Összehasonlítás: Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2

Sony PRS-T2 színek

Néhány héttel ezelőtt a Sony elindította a mi az sikeres e-olvasójának második változata, amelyet PRS-T2-nek nevezett el en una continuación del nombre que ya creó para la primera versión de su dispositivo y que alcanzó un impresionante éxito de ventas y consiguió además un elevado grado de satisfacción entre todos aquellos que se lanzaron a comprarlo. Hoy megvettük az új PRS-T2-t az elődjével, a PRS-T1-vel ami még mindig megvásárolható a piacon, és első látásra úgy tűnik, hogy pontosan megegyezik az új modellel, bár alacsonyabb áron, és ez néha megzavarja a vásárlókat, mert nem, a teljesítmény tekintetében nem azonosak.

A hasonlóságok között megtalálhatjuk a ugyanaz az elektronikus tintarendszer (E-Ink Pearl), ugyanannyi belső memória és elég sokféle e-könyv formátum olvasásának képessége. A mérések nagyon hasonlóak, és a súly 167 gramm marad az előző modell 168-ához képest, szinte észrevehetetlen, hacsak nem vesszük skálára.

Fekete modell Sony PRS-T1

A fő vizuális különbség, amelyet a PRS-T1 és a PRS-T2 között találunk, az a kialakításuk, amely kissé megváltozott, különösen a gombok területén, ahol változást találunk a stílusukban. Miután elkezdtük használni az új Sony e-olvasót a következő híreket találjuk:

  • A készülék sebessége javult, és ebben az új PRS-T2-ben az oldalfordítás, a zoomolás vagy a menük közötti mozgatás valamivel gyorsabb lesz, mint az előző modellnél, a PRS-T1
  • Integráció a népszerű Evernote alkalmazással, amely lehetővé teszi számunkra, hogy például elmenthessünk egy cikket az említett alkalmazásba, és elérhetővé tegyük a Sony PRS-T2-nkon. Ugyanígy, ha írunk egy megjegyzést az e-olvasónkra, az elérhetővé válik az Evernote fiókunkban
  • Lehetőség megosztani a Facebookon a különböző részleteket arról, amit éppen olvasunk
Fekete modell Sony PRS-T2

Talán az egyetlen dolog, amit hiányolhatunk ebben az új Sony e-olvasóban, az a az MP3 lejátszó hiánya, amely a PRS-T1 változatban volt elérhető és ez a Sony forrásai szerint eltűnt a PRS-T2-ben a túlzott akkumulátorfogyasztás elkerülése érdekében.
MP3-lejátszóval vagy anélkül az új Sony e-olvasó a teljesítmény terén sokat fejlődött, és kétségtelenül a piac egyik legjobb eszköze, és elfogadható áron felüli.
Más información – eReader PRS-T1 de Sony, análisis e impresiones
Forrás - sony.co.uk

Hagyja megjegyzését

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező mezők vannak jelölve *

*

*

  1. Az adatokért felelős: Miguel Ángel Gatón
  2. Az adatok célja: A SPAM ellenőrzése, a megjegyzések kezelése.
  3. Legitimáció: Az Ön beleegyezése
  4. Az adatok közlése: Az adatokat csak jogi kötelezettség alapján továbbítjuk harmadik felekkel.
  5. Adattárolás: Az Occentus Networks (EU) által üzemeltetett adatbázis
  6. Jogok: Bármikor korlátozhatja, helyreállíthatja és törölheti adatait.

  1.   Luis dijo

    Anyámnak a rózsaszín Sony PRS-T1 van, és nagyon örül. Nem tudta kipróbálni az új modellt, de a régi egyelőre varázslatként működik.

    Nagyon jó cikk!

    1.    Villamandos dijo

      Ez a modell gyönyörű, és az azonos színű borító gyönyörű.

      A különbségek az első modelltől a másodikig észrevehetők, de az első készülék még mindig nagyon-nagyon jó eszköz.

      A köszöntés!

  2.   Ivan dijo

    Megvan a sony prs t-1, és csak egy es-es szótár hiányzik. Egyébként szinte tökéletes.

  3.   Alex dijo

    Arra gondolunk, hogy a Sony PRS-T2-t anyósomnak adom, látta egy barátjának, és eléggé meg volt róla győződve.

    Ezen és a Kindle között azonban nem vagyok biztos abban, hogy melyik érdemesebb, eltekintve a teljesítmény és a felhasználás árától, hátha az összes teljesítményt megkapja.

    Ha ez jobb, mint a Kindle, de nincs jobban összenyomva, mint olvasni, és nem tudom, van-e értelme az árkülönbségnek.

    Van valami vélemény, hogy adjak nekem kábelt?
    Thx!

  4.   daVinci dijo

    Kérem, valaki készítsen 8 vagy 9 hüvelykes képernyőket eink-ben, hat nevetséges, nem hagyja el a látóterét a tft-vel, és hagyja kényszeríteni az apró betűkkel, és az állandó vonalú szaténok villognak nevetséges

    1.    Irén Benavidez dijo

      Valaki elkészíti őket. Ugyanebben a blogban cikkek találhatók a 92 ″ -os Onyx Boox M9,7 vagy a Tagus Magno elemről, ugyanezzel a mérettel (néhány példa).

      De van más lehetősége is (némelyik megszűnt, de elérhető használt): a Kindle DX, a PocketBook Pro ... Keresés kérdése.

  5.   Nacho dijo

    Helló, kérdezem tudatlanságomból és teljes tudatlansággal. Ha lehetősége van mindkettőt megvásárolni, a T2 jobb, mint a T1? Az én esetemben az mp3 másodlagos, a T2-ben gyökerezhetsz és olvashatsz vele Kindle-könyveket? Köszönöm

    1.    Az igazság dijo
  6.   fenyőfa dijo

    Ha a t2 gyorsabb, mint a t1, akkor az inicializálásakor ugyanolyan gyors az oldalfordítás és a menüelérés.

    A T2 egy búbcsapda, mint egy fenyőfa koronája. Valami újat kellett kiadniuk, és ugyanazt a szoftvert kellett használniuk, eltávolítvauk a funkciókat és tovább korlátozva a kapcsolatot a különböző betöltő programokhoz, például az Adobe Digital Editionshoz. Az egyetlen jó dolog az, hogy a keret inkább matt, mint fényes, különben romlik.

    Nincs zenei és SD-kártya bemenete, és ha frissíti a firmware-t, a Sony diktatúrája megakadályozza a gyökerezést.

  7.   Jona dijo

    Kérdés, hogy elvesztettem a dobozt, és nem ismerem a t1 jellemzőit, megadhatja nekem, hogy el akarom adni, és szükségem van rájuk erre az újra, csak akkor konfigurálom, ha érdekel írt nekem, köszönöm

  8.   Közbülső dijo

    Problémám van, feltettem egy jelszót, és nem emlékszem rá, és ez nem engedi elérni a menüt, megpróbálom formázni, de nem tesz semmit. Mit tudok tenni ?