Оцінюючи, після місяця використання мого Sony PRS-T2

Sony eReader

Сьогодні рівно місяць тому я купив свій другий eReader, Sony PRS-T2 що з першого моменту я вважав це занадто дорогим і що через кілька днів я почав думати, що це навіть дешево, і що сьогодні я вважаю справжню коштовність за "смішною ціною".

Я впевнений, що багато хто з вас позначать мене несерйозним мільйонером чи дурнем, але якщо ми зупинимося, щоб подумати про це, і якщо ви дійсно любите читати і можете отримати достатньо з цього пристрою, його ціна в кінцевому підсумку залишається просто деталлю.

Повертаючись до своєї статті, бо хоча це може здаватися не таким, я не прийшов сюди, щоб оцінити, чи варто було витрачати гроші на пристрій Sony чи ні, а скоріше скажу вам мій досвід та особисту думку.

Sony eReader

Перш ніж прийняти рішення придбати Sony PRS-T2, я спробував багато пристроїв, прочитав сотні порівнянь, інформацію та статті у всій мережі мереж, і, без сумніву, я вважаю, що мав повну рацію, вибравши цей пристрій і багато іншого після прочитання в цьому ж Поглинає кількість проблем, які створює інший пристрій, який я нарешті оцінив, купуючи разом із PRS-T2, я говорю, як ви можете собі уявити, про Світловий сенсор BQ Cervantes.

Серед позитивних моментів, які я знайшов у цьому пристрої, я можу виділити:

  • Термін служби акумулятора. У мене є пристрій рівно місяць, і я використовую його щодня, і мені ще не доводилося заряджати акумулятор, що, безсумнівно, є чимось надзвичайним
  • Швидкість зчитування. За винятком запуску, швидкість перегортання сторінки та інші функції, які можна виконувати за допомогою eReader, надзвичайно швидкі
  • Сумісність формату. Безумовно, цей момент для мене був нагальною потребою, яку Sony PRS-T2 зумів висвітлити чудовою нотою, тобто я можу читати файли PDF або EPUB без проблем і труднощів
  • Простота використання. Всі, хто каже, особливо людям похилого віку, що вони не відмовляться від своїх традиційних книг для електронної книги через труднощі з нею, вони дуже помиляються. Це, мабуть, найпростіший і найпростіший пристрій подібного типу

Sony eReader

Як могло бути інакше, цього місяця я також виявив деякі негативні моменти, але це ні в якому разі не затьмарює моєї загальної думки щодо цього пристрою:

  • Не вдається витягти примітки. Примітки можна робити до кожного слова чи фрази в книзі, але їх не можна витягувати, наприклад, на комп'ютер, що, безсумнівно, є негативним моментом.
  • Зовнішній дизайн. Я вибрав чорний Sony PRS-T2 за серйозність і в принципі чистоту, але кожен раз, коли я кладу пальцем на зовнішню обробку, мій відбиток пальця залишається на ньому, роблячи зовнішній вигляд пристрою «трохи потворним».

Без сумніву, після багатьох турів, годин пошуку та читання інформації та думок, я щиро вірю в це Я був абсолютно правий, коли купив Sony PRS-T2 до того, що якби хтось запропонував мені обмін на будь-який інший пристрій прямо зараз, повернувши мені повне відшкодування ціни, яку мені коштував пристрій Sony, і не стягнувши з мене жодного євро за новий пристрій, я відповів би негативно без жодної секунди вагання.

Яким був ваш досвід та оцінка програми eReader, яку дали вам Королі чи Дід Мороз?.

Більше інформації - Порівняння: Sony PRS-T1 проти Sony PRS-T2


Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

*

*

  1. Відповідальний за дані: Мігель Анхель Гатон
  2. Призначення даних: Контроль спаму, управління коментарями.
  3. Легітимація: Ваша згода
  4. Передача даних: Дані не передаватимуться третім особам, за винятком юридичних зобов’язань.
  5. Зберігання даних: База даних, розміщена в мережі Occentus Networks (ЄС)
  6. Права: Ви можете будь-коли обмежити, відновити та видалити свою інформацію.

  1.   не визначився - сказав він

    І питання, яке задають собі багато хто з нас: що краще, це чи Paperwhite?

    1.    Вілламандос - сказав він

      Я протестував 2 і довше Sony PRS-T2

      1.    міняти місцями - сказав він

        Ви справді пробували обидва? Яке порівняння ви зробили? Ви порівнюєте електронне зчитування попереднього покоління (очевидно, PRS-T2) з новим поколінням. Не могли б ви пояснити, чому SONY кращий за довжиною?

        1.    Вілламандос - сказав він

          Для мене через швидкість роботи системи, можливості читання файлів, дизайн та керованість пристрою при підключенні до комп’ютера. На додаток до багатьох негативних аспектів, які мені не подобаються у Kindle.

          Кожен може вільно мати свою думку, я маю свою, ти маєш свою, і кожна та, яку він хоче.

          Для мене пристрій Sony може бути кращим, але для вас іншим, і це не повинно бути погано ...

          1.    міняти місцями - сказав він

            Кожен може мати чітку думку, це не означає, що є певні об’єктивні речі. Як PRS-T2 перемагає Paperwhite? Завдяки тому, що він читає більше форматів і має слот для карт MicroSD. Як Paperwhite перемагає це? У роздільній здатності, у швидкості (так, перегортання сторінки Paperwhite набагато швидша, наприклад), у технічній підтримці (Amazon надає найкращу технічну підтримку на сьогоднішній день серед усіх компаній-електронних читачів), у його передньому освітленні, у безкоштовне зберігання в Amazon Cloud тощо.

            Що стосується того, що ви говорите, керованість Kindle при підключенні до комп’ютера настільки проста, як і у pendrive. Я не вступаю в дизайн, бо це щось явно суб’єктивне.

            Припускаю, можливо, рано чи пізно компанія SONY запустить електронний зчитувач для цього покоління, який зможе скласти конкуренцію KoboGlo, Tagus Lux, Kindle Paperwhite тощо, але на сьогоднішній день такого зчитувача немає, і я знову наголошую, що PRS -T2 порівняно з деякими попередніми є не що інше, як читач минулого покоління і, загалом, поступається.

            Чесно кажучи, я вважаю, що у вас не було можливості порівняти обох читачів, тому недобре висловлювати думку щодо цього.

            Без суперечок, привітання.


          2.    катафракта - сказав він

            Швидкість системи? На Sony PRS-T2? Будь ласка ... Якщо навіть Kindle 4 із 79 євро дасть тисячу поворотів при запуску та перегортанні сторінки (краще, що ми не говоримо, щоб не принижувати бідну Sony). Що стосується часу автономної роботи, то звичайним явищем для БУДЬ-ЯКОГО ЧИТАТЕЛЯ є те, що він триває близько місяця зі швидкістю пів- або години щоденного читання, тож колеса вони також не винайшли.

            Щодо «простоти використання», Kindle 4 (який не є тактильним) набагато інтуїтивніший і «природніший», коли справа доходить до перегортання сторінки, оскільки все, що вам потрібно зробити, це натиснути будь-яку з кнопок вперед і назад на обох e екран великим або вказівним пальцем. А що стосується ціни, ну ... Kindle 4 по 79 євро (і пару днів тому, у продажу по 59 євро).

            K4 не читає ePub, правда, але це наразі не проблема, оскільки всі продані та піратські книги знаходяться у форматах ePub та mobi (на Kindle), а деякі - у новому форматі Amazon KF8. А ще є Калібр.

            І це не кажучи вже про багато можливостей Kindle за межами читання книг: надсилання та автоматичне перетворення веб-сторінок та газет, завантаження попереднього перегляду книг, можливість повернення придбаних книг, якщо вони вам не подобаються ... У будь-якому випадку.

            Будь ласка, ще трохи об’єктивності та строгості.


          3.    Марціальні - сказав він

            Тоді вийде tito Amazon, який переведе ваших читачів на Wi-Fi і видалить усі ваші книги з дискреційних міркувань (як це вже робилося вже не раз). А ми, інші, будемо над вами сміятися, що ви такі дурні, що змусили вас танцювати з дияволом.


          4.    pepe_thunder - сказав він

            Будь ласка !! Звідки ти береш цю нісенітницю?


          5.    Марія дель Кармен - сказав він

            Здається, ви добре знаєте Sony, і у мене проблема: я не бачу деяких книг, які завантажував нещодавно, якщо я дивлюся на них через комп'ютер, вони там є, але вони не з'являються в Reader. Я видалив кілька вже прочитаних, але все ще не показує мені нових, що я можу зробити? Я відчайдушнааааааааааааааааааааааааа


  2.   Едуардо Перес - сказав він

    У мене є білий папір.

    Що значно перевершує Sony, це підсвічування.
    Це просто здорово.
    Пристрій не «деформується» при зовнішньому освітленні, воно зберігає свою естетику. Крім того, він градуюється залежно від кількості світла в навколишньому середовищі.
    У нього така ж проблема з поверхнею. Мої сліди всюди. Ємність акумулятора становить 4 тижні, або 3, якщо у вас є Wi-Fi, а підсвічування завжди активна, незначна проблема.

    Я завжди користувався розпалювачем, і я не знаю, чи є в тих же закладах інші пристрої. Лише спочатку я використовував підключення ноутбука для передачі книг. В даний час спосіб передачі книги не може бути простішим, ніж надсилання електронного листа на Kindle, і через 30 секунд або менше я вже маю його на електронному рідері, без необхідності об’їжджати і шукати, щоб підключити його до ноутбука.

    Роздільна здатність екрану є однією з найвищих на ринку, тобто за технічними характеристиками. При перегортанні сторінки це не помітно.

    Що додає йому додаткової вартості, так це те, що Kindle вчиться на ваших читацьких звичках. Залежно від того, скільки ви прочитали, він обчислює, скільки часу ви збираєтеся закінчити розділ (10 хвилин, 12, 15 тощо) або за скільки годин ви закінчите книгу. Якщо ви полінуєтесь, і ви перестаєте читати днями, це перераховується.

    Нарешті, коли я переходжу від одного розпалювача до іншого, книги знаходяться в «хмарі», я просто мушу їх синхронізувати, і у мене точно те саме.

    Дотикова поверхня була значно покращена. Кнопки відкладено, збережіть одну. І коли ви торкаєтесь поверхні, вона відчувається пористою, як аркуш паперу.

    Привіт.

    1.    Вілламандос - сказав він

      Чудова оцінка друга Kindle, велике спасибі за це.

      Приветик!

  3.   алай - сказав він

    За допомогою sony prs t1 ви можете витягувати нотатки з книг. Просто використовуйте програму Sony Reader для ПК. Ви відкриваєте книгу і в нижній правій частині клацаєте піктограму, щоб експортувати нотатки.

    1.    Вілламандос - сказав він

      Я спробую перевірити, чи це працює для обох. Дякую!!

      1.    Sansa - сказав він

        Ви також можете використовувати Evernote, щоб ділитися нотатками з вашим обліковим записом Evernote і, таким чином, мати їх на своєму комп’ютері чи телефоні.

  4.   Не визначився2 - сказав він

    А як щодо PDF-файлів? Який з них вони читають краще, на цьому пристрої чи на Paperwhite?

    1.    Вілламандос - сказав він

      У Sony вони читали дуже, дуже добре, у Kindle я пробував це дуже короткий час, і мені не вдалося перевірити читання будь-якого PDF, оскільки це наразі для мене не є необхідністю.

      1.    катафракта - сказав він

        Незалежно від того, наскільки добре вони читаються, PDF-файл НЕ призначений для перегляду на 6-дюймовому екрані, якщо, повторюю, він не створений із розміром сторінки, який відповідає розмірам у 6-дюймовому екрані. Читачі не творять чудес, особливо якщо PDF містить ілюстрації.

        1.    Девід Міралес - сказав він

          Чоловіче, це залежить від способу створення PDF. Якщо у вас є ксерокопія в електронному форматі, так, але якщо, наприклад, вона витягнута з .doc, читач лише фіксує текст, і це виглядає фантастично. Ви можете сказати, що ненавидите Sony, але розпал не такий хороший, і Sony не такий вже й поганий. У мене є T1, за винятком світла, інше робить мій читач без проблем. Чого не вистачає Т2 - це відтворення аудіо, я іноді люблю слухати фонову музику під час читання.

          1.    читач - сказав він

            Насправді, незалежно від походження PDF-файлу, електронним зчитувачем (незалежно від його марки) буде не дуже зручно користуватися, якщо файл створено у форматі A4. Для PDF-файлів такого розміру планшет завжди буде кращим (якщо він може бути на 9,7 або 10,1 ″ краще).


    2.    катафракта - сказав він

      Привіт. Жодний 6-дюймовий зчитувач електронних чорнила не підходить для читання PDF-файлів, якщо він не «надрукований» для такого розміру. Якщо ви працюєте з PDF-форматом формату DINA4, вам потрібно придбати 8-дюймовий зчитувач або 10-дюймовий планшет.

  5.   КАРМЕН "ВТРАТИ" - сказав він

    привіт, мені подарували Sony PRS-T2. Проблема в тому, що щодо теми електронних книг я зовсім невігла. У мене на комп’ютері є книги у форматі pdf, чи можна передати їх Sony як є? або я повинен перетворити їх в інший формат.

    Якщо мені доведеться їх конвертувати, будь ласка, як це робиться? Дякую

  6.   пепе арагон - сказав він

    Де я можу знайти олівець для sony prst2, мій загублений

  7.   Карлангас - сказав він

    Що стосується читання книг у форматі PDF, ніхто не може обіграти Sony T1,2. У мене є Kindle і Kobo, але я завжди повертаюся до свого Sony, тому що у них є ідеальне програмне забезпечення для читання книг PDF: їх колонки, їх автоматичне відсікання, їх здатність читати їх так, ніби вони є ePub без необхідності конвертувати, так чи інакше. Що стосується PDF-файлів, Sony T1,2 не мають собі рівних.
    привіт

  8.   Карлангас - сказав він

    Що стосується читання книг у форматі PDF, ніхто не може обіграти Sony T1,2. У мене є підсвітка Kindle та Kobo, але я завжди повертаюся до свого Sony, оскільки вони мають ідеальне програмне забезпечення для читання книг у форматі PDF, крім практичності його кнопок: можливість читання їх у стовпцях, автоматичне обрізання, можливість читати їх так, ніби з ePub, це буде без необхідності перетворювати їх, так чи інакше. Що стосується PDF-файлів, Sony T1,2 не мають собі рівних.
    привіт

    1.    Але кендра - сказав він

      як ти це робиш? Я вирізав мені нижню частину кожної сторінки в форматі PDF, купив її тиждень тому і хочу викинути! У мене є prs600, який я люблю, але я старий, тому я хотів його оновити, мені потрібно прочитати його у форматі PDF, він виймає мене, якщо мені потрібно перетворити 1600 книг, допоможіть мені ,,, я залиште мою електронну пошту, якщо зможете це зробити alejandrasanroman@hotmail.com, Дякую!

  9.   ацидо - сказав він

    Привіт, я хотів запитати вас, чи корисно робити нотатки в університеті, чи можете ви прочитати книгу і швидко перейти до редактора, щоб підсумувати книгу. Дякую

  10.   Залп - сказав він

    Не знаю, чи буде це ще активно, але я випробовую удачу. З Epub гри престолів електронна книга (саме ця модель) перегортає мене по три сторінки за раз: з 412-315 до 416-419, що робить неможливим для мене прочитання того, що в ній теоретично сказано в 413 році, оскільки кнопка стрибає навколо цих блоків, і дотик стає божевільним, якщо я намагаюся перетягнути.

    Це нормально?

    1.    Залп - сказав він

      Ну, друг передав його мені, тож я правильно розумію?

      1.    Вілламандос - сказав він

        Ну, тоді я не міг сказати вам правду, рекомендую запитати на форумі, зі моїм пристроєм у мене цього ніколи не було.

        Іншим варіантом може бути отримання іншої однакової книги, щоб перевірити, чи проблема полягає в цифровій книзі, яка була б найбільш нормальною.

  11.   Герардо - сказав він

    привіт, у мене проблема з T2, яку я купив на цьому тижні, я не можу повністю завантажити книгу, яку я перетворив з FB2 в PDF, вона повинна мати 692 сторінки і завантажено лише 61, хтось знає чому.

    Грекіас

  12.   антонио - сказав він

    У мене є Sony. Хоча я оцінював купівлю розпалювача. І те, і інше - добре. Незважаючи на те, що Kindle має інші "особливості", я не думаю, що він вищий за те чи навпаки.
    Не забуваємо, яка ваша роль: читати книгу. Я не хочу, щоб він відтворював mp3 або, очевидно, відео (обмеження екрану).
    Але, чи бачив хтось традиційну книгу зі світлом? Тому я не вважаю важливим, щоб на екрані мого зчитувача його не було, хоча світло не підсвічується, як у Kindle. Я багато працюю з комп’ютерами, намагаючись уникати світла під час читання.
    Кажуть, що розгорання відбувається швидше, коли справа доходить до перегортання сторінки ... чесно кажучи, моя перевертає це швидше, ніж мені потрібно шукати.
    Також для роботи та навчання мені доводиться відкривати та чергувати кілька документів word та pdf. Я б і не подумав робити це з читачем Sony, але ні з Kindle, просто жоден з них не міг покрити навіть 10% моїх потреб у швидкості та потужності, для цього у мене є комп’ютер і планшет.
    Коротше кажучи, у розпалювача є світло (це не потрібно, навпаки, я його уникаю), це швидше? Мені не потрібна така швидкість, вона робить більше речей ... Я просто хочу, щоб це читалося. Будь-хто добре справляється з функцією, для якої він є: читаючи, я маю друзів із Kindle і дуже задоволений.

  13.   Естер - сказав він

    Ну, у мене проблема: Коли я купую книгу в Інтернеті (платячи), вона залишається на жорсткому диску мого комп’ютера, але я не можу передати її на читач. З безкоштовними чи піратськими книгами, навпаки, у мене немає проблем. Формат покупки - .acsm, вони містять DRM, і хоча у мене встановлені Adobe Digital Editions і Калібр, я не знаю, де несправність, але ні, я не бачу їх у пристрої читання (хоча це говорить мені, що так, вони вже існують, що якщо я хочу їх замінити ...) Це розчарування. Хто-небудь може мені допомогти? Дякую.

  14.   Рікардо - сказав він

    Привіт, дякую за коментар. Я хотів би поставити запитання щодо цього читача, оскільки я оцінюю покупку.
    Я бачив, що в ньому є інтегрований англо-іспанський словник, h, читаючи книгу, вибравши слово, ви можете побачити переклад. Мене цікавить ця функціональність для французької мови, але читач, якого я бачив, має французько-англійський словник, а не французько-іспанський.
    Чи знаєте ви, чи можна завантажити іспано-французькі словники та інтегрувати їх у читання?
    Грекіас

  15.   Саша - сказав він

    Привіт, я хотів би знати, чи можна придбати електронні книги з дебетом від sony prs T2? Дякую!

    1.    Вілламандос - сказав він

      Що ви маєте на увазі під дебетом?

      Привіт!

  16.   Шой - сказав він

    У мене є цей соні, і я також в захваті. Особливо зі швидкістю завантаження книг та сторінок. А також із програмним забезпеченням, яке воно включає для управління, яке є дуже інтуїтивно зрозумілим та простим.

  17.   лара - сказав він

    Добре! як хтось запитував нижче ... чи можна додати іспансько-французький словник до словників за замовчуванням електронного читача sony? (до prst3, який знову вийшов зараз)

  18.   Полярний ведмідь - сказав він

    Звичайно, ви можете витягти нотатки на комп’ютер. Для цього використовуйте пристрій для читання sony (ПК або Mac)

  19.   Анонімний - сказав він

    Мені набагато більше подобається prs t2 (у ньому є кнопки, сенсорний екран, простота використання ...), хоча я визнаю, що освітлення pw дуже добре

  20.   Адольфо - сказав він

    Мені подарували prst2, але у мене є питання, яке продавець не вирішив. Коли ви перегортаєте сторінку або завантажуєте фотографію, вона багато блимає, поки зображення не стабілізується. Це нормально?

  21.   Мар’ям манзур - сказав він

    Привіт, мій чоловік дав мені минулого тижня, тому що я зустрічаю цю електронну книгу чи читач, я новачок і намагаюся з нею впоратися, поки я не адаптуюся, якщо у мене є запит, і я завантажив багато книг, включаючи трилогію, я бажаючи прочитати Всі формати, які я завантажую, є у форматі PDF, бо я справді не знаю, який формат найкраще працює, а з трьох книг перша та третя книги не дозволяють мені змінити букву, тому що ????? Я завантажив ту саму книгу з інших сторінок, але зі мною продовжує траплятися те саме, що трапляється зі мною, я не страждаю, але не можу прочитати другу, якщо не прочитав першу, будь ласка допоможіть мені, оскільки, мабуть, у вас є більше досвіду, і ви знаєте, як з цим допомогти, будь ласка, велике спасибі

  22.   сибіла - сказав він

    Я запускаю sony prsT2, я вже включив 100 книг, я дуже хороший читач .. і, можливо, прагну новин. Чи зручно завантажувати заздалегідь? Інше запитання Зазвичай трапляється, що при натисканні на книгу з’являється знак із зазначенням: ** файл не вдається знайти, елемент видалено з комп’ютера **, незважаючи на те, що він позначений словом НОВЕ. Що це означає? Хіба мені не повернули цю книгу?
    Що стосується * заряджання акумулятора *, що зручніше? Зачекайте тут, це повністю вичерпано або зарядка раніше?
    Вдячний, якщо отримаю відповіді на ці проблеми, які були представлені.

  23.   Рауль Паллеро - сказав він

    Привіт Віллалобосе, у мене PRS T2, і при завантаженні книг із захистом DRM мені слід завантажити Adobe Reader у зчитувач, як це робиться? Я пройшов всю конфігурацію і не можу нічого знайти, я, до речі, неофіт у кібернетичних питаннях. Дякую Раулю

  24.   Хоакін Джордж - сказав він

    Привіт, дякую за вашу критику, це допомогло мені у прийнятті рішення про її придбання. Я з Аргентини, і ринок електронних читачів тут не розвинений; Хоча є компанії, які виробляють у нашій країні широкий асортимент електронних продуктів, таких як планшети, ноутбуки, РК-дисплеї тощо, і я говорю про такі марки, як Sony, Hitanchi, Lenovo, серед інших; Вони не присвячені електронним читачам. Єдиний, хто має представництво, - це Граммати. Тож придбання цієї Sony, безперечно імпортованої, є цінною знахідкою.

  25.   ендер - сказав він

    Я думаю, що користуючись програмою читання місяців, це не здається дуже обширним аналізом, насправді я все ще маю багато сумнівів, і навіть нічого не сказано про словники, що для багатьох є принциповим (і я розумію, що відсутній словник іспанською мовою, і це не дозволяє встановлювати словники, щось, що дозволяє kindle), нічого не сказано про візуалізацію зображень; оскільки людина, яка вибирає ередер, що дозволяє читати більше форматів, це через додану вартість, яку вони надають, і тут не сказано, якщо, наприклад, зображення можна повертати, або ви можете збільшувати та зменшувати масштаб; насправді навіть технічні деталі та довгий тощо не були введені.

  26.   віцентез55 - сказав він

    Я сумую за хорошим словником RAE, який дозволяє мені ознайомитися зі словами іспанською мовою, щодо яких я можу сумніватися. У моїй електронній книзі є 11 інтегрованих словників, але не RAE, і, що ще гірше, SONY відмовляється включати її, тим більше полегшуючи тим з нас, хто вже має PRS-T2. Особисто я буду це враховувати на шкоду компанії SONY. Привітання

  27.   Єлисаве - сказав він

    Я чудовий читач, і я думаю придбати пристрій, але я не приймаю рішення між Sony та Kindle, чи може хтось допомогти мені, сказавши, що найпростіший у використанні та що це допомогло читати вночі без світла? Дякую

  28.   Гніт - сказав він

    Я можу лише сказати, що ненавиджу Sony, а увага, керованість та надійність НАЙГОРШІ

  29.   Ти можеш сказати (@SePueDecir) - сказав він

    Мій читач Sony завжди був поганим. Часто він застрягав при перегляді словника або при зміні книг. Перегортати сторінку потрібно було вічно. Я вирішив оновити програмне забезпечення зі сторінки Sony і там воно залишилось. Назавжди замкнений. Я відвіз його в офіційну службу, і вони сказали мені, що я повинен його викинути, і краще придбати інший. Я кажу їм, що це так, оскільки я намагався встановити їх програмне забезпечення, як вказано, і вони не дають мені іншого рішення, окрім як викинути його.

    Я витратив багато грошей на щось, думаючи, що Sony є гарантією і насправді шахрайством.

    Він не має переваг перед іншими читачами, він складний у роботі, повільний, аварійно завершує роботу, а технічна служба Sony та обслуговування клієнтів не існують. Його варіант завжди "купити собі новий".

  30.   марвін - сказав він

    У мене є обидва, вони обидва відмінні, але Kindle перевершує Sony, не тільки перевершує Sony за підсвічуванням, але на Kindle ви можете завантажувати книги з будь-якого місця в Інтернеті, а не з Sony.

  31.   франциско - сказав він

    Будь ласка, хтось може підказати мені спосіб видалення чохла Sony PRSA-SC22 • Для читання книг Sony • Колір червоний
    • Довідково.: SONY-PRSASC22R.WW
    • P / N ………… ..: PRSASC22R.WW
    • Сім'я ......: Цифрові книги - електронні книги

  32.   березня - сказав він

    Привіт усім: підкажіть, будь ласка, яке середнє життя ваших електронних читачів? У мене є Kindle Touch, і через два роки та 7 місяців клавіша меню зламалася, і я не можу до неї дістатись. Я відверто розчарований цим брендом, оскільки придбав його, думаючи про додану вартість, яку він може надати: якість, книги в Амазонці і т. Д. Але зараз я виявляю, що поза гарантією вони не можуть це виправити, і єдине рішення - купити мені один із запасів дешевих пристроїв. Чи тривають електронні книги так коротко? За мною надзвичайно добре доглядають, тому, здається, це короткий час.
    Ось чому я думаю перейти на SONY.
    З найкращими побажаннями.

  33.   Робер - сказав він

    Гладкі мізки, які люблять Apple, - це ті самі, хто любить Kindle. Боги ... ..