Prečo Sony „rozdalo“ obal na svojom Sony Reader PRS-T3?

Sony

Minulý týždeň spoločnosť Sony predstavila svoju nová čítačka elektronických kníh ktorá sľubuje nové a zaujímavé vylepšenia a ktoré pokrstil takmer podľa tradície ako Čítačka Sony PRS-T3. V súvislosti s týmto novým zariadením sme už preskúmali mnoho jeho aspektov, ako sú špecifikácie alebo vlastnosti, ale každý ďalší deň si kladiem otázku, na ktorú nemôžem jednoznačne odpovedať.

Otázkou je názov tohto článku; Prečo Sony „rozdalo“ obal na svojom Sony Reader PRS-T3? a na ktoré, ako som povedal, som nebol schopný odpovedať, ale prostredníctvom tohto článku sa pokúsim vyvodiť nejaký záver.

A je to tak, že ak Amazon získa svoje výhody predajom iného digitálneho obsahu, Spoločnosť Sony dosahuje všetky svoje zisky z predaja svojich zariadení a v prípade PRS-T1 a PRS-T2 prostredníctvom rôznych krytov sú veľmi potrebné a predávajú sa za niekedy zneužívajúce ceny.

S príchodom Sony Reader PRS-T3 je obal už súčasťou elektronickej knihy takže to nebude potrebné získavať s tým, čo Sony stratí jeden z hlavných príjmov, čo mi je určite ťažké pochopiť, pretože žiadna spoločnosť na trhu digitálneho čítania neponúka prípad so svojím zariadením a nevidím dôvod, prečo by to malo byť je podpísaná Japonci by to mali ponúknuť.

Myslel som si, že by to mohol byť spôsob, ako sa odlíšiť od iných spoločností, ale strata je veľmi dôležitá, pretože napríklad prípad Sony Reader PRS-T2 mal hodnotu od 35 do 50 eur v závislosti od zvoleného modelu.

Záver by mohol byť taký Spoločnosti Sony nezáleží na výhodách trhu s čítačkou elektronických kníh, veľmi pravdepodobný záver alebo že výhody ponúkané týmito zariadeniami sú také veľké, že vám neprekáža ponúknuť používateľom kryt zahrnutý v zariadení.

Prečo si myslíte, že sa spoločnosť Sony rozhodla zahrnúť do svojej novej čítačky Sony Reader PRS-T3 obal?.

Viac informácií - Kindle Paperwhite Vs Sony Reader PRS-T3, debutantský duel


Zanechajte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

*

*

  1. Zodpovedný za údaje: Miguel Ángel Gatón
  2. Účel údajov: Kontrolný SPAM, správa komentárov.
  3. Legitimácia: Váš súhlas
  4. Oznamovanie údajov: Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám, iba ak to vyplýva zo zákona.
  5. Ukladanie dát: Databáza hostená spoločnosťou Occentus Networks (EU)
  6. Práva: Svoje údaje môžete kedykoľvek obmedziť, obnoviť a vymazať.

  1.   mal som sony dijo

    sony má na trhu málo šancí a snaží sa ich zvýšiť?

  2.   Juan Carlos dijo

    Je možné, že e-čítačka bola od začiatku navrhnutá s puzdrom.
    Alebo že cena puzdra je už zahrnutá v cene e-čítačky.
    Alebo že je to niečo, čo priťahuje pozornosť a hovorí: «- V Amazone vám prípad nedajú a my áno.»

    Myslím, že to môže byť sada troch.

  3.   Armando dijo

    Je jasné, že puzdro, ktoré poskytuje, nemá svetlo, že samotné zariadenie nemá LED podsvietenie a že puzdro s externým osvetlením sa bude predávať samostatne za 50 eur, takže súčasné pribalené puzdro nemôžete používať. Zariadenie stojí 150 eur. Teda s osvetlením v cene = 200 eur. To si myslím, že urobia.

  4.   elo dijo

    Prikláňam sa k názoru, že «obal» má trvanlivosť v čase x…. S ktorým v strednodobom horizonte, ak budete musieť knihu mnohokrát otvárať a zatvárať, pretože pri otvorení a zatvorení je čítanie synchronizované s spánkovým režimom, po vyčerpaní obalu môžete knihu vyhodiť.

    Myslím si, že viac ako zmena typu e-čítačky, pri ktorej z toho mála, čo som bol schopný pozorovať, je ostrosť obrazovky o niečo väčšia ako v prípade predchádzajúceho modelu, palce sa trochu zmenšia, čo sa zdá byť menšie a zaberá menej.

    Integrovaný je aj španielsky slovník (predpokladám, že je to z dôvodu dopytu používateľov), aj keď jeho stránka podpory pre knihy stále neexistuje.

    Myslím si, že to má výhodu v tom, že tým, že príde s „puzdrom“ a tiež so „slotom pre kartu micro-sd“ na zadnej strane (sú to dva malé detaily, ktoré predávajú), a viac ako jeden z tých, ktorí už prešli ich predchádzajúcimi modelmi Určite zabodneme ... pretože elektronická čítačka je stále „veľmi nezbedná“, napriek tomu, že je takmer, takmer ako jej predchodca PRST2.

  5.   elo dijo

    Mimochodom, je zaujímavé si uvedomiť, že na webe Mediamark bol uvedený do predaja model PRST3 bez krytu alebo krytu (bez krytu, myslím, že to naznačovalo), „obmedzená“ verzia 99 eur ... čo ... prišli bez obalu a Zábavné je, že sa v krátkom čase opravia pridaním „obalu so zvýšením ceny“ (e-čítačka Sony PRST149 sa pohybuje okolo 159 až 3 eur, podľa toho, kde ju kúpime) ). S ktorými vidím, že sa pokúsili uviesť na trh - najskôr testovanie, niečo predbežné - a zisk v priemere od 99 do 149 eur, myslím, že je to zisk, viac ako veľkorysý. Nevidím veľkú stratu, pokiaľ ide o „rukáv“ konkurenta Amazonu.

    Skôr vidím, že „zajaca“ berie Sony, pretože ona sama „varí“ a „varí“ prípad bez sprostredkovateľov, aby si z daného prípadu odniesli zisky.

    Keď vyšli prví čitatelia spoločnosti Sony, mali premrštené ceny (nie je to veľmi lacné), ale z mojej strany by som to nemenil pre žiadneho iného čitateľa akejkoľvek inej značky.

    Svetlo v prípade neposkytuje veľkú jasnosť ... Myslím si, že pri čítaní pomocou vhodného zdroja svetla je lepšie nechať oči ako „optický minišošovku“, ktorá vám poskytne svetlo na čítanie.

    Rozumiem, že obal je nevyhnutný, ale myslím si, že dosiahli obrovský gól „integrovaním obalu pre čitateľov“ do jedného balenia ... pretože „kaskádovito“ alebo rotuje ... nesynchronizuje stránku na čítanie s kniha, s ktorou ... zostanem pri PRST2 a pozriem sa, už niekoľko dní nad tým rozmýšľam, ale ... celkom ma to nepresvedčí.

    Ďalšou nevýhodou, ktorú vidím, je to, že s CENOU, ktorú čítačka má, by mala byť schopná prísť s nabíjačkou prúdu (hľadal som adaptér, pretože jeho cena je hodina ... opice a ďalšej kačice) a s To je svätá Veľká noc, ale ... mohli okrem podielu implementovaných vylepšení ešte viac zaokrúhliť podiel na trhu pomocou POWER ADAPTER.

    Myslím si, že nás dávajú ako „deti“, cukríky po sladkostiach ... a tým získavajú podnikanie.

    Každý urobí svoj záver ...

  6.   Yolanda dijo

    Že obal je svinstvo. Mám ho od marca a už je veľmi zhoršený a knihu z domu veľmi nevyťahujem, iba toto leto na dovolenke. No tak, už som si na ebay kúpil ďalší.