Porównanie: Sony PRS-T1 vs Sony PRS-T2

Kolory Sony PRS-T2

Kilka tygodni temu Sony wprowadziło, co to jest drugą wersję swojego popularnego e-czytnika, który nazwał PRS-T2 w kontynuacji nazwy, którą stworzył już dla pierwszej wersji swojego urządzenia i która odniosła imponujący sukces sprzedażowy, a także osiągnęła wysoki stopień satysfakcji wśród wszystkich, którzy zdecydowali się na jego zakup. Dzisiaj kupiliśmy nowy PRS-T2 z jego poprzednikiem PRS-T1 który wciąż jest dostępny na rynku i na pierwszy rzut oka wydaje się być dokładnie taki sam jak nowy model, choć z niższą ceną, co czasami dezorientuje kupujących, ponieważ nie, nie są takie same pod względem osiągów.

Wśród podobieństw możemy znaleźć: ten sam elektroniczny system atramentu (E-Ink Pearl), taką samą ilość pamięci wewnętrznej i możliwość czytania wielu różnych formatów e-booków. Pomiary są bardzo podobne, a waga utrzymuje się na poziomie 167 gramów w porównaniu do 168 poprzedniego modelu, prawie niezauważalnych, chyba że nałożymy je na wagę.

Czarny model Sony PRS-T1

Główną różnicą wizualną, jaką znajdziemy między PRS-T1 i PRS-T2 jest ich konstrukcja, która uległa niewielkim zmianom, szczególnie w obszarze przycisków, gdzie znajdziemy zmianę ich stylu. Kiedy zaczęliśmy korzystać z nowego e-czytnika Sony znajdujemy następujące wiadomości:

  • Szybkość działania urządzenia została poprawiona, a w tym nowym PRS-T2 przewracanie strony, powiększanie lub poruszanie się między menu będzie nieco szybsze niż w poprzednim modelu PRS-T1
  • Integracja z popularną aplikacją Evernote, która pozwoli nam na przykład zapisać artykuł we wspomnianej aplikacji i udostępnić go do czytania na naszym Sony PRS-T2. W ten sam sposób, jeśli napiszemy notatkę na naszym e-czytniku, będzie ona dostępna na naszym koncie Evernote
  • Możliwość udostępniania na Facebooku różnych fragmentów tego, co aktualnie czytamy
Czarny model Sony PRS-T2

Być może jedyną rzeczą, której możemy przegapić w nowym e-czytniku Sony, jest to, brak odtwarzacza MP3, który mieliśmy do dyspozycji w wersji PRS-T1 i to zniknęło w PRS-T2 według źródeł Sony, aby uniknąć nadmiernego zużycia baterii.
Z odtwarzaczem MP3 lub bez, nowy e-czytnik Sony znacznie poprawił się pod względem wydajności i jest bez wątpienia jednym z najlepszych urządzeń na rynku i ma więcej niż rozsądną cenę.
Więcej informacji – czytnik e-booków Sony PRS-T1, recenzje i wrażenia
Źródło - Sony.pl

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

  1. Odpowiedzialny za dane: Miguel Ángel Gatón
  2. Cel danych: kontrola spamu, zarządzanie komentarzami.
  3. Legitymacja: Twoja zgoda
  4. Przekazywanie danych: Dane nie będą przekazywane stronom trzecim, z wyjątkiem obowiązku prawnego.
  5. Przechowywanie danych: baza danych hostowana przez Occentus Networks (UE)
  6. Prawa: w dowolnym momencie możesz ograniczyć, odzyskać i usunąć swoje dane.

  1.   Luis powiedział

    Moja mama ma różowy Sony PRS-T1 i jest naprawdę zachwycona. Nie był w stanie przetestować nowego modelu, ale na razie stary działa jak czar.

    Bardzo dobry artykuł!

    1.    Villamando powiedział

      Ten model jest piękny, a okładka w tym samym kolorze jest piękna.

      Różnice między pierwszym a drugim modelem są zauważalne, ale pierwsze z urządzeń to nadal bardzo, bardzo dobre urządzenie.

      Pozdrowienia!

  2.   Ivan powiedział

    Mam sony prs t-1 i brakuje mi tylko słownika es-es. W przeciwnym razie jest prawie idealny.

  3.   Alex powiedział

    Myślimy o podarowaniu Sony PRS-T2 mojej teściowej, zobaczyła go znajomej i była całkiem przekonana.

    Jednak między tym a Kindle nie jestem pewien, który z nich jest bardziej wart zachodu, poza ceną za korzyści i użytkowanie, na wypadek, gdyby osiągnął pełną wydajność.

    Jeśli to jest lepsze niż rozpalacz ale nie ściska się bardziej niż czytam i kropką nie wiem czy różnica w cenie ma sens.

    Jakaś opinia, żeby dać mi kabel?
    Thx!

  4.   davinci powiedział

    Proszę, żeby ktoś zrobił 8 lub 9-calowe ekrany w eink, sześć to śmieszne, nie spuszczasz wzroku z tft i zostawiasz go wymuszając drobnym drukiem i ciągłą linią satos jak mrugnięcia to śmieszne

    1.    Irene Benavidez powiedział

      Ktoś je robi. Na tym samym blogu znajdziesz artykuły o Onyx Boox M92 9,7 ″ lub Tagus Magno o tej samej miary (by podać kilka przykładów).

      Ale masz też inne opcje (niektóre wycofane, ale dostępne z drugiej ręki): Kindle DX, PocketBook Pro… To kwestia wyszukiwania.

  5.   Nacho powiedział

    Witam, proszę z mojej ignorancji iz totalną ignorancją. Jeśli masz możliwość zakupu obu, czy T2 jest lepsze niż T1? W moim konkretnym przypadku mp3 jest drugorzędny, w T2 można zrootować i czytać z nim książki Kindle?. Dzięki

    1.    Prawda powiedział
  6.   jodła powiedział

    Jeśli t2 jest szybszy niż t1, nastąpi to podczas inicjalizacji, przewracanie stron i dostęp do menu są równie szybkie.

    T2 to pułapka przypominająca koronę sosny. Musieli wydać coś nowego i używać tego samego oprogramowania, usuwając funkcje i dalej ograniczając połączenie do różnych programów ładujących, takich jak Adobe Digital Editions. Jedyną dobrą rzeczą jest to, że rama jest matowa, a nie błyszcząca, w przeciwnym razie pogorszyła się.

    Nie ma wejścia muzycznego ani karty SD, a jeśli zaktualizujesz oprogramowanie, dyktatura Sony zapobiega rootowaniu.

  7.   Jona powiedział

    Pytanie które mam że zgubiłem skrzynię i nie znam charakterystyki t1, mógłbyś mi je podać że chcę sprzedać i potrzebuję tego nowego konfiguruję tylko jeśli jesteś zainteresowany piszę do mnie, dziękuję

  8.   Pośredni powiedział

    Mam problem, wpisuję hasło i nie pamiętam go i nie daje mi dostępu do menu, próbuję je sformatować, ale nic mi nie daje. Co mogę zrobić ?