Zašto je Sony "poklonio" slučaj na svom Sony Readeru PRS-T3?

Sony

Prošli tjedan Sony je predstavio svoj novi eReader koji obećava nova i zanimljiva poboljšanja i koji je krstio slijedeći gotovo tradiciju kao Sony čitač PRS-T3. O ovom novom uređaju već smo pregledali mnoge njegove aspekte, poput specifikacija ili karakteristika, ali svaki dan koji prolazi postavljam si pitanje na koje ne mogu dati čvrst odgovor.

Pitanje je ono koje daje naslov ovom članku; Zašto je Sony "poklonio" slučaj na svom Sony Readeru PRS-T3? i na koji kao što sam rekao nisam vam mogao odgovoriti, ali kroz ovaj ću članak pokušati izvući neki zaključak.

A ako Amazon ostvari svoje prednosti prodajom različitih digitalnih sadržaja, Sony sav profit zarađuje od prodaje svojih uređaja a u slučaju PRS-T1 i PRS-T2 kroz njihove različite navlake, vrlo potrebne i prodaju se po ponekad nasilnim cijenama.

Dolaskom Sony Reader PRS-T3, naslovnica je već uključena u elektroničku knjigu tako da ga neće biti potrebno steći s onim što Sony gubi jedan od svojih glavnih prihoda, što mi je sigurno teško razumjeti jer niti jedna tvrtka na tržištu digitalnog čitanja ne nudi slučaj sa svojim uređajem i ne vidim razlog zašto ga je potpisan Japanci bi to trebali ponuditi.

Smatrao sam da bi to mogao biti način da se razlikujem od ostalih tvrtki, ali gubitak je vrlo važan jer je, na primjer, pokrivač Sony Reader PRS-T2 vrijedio između 35 i 50 eura, ovisno o odabranom modelu.

Zaključak bi mogao biti takav Sony se malo brine o prednostima tržišta eReader, vrlo vjerojatan zaključak ili da su prednosti koje nude ovi uređaji toliko velike da vam ne smeta ponuditi svojim korisnicima poklopac uključen u uređaj.

Zašto mislite da je Sony odlučio uključiti naslovnicu u svoj novi Sony Reader PRS-T3?.

Više informacija - Kindle Paperwhite vs Sony Reader PRS-T3, debitantski dvoboj


Ostavite svoj komentar

Vaša email adresa neće biti objavljen. Obavezna polja su označena s *

*

*

  1. Za podatke odgovoran: Miguel Ángel Gatón
  2. Svrha podataka: Kontrola neželjene pošte, upravljanje komentarima.
  3. Legitimacija: Vaš pristanak
  4. Komunikacija podataka: Podaci se neće dostavljati trećim stranama, osim po zakonskoj obvezi.
  5. Pohrana podataka: Baza podataka koju hostira Occentus Networks (EU)
  6. Prava: U bilo kojem trenutku možete ograničiti, oporaviti i izbrisati svoje podatke.

  1.   imao sam sony dijo

    sony ima malo šansi na tržištu i pokušava ih povećati?

  2.   Juan Carlos dijo

    Možda je e-čitač dizajniran s kućištem od početka.
    Ili da je cijena kućišta već uključena u cijenu e-čitača.
    Ili da je nešto za privući pažnju i reći: «- U Amazonu vam ne daju slučaj, a mi dajemo.»

    Mislim da je to možda skup od tri.

  3.   Armando dijo

    Pa, jasno je da kućište koje pruža nema svjetlo, da sam uređaj nema LED pozadinsko osvjetljenje i da će se kućište s vanjskim osvjetljenjem prodavati odvojeno za 50 eura, tako da ne možete koristiti sadašnji kućište uključeno. Uređaj košta 150 eura. Odnosno, s uključenom rasvjetom = 200 eura. To mislim da će i učiniti.

  4.   Elo dijo

    Sklon sam misliti da je "naslovnica" trajna u vremenu x ... Uz to, u srednjoročnom razdoblju, ako knjigu morate otvarati i zatvarati mnogo puta, budući da je čitanje sinkronizirano s načinom mirovanja prilikom otvaranja i zatvaranja, kad vam ponestane pokrivača, možete knjigu baciti.

    Mislim da je više od promjene vrste e-čitača, u kojoj je od onoga malo što sam uspio primijetiti, oštrina zaslona malo veća od prethodnog modela, inči su malo smanjeni, što se čini manje a zauzima manje.

    Također i španjolski rječnik koji je integriran (pretpostavljam zbog potražnje korisnika), iako njegova stranica za podršku knjigama još uvijek ne postoji.

    Mislim da ima prednost u tome što dolazi s "futrolom", a također s "utorom za micro-sd karticu" na poleđini (to su dva mala detalja koja prodaju) i više od jednog od onih koji već imaju prošli kroz svoje prethodne modele Sigurno ćemo ubosti ... jer je e-čitač i dalje "vrlo nestašan", unatoč tome što je gotovo, gotovo, poput svog prethodnika, PRST2.

  5.   Elo dijo

    Usput, znatiželjno je primijetiti da je na web stranici Mediamark na prodaju stavljen model PRST3 bez navlake ili navlake (bez navlake, mislim da je naznačeno), „ograničena“ verzija od 99 eura ... što ... došao je bez naslovnice, a smiješno je što se u kratkom vremenu isprave dodavanjem "naslovnice s povećanjem cijene" (e-čitač Sony PRST149 iznosi oko 159 do 3 eura, ovisno o tome gdje ga kupujemo ). Vidim da su pokušali plasirati na tržište - prvo testiranje, s nečim probnim - i zaradu u prosjeku od 99 do 149 eura, mislim da je to profit, više nego izdašan. Ne vidim veliki gubitak, u smislu da je "rukav" konkurent Amazonu.

    Umjesto toga, vidim da je "zeca" uzeo Sony, jer ona sama jede i kuha "slučaj", a da nema posrednike, da oni uzimaju dobit od predmetnog slučaja.

    Kad su izašli prvi Sonyjevi čitači, imali su pretjerane cijene (nije baš jeftino reći), ali sa svoje strane to ne bih mijenjao ni za jednog drugog čitača bilo koje druge marke.

    Svjetlost zapravo ne pruža veliku jasnoću u slučaju ... Mislim da je poželjnije čitanje s prikladnim izvorom svjetlosti nego da oči morate ostaviti "optičkom mini lećom", koja vam daje malo svjetla za čitanje.

    Razumijem da je naslovnica neophodna, ali mislim da su postigli strahovit gol "integrirajući poklopac čitača" u jedan paket ... budući da se "kaskadno" okreće ili okreće naslovnicu ... to ne sinkronizira stranicu za čitanje s knjiga, s kojom ... Držat ću se PRST2 i pogledati, već danima razmišljam o tome, ali ... to me baš ne uvjerava.

    Još jedan nedostatak koji vidim je da bi uz CIJENU koju čitatelj treba imati mogućnost isporuke s trenutnim punjačem (tražio sam adapter, jer njegov košta jedan sat ... majmuna i drugi patke) i sa To je sveti Uskrs, ali ... mogli su više zaokružiti tržišni udio, uz poboljšanja koja su provedena, POWER ADAPTEROM.

    Mislim da nam daju kao "djecu", karamelo po karamelo ... i time započinju posao.

    Svatko donosi svoj zaključak ...

  6.   Yolanda dijo

    Da je naslovnica sranje. Imam je od ožujka i već je jako propala, a knjigu ne iznosim puno iz kuće, samo ljetos na odmor. Hajde, već sam kupio još jedan na ebayu.