Uue Sony Reader PRS-T3 plussid ja miinused

Sony eReader

Mõni tund tagasi käivitas Sony oma uus eReaderi mudel kelle ta on ristinud Sony lugeja PRS-T3 ja see on algusest peale tekitanud suuri kahtlusi selle disaini ja täiustuste osas võrreldes eelmise mudeliga Sony Reader PRS-T2.

See artikkel ei ole mõeldud kriitikaks Sony uue toote, vaid pigem selle kohta proovime lauale panna ja väga selgelt kõik poolt- ja vastupunktid mille leiame uues PRS-T3-s. Selle artikli sisu veidi edasi liikudes võin teile öelda, et esitan teile palju rohkem vastu- kui poolthääli.

Esiteks on silmatorkav, et hoolimata asjaolust, et Sony on meile oma elektroonilistes raamatutes alati rohkem kui ühte värvi pakkunud, pole ta mõelnud uute värvide kasutuselevõtmisele ja samad värvid, mis olid saadaval eelmises mudelis, säilivad endiselt. Miks ei astuta sammu edasi ja võetakse kasutusele moodsad värvid, näiteks lilla või kollane, mis võivad äratada kõige nooremate huvi?. Positiivne on see, et kasutusele on võetud kaitseümbris, mis Sony Readeri jaoks maksis PRS-T2 vahemikus 30–35 eurot. Küsimus selle kohta on; Mis siis, kui ma ei soovi oma eReaderile kaant, kas ma saan selle eemaldada?

Ekraanil jätkates oleme tõenäoliselt enne ainus e-luger kõige olulisemate firmade turul, millel puudub esilatern peab kasutama väikseid katte külge kinnitatavaid tulesid. Samuti tuleb märkida, et Sony on loobunud uuest Carta tehnoloogiast, mis sisaldab uut Kindle Paperwhite'i, kuigi see sisaldab ekraani E-Ink Pearl HD tehnoloogiaga.

Sony Readeri PRS-T3 sisemuses on mõned vähesed täiustused ja eelised, mida selles seadmes võime leida. Need on seotud eReaderi võimalusega veeta rohkem aega, ilma et peaksite kogu lehte värskendama.

Lisaks saame näha ja nautida ka uut tehnoloogiat Kiire laadimine (kiirlaadimine), mis võimaldab meil seadet laadida vaid 3 minutiga vajaliku laadimisega kuni 600-leheküljelise romaani lugemiseks.

Väga isikliku arvamuse kohaselt arvan, et seisame silmitsi e-lugeriga, millel on Sony Reader PRS-T2-ga suur sarnasus, sama hinnaga ja ilma oluliste täiustusteta, mis panevad mind näiteks mõtlema oma PRS-T2 vahetamisele selle uue Sony vastu Lugeja PRS -T3.

Rohkem informatsiooni - Kindle Paperwhite Vs Sony Reader PRS-T3, debüütduell


Jäta oma kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on tähistatud *

*

*

  1. Andmete eest vastutab: Miguel Ángel Gatón
  2. Andmete eesmärk: Rämpsposti kontrollimine, kommentaaride haldamine.
  3. Seadustamine: teie nõusolek
  4. Andmete edastamine: andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, välja arvatud juriidilise kohustuse alusel.
  5. Andmete salvestamine: andmebaas, mida haldab Occentus Networks (EL)
  6. Õigused: igal ajal saate oma teavet piirata, taastada ja kustutada.

  1.   Atrus DIJO

    Teine eelis (ja ainus asi, mis minu võimaliku tulevase ostu puhul läheb) on see, et see sisaldab nuppe lehe keeramiseks, mis kahjuks (vähemalt neile meist, kes eelistavad seda süsteemi ja ei jõua sõrmejälgi täis ekraaniga) See kaob kõigis puutetundliku ekraaniga mudelites

  2.   aldaraaldara33 DIJO

    Ostsin just sony prs-t3 ja vähem kui 2 nädala jooksul pidin seda 2 korda laadima. Nad on mulle öelnud, et kõik sõltub sellest, kuidas te seda kasutate ja võin teile öelda, et ma pole isegi 400-leheküljelist raamatut lugenud. ja wifi-d kasutamata. Kas keegi oskab öelda, kas see on normaalne ??? Aitäh

    1.    Sevillian DIJO

      Viige see sinna, kust ostsite, sest see pole normaalne. Ma andsin kolmel kuningapäeval oma elukaaslasele PRS-T3 ja ta on lugenud 3 raamatut kummalegi 300 paaritu leheküljele ja mitte kümme minutit või pool tundi, vaid kaks raamatut või kolm tundi päevas, mis jääb sellest kinni ja pole tänaseni pidanud seda laadima, 42 päeva seda kasutades, mõni päev rohkem kui teised, kuid intensiivsel kasutamisel, ja mis on öeldud, on praegu suurepärane. Tervitused

      1.    aldara33 DIJO

        Suur aitäh Sevillano, tõepoolest on raamat defektne, mis on neid üllatanud, sest need on e-raamatud, mis tavaliselt probleeme ei tekita, veel vähem aku puhul. Loodan, et see, mille nad mulle andsid, osutub paremaks. Ma ristan sõrmed. 🙂

  3.   Jose Ivan DIJO

    Ostsin Sony Prs-t3 ja mis on minu üllatus, et pärast kahenädalast kasutamist on ilmunud joon, mis eraldab ekraani ja ülemist vasakut poolt, see on lakanud töötamast. E-raamatul pole olnud muhku ega kukkumist, pole midagi, lehe keeramiseks piisab vaid sõrme puudutusest ... MediMarkis nad ei võta vastutust, öeldakse, et ekraan ei kuulu garantii alla ja Sonys muutuvad ekraani, makstes 170 eurot ja lugedes foorumitest, on meid sama juhtumiga mitu ja oleme leidnud lahenduse nina alt sulgemise.

    1.    John Cervantes DIJO

      Mul on olnud sama probleem ja nad ütlevad mulle pooleldi, et see on korvamatu, kuna see on antimajanduslik, ma ei saa sellest aru ja olen väga pettunud. ¿
      Kus saab lüüa?

  4.   Ricardo DIJO

    Soovitan teil mitte osta Sony Reader PRS-T3
    Ostsin selle FNAC-ist ja pooleteise kuu pärast, nagu Ivan, ei tööta ekraan, see ei ole teinud mingeid lööke, FNAC ei kata seda ja ametlik Sony teenus palub mul seda parandada rohkem kui mis see maksma läks. Lisaks kinnitab tehniline teenistus mulle, et sama probleemiga inimesed ei lõpeta saabumist.

  5.   Cristina DIJO

    12. jaanuaril 2014 käisin poes, et osta õele kingitus: SONY PRS-T3 e-raamat. 149,90 eurot.

    Eelmisel pühapäeval, 17. augustil 2014 selgitas mu õde mulle, et ta soovib e-raamatu sisse lülitada ja see ei lülitu sisse. Vaatasime e-raamatu üle ja otsustasime selle lähtestada. See ei tööta ega selle lähtestamine. Mine surnuks.

    Võtame e-posti teel ühendust Sony tehnilise toega. Me ei saanud vastust.

    Otsustasime pöörduda ametliku tehnilise teenistuse poole ja üllatada: poiss ütleb meile, et ekraan on ülaosas katki (kodus oli meid 3 ja kui peen joon oli, seda me isegi ei näinud). Katki ? Kuidas see pöörleb? kui see pole kukkunud, me pole seda ka löönud ega kriimustatud !!! Kuidas see pöörleb? Mis kvaliteet on puutetundliku e-raamatu ekraanil, mis ei pea vastu isegi 6 kuud ilma hitti tegemata ???

    Helistasime telefoni teel SONY tehnilisele toele, paljastades juhtumi, operaatori vastus: oleme ekraani liiga palju vajutanud ja seetõttu on see katki läinud. Hoidis kinni ????? kui seda pole peaaegu kasutatud !!!!

    Loen erinevatest foorumitest, sealhulgas Sony ametlikust, et paljudel inimestel on olnud sama asi ja me näeme selgelt, et see lõhnab selle e-raamatu tootmis- ja kvaliteedipuuduse järele.

    Oleme selles kogemuses kodus väga pettunud. 149 eurot on normaalse inimese jaoks palju vaeva ja uue toote 5-kuuline elu ei tähenda kaugeltki kvaliteeti kuulutava ettevõtte tundmist, mis paneb inimesi end petetuna ja petetuna tundma.

    Ma palun Sony käest nõuda summa täielikku tagasimaksmist või uue e-raamatu PRS-T3 väljavahetamist, õigust pole. Kui meil pole lahendust, ei soovita ma SONY-d kellelegi ega kavatse nende brändilt midagi muud osta.

  6.   Vaata DIJO

    Tere hommikust. Minu jaoks kestab koormus ka väga vähe, tõsi, et ma lugesin palju, katkestan 20 päeva laadimise selle nimel, mida nad teatavad ...
    Olen natuke kohmakas, arvan, et märkmeid tuleb kirjutada sõrmega, selleks on olemas tööriist, mul on peopesa ja mul on pliiats
    Täname kommentaaride eest, loodan, et keegi selgitab minu kahtlusi
    Vaata

  7.   Rafa DIJO

    !!! ÄRA OSTA SONY !!!
    Tere pärastlõunal ostsin juuli lõpus Inglise kohtusse SONY PRS-T3 (149 eurot). Kuu aega hiljem on ekraani vasakpoolne ülemine osa surnud ilma hittita vms. Olen selle viinud Inglise kohtusse ja nad ütlevad mulle, et pöörduksin otse Sony ametlikku teenindusse, et ekraan ei kuulu garantii alla. Kommentaare silmas pidades tean juba, mida tehniline teenistus mulle ütleb. Ma ei saa aru, kuidas nad saavad peaaegu 150 eurot maksvas tootes sellist asja ignoreerida. Peaksime tegema ühiseid meetmeid, et nad meie üle ei naeraks.

  8.   Marta DIJO

    minu sony e-raamatul on versioon 1.0.01.09040, mida tahan värskendada, kuna see lõikab sõnu valesti, kuid hirmutab mind. Mul on vaja abi, kuna mõned ütlevad, et pärast e-raamatu värskendamist see ei toimi. Aitäh

  9.   Carlos DIJO

    Väga habras ekraan. See puruneb kergesti ja SONY ei kata seda.
    Andsin oma naisele ka Sony PRS-T3. Ta oli väga õnnelik ja kinkisin talle ka valgustusega kaitsekatte.

    Ühel päeval kolme kuu möödudes leiab ta selle ekraani ülaosast mõne triibuga. Ma eemaldan kaitsekatte

    viia ta SAT-i ja selles operatsioonis ulatusid liinid selle keskele. Arvasin, et see on katki.
    Kuid nagu paljudes kommentaarides öeldakse, annab SONY kõik üle ega leia, et see oleks nende vastutus ja garantii seda ei kata.

    See on tõeline meelitamine, kuna vidin pole üldse odav ja tegelikult on selle ekraan nõrk ja nõuetele mittevastav.

    miinimumtakistusega.

  10.   Laia DIJO

    Mul pole kuu aega olnud sony prs-t3 ja ekraan on juba lakanud töötamast. See hommik möödus suurepäraselt. 20 minutit hiljem lülitasin selle lugemise jätkamiseks uuesti sisse ja ekraan ei töötanud enam. Ma ei saa seda välja lülitada ega arvutiga ühendada ja veel vähem raamatut lugeda. Olen saatnud tehnilisele teenistusele meili, et nad pole vastanud. Ma võtan selle sealt, kust ostsin, et näha, kas on mingit lahendust, kuid kuna ma seda vaatan, annab see mulle, et hakkan kulutatud raha neelama.

  11.   M Jeesus DIJO

    Loen ekraanil olevaid kommentaare, just avasin selle ja sellel on 2 ruutu, kus ühtegi lehte ei ilmu
    Lähen FNAC-ile, kuid teie kommentaaride saamiseks ...
    Kas keegi on proovinud seda tarbijate poolt vastava kaebusega esitada?
    See on nii palju kiusamist väärt !!!

  12.   Miguel Angel DIJO

    Rümp on jama. Pärast aastast kasutamist sulab plast ja käed lähevad mustaks. Uskumatu Sony tootel. Ekraani nähtavus on tume ja lugemiseks peate selle orienteerima. Järgmine Kindle.

    1.    M Jeesus Cienfuegos DIJO

      Michael,
      Teil on vedanud, et korpus sulab, probleem on siis, kui ekraan puruneb seda puudutamata ja HOIATU !!! ja Sony vastab, et nad ei taha midagi teada, kuigi see on garantiiajal, ei vastuta nad ekraani purunemise eest
      Veel üks FNACi soovitus on, et nad on väga õrnad ja neid pole soovitatav randa viia ... ÄGE !!!! Nad võiksid teile ostmise ajal öelda, ei?
      See on naljakas, nad on selle lõpetanud, miks?
      Ma arvan, et oleme üsna mõjutatud, see tuleks anda OCU kätte
      tervitused

  13.   LULOMA DIJO

    Me pidime kõik ostma Ebooki umbes samal kuupäeval ja sama juhtus ka minuga, ekraani ülemine vasak osa ei tööta, see peab olema tootmisviga. Ma ei usu, et me kõik selle ühes kohas anname. Ostsin selle Media Markist ja kui ma selle kätte võtsin, vaatasid nad mind juba halvasti, neil ei kulunud mulle helistamiseks 24 tundi, et öelda, et see oli löögi tõttu ekraanil purunemise probleem, mida Sony oli talle öelnud. Valed ja paksud ei usu, et nad nii kiired olid, ei Sonyle viimisel ega selle parandamisel, tunnen end petetuna ja nüüd tean, kelle poolt ON ISE see, kes on toote müüki pannud halvas seisukorras, kuna neid on palju. Ma lähen otse OCU-sse.

  14.   võitja DIJO

    Noh, ma pean olema ainus, kellel läheb hästi, jumal tänatud.