крехък екран. Чупи се лесно и SONY не го покрива.
    Подарих и Sony PRS-T3 на жена ми. Беше много щастлива и й дадох и защитното покритие с осветление.

    Но след три месеца един ден го открива с ивици в горната част на екрана. Отстранявам защитната капачка

    да го отведе до SAT и при тази операция линиите се простираха до средата му. Предполагах, че ще бъде счупен.
    Но както се казва в много коментари, SONY преминава през всичко и не смята, че това е тяхна отговорност и това не се покрива от тяхната гаранция.

    ИСТИНСКА АТРАКЦИЯ е, защото притурката изобщо не е евтина и всъщност има слаб и несъответстващ екран.

    с минималните стандарти за устойчивост.

  10.   лая каза той

    Не съм имал sony prs-t3 от месец и екранът вече е спрял да работи. Тази сутрин мина идеално. 20 минути по-късно го включих отново, за да продължа да чета и екранът вече не работеше. Нито мога да го изключа, нито да го свържа към компютъра и още по-малко да чета книга. Изпратих имейл до техническата служба, че те не са отговорили. Ще го взема там, където съм го купил, за да видя дали има решение, но тъй като го гледам, това ми дава, че ще погълна парите, които съм похарчил.

  11.   М Исусе каза той

    Чета коментарите на екрана, току-що го отворих и той има 2 квадранта, където няма страница
    Ще се обърна към FNAC, но за вашите коментари ...
    Някой опитвал ли се е да го постави от потребителите със съответната жалба?
    Струва си толкова да се дразниш !!!

  12.   Мигел Анхел каза той

    Трупът е глупост. След една година употреба пластмасата се разтапя и ръцете ви стават лепкави в черно. Невероятно за продукт на Sony. Видимостта на екрана е тъмна и трябва да го ориентирате, за да можете да четете. Следващият Kindle.

    1.    М Исус Сиенфуегос каза той

      Майкъл,
      Имате късмет, че случаят се стопява, проблемът е, когато екранът се счупи, без да го докосвате и ВНИМАВАЙТЕ !!! и те ви отговарят от Sony, че не искат да знаят нищо, въпреки че това е в гаранционния период, те не носят отговорност за счупване на екрана
      Друго предложение от FNAC е, че те са много деликатни и не е препоръчително да ги завеждате на плажа .... СТРАХОТНО !!!! Те биха могли да ви кажат при покупката, нали?
      Смешно е, спряха да го правят, защо?
      Мисля, че сме доста засегнати, това трябва да бъде предадено в ръцете на OCU
      поздравления

  13.   ЛУЛОМА каза той

    Всички трябваше да купим електронната книга около същата дата и същото се случи и на мен, горната лява част на екрана не работи, сигурно е производствена грешка. Не вярвам, че всички го даваме на едно и също място. Купих го в Media Mark и когато го взех, ме погледнаха зле, не отне 24 часа да ми се обадят, за да кажат, че това е проблем от счупване на екрана поради удар, което му бяха казали от Sony. Лъжата и дебелите не мисля, че са били толкова бързи, нито когато са го занесли в Sony, нито са се опитали да го поправят, чувствам се измамен и сега знам от кого, SONY ли е този, който пусна продукт в продажба лошо състояние, тъй като има много от нас. Отивам директно към OCU.

  14.   победител каза той

    Е, сигурно само аз се справям, слава Богу.