Palyginimas: „Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2“

„Sony PRS-T2“ spalvos

Prieš kelias savaites „Sony“ pristatė tai, kas yra antroji sėkmingo el. skaitytojo versija, kurią jis pavadino PRS-T2 en una continuación del nombre que ya creó para la primera versión de su dispositivo y que alcanzó un impresionante éxito de ventas y consiguió además un elevado grado de satisfacción entre todos aquellos que se lanzaron a comprarlo. Hoy įsigijome naują „PRS-T2“ su savo pirmtaku „PRS-T1“ tai vis dar yra rinkoje, kurią galima nusipirkti ir kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo visiškai tokia pati kaip naujasis modelis, nors ir su mažesne kaina, o tai kartais klaidina pirkėjus, nes ne, jie nėra vienodi savo našumu.

Tarp panašumų galime rasti ta pati elektroninio rašalo sistema („E-Ink Pearl“), tiek pat vidinės atminties ir galimybė skaityti nemažai skirtingų el. knygų formatų. Matavimai yra labai panašūs, o svoris išlieka 167 gramų, palyginti su 168 ankstesnio modelio, beveik nepastebimas, nebent mes juos nustatytume pagal skalę.

Juodas modelis „Sony PRS-T1“

Pagrindinis vizualinis skirtumas, kurį rasime tarp PRS-T1 ir PRS-T2, yra jų dizainas, kuris šiek tiek pasikeitė, ypač mygtukų srityje, kur rasime jų stiliaus pokyčių. Kai tik pradėjome naudotis naujuoju „Sony“ el. Skaitytuvu randame šias naujienas:

  • Įrenginio greitis buvo patobulintas ir šiame naujame PRS-T2 paversti puslapį, priartinti ar judėti tarp meniu bus šiek tiek greičiau nei ankstesniame PRS-T1 modelyje
  • Integracija su populiariąja „Evernote“ programa ir tai leis mums, pavyzdžiui, išsaugoti straipsnį minėtoje programoje ir leisti jį skaityti mūsų „Sony PRS-T2“. Lygiai taip pat, jei parašysime pastabą savo el. Skaitytuve, ją turėsime „Evernote“ paskyroje
  • Galimybė pasidalinti „Facebook“ skirtingomis ištraukomis to, ką mes skaitome tuo metu
Juodas modelis „Sony PRS-T2“

Galbūt vienintelis dalykas, kurio galime praleisti šiame naujame „Sony“ el. Skaitytuve, yra nėra MP3 grotuvo, kurį turėjome PRS-T1 versijoje ir tai, pasak „Sony“ šaltinių, dingo PRS-T2, kad būtų išvengta per didelio akumuliatoriaus sunaudojimo.
Su MP3 grotuvu ar be jo naujasis „Sony“ el. Skaitytuvas labai patobulino savo našumą ir neabejotinai yra vienas geriausių prietaisų rinkoje ir už daugiau nei priimtiną kainą.
Más información – eReader PRS-T1 de Sony, análisis e impresiones
Šaltinis - sony.co.uk

Palikite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

*

  1. Atsakingas už duomenis: Miguel Ángel Gatón
  2. Duomenų paskirtis: kontroliuoti šlamštą, komentarų valdymą.
  3. Įteisinimas: jūsų sutikimas
  4. Duomenų perdavimas: Duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, išskyrus teisinius įsipareigojimus.
  5. Duomenų saugojimas: „Occentus Networks“ (ES) talpinama duomenų bazė
  6. Teisės: bet kuriuo metu galite apriboti, atkurti ir ištrinti savo informaciją.

  1.   luis sakė

    Mano mama turi rausvą „Sony PRS-T1“ ir yra tikrai patenkinta. Jam nepavyko išbandyti naujojo modelio, tačiau kol kas senasis veikia kaip žavesys.

    Labai geras straipsnis!

    1.    Villamandos sakė

      Tas modelis yra gražus, o tos pačios spalvos viršelis yra gražus.

      Skirtumai nuo pirmojo modelio iki antrojo pastebimi, tačiau pirmasis iš prietaisų vis tiek yra labai labai geras įrenginys.

      Sveikinimai!

  2.   Ivanas sakė

    Aš turiu sony prs t-1 ir trūksta tik es-es žodyno. Priešingu atveju jis yra beveik tobulas.

  3.   alex sakė

    Mes galvojame atiduoti „Sony PRS-T2“ mano uošvei, ji ją pamatė draugei ir buvo visiškai įsitikinusi.

    Tačiau tarp šio ir „Kindle“ nesu tikras, kuris jų vertingesnis, išskyrus kainą už naudojimą ir naudojimą, jei jis gautų visą našumą.

    Jei tai geriau nei „Kindle“, bet jis nėra labiau įspaustas, nei skaityti, ir aš nežinau, ar kainų skirtumas turi prasmę.

    Bet kokia nuomonė man duoti kabelį?
    Thx!

  4.   davinčis sakė

    Prašau, kažkas sukuria 8 ar 9 colių ekranus iš eink, šeši yra juokingi, jūs nepaliekate savo akiračio su TFT ir paliekate jį priversti smulkiu šriftu, o nuolatinės linijos satos mirksi juokingai

    1.    Irena Benavides sakė

      Kažkas juos gamina. Tame pačiame tinklaraštyje turite straipsnių apie tos pačios priemonės 92 colio „Onyx Boox M9,7“ arba „Tagus Magno“ (pateikite keletą pavyzdžių).

      Bet jūs taip pat turite ir kitų galimybių (kai kurios iš jų nutrauktos, bet prieinamos naudotos): „Kindle DX“, „PocketBook Pro“ ... Tai ieškojimo klausimas.

  5.   Nacho sakė

    Sveiki, klausiu iš savo nežinojimo ir visiškai nežinodamas. Jei turite galimybę pirkti abu, ar T2 yra geresnis nei T1? Mano konkrečiu atveju, mp3 yra antraeilis, T2 versijoje galite su juo įsišaknyti ir skaityti „Kindle“ knygas? Dėkoju

  6.   eglė sakė

    Jei t2 yra greitesnis už t1, tai bus tada, kai jis bus inicializuotas, puslapis pasisuks ir meniu bus tokia pat greita.

    T2 yra putlūs spąstai kaip pušies vainikas. Jiems reikėjo išleisti kažką naujo ir naudoti tą pačią programinę įrangą, pašalinti funkcijas ir dar labiau apriboti ryšį su skirtingomis pakrovimo programomis, tokiomis kaip „Adobe Digital Editions“. Vienintelis geras dalykas yra tai, kad rėmas yra matinis, o ne blizgus, kitaip pablogėjęs.

    Jame nėra muzikos ar SD kortelės įvesties, o jei atnaujinate programinę-aparatinę įrangą, „Sony“ diktatūra neleidžia įsišaknijimui.

  7.   Jona sakė

    Klausimas, kurį aš pametiau dėžutėje ir nežinau t1 charakteristikų, galėtumėte man pateikti, kad noriu jį parduoti ir man reikia šio naujo, sukonfigūruoju jį tik tuo atveju, jei jus domina rašydamas man, ačiū

  8.   Tarpinis sakė

    Aš turiu problemą, aš įdėjau slaptažodį ir negaliu to prisiminti, ir tai neleis man pasiekti meniu. Aš bandau jį suformatuoti, bet jis neleido man nieko daryti. Ką aš galiu padaryti ?