Сравнение: Sony PRS-T1 срещу Sony PRS-T2

Цветове на Sony PRS-T2

Преди няколко седмици Sony пусна това, което е втора версия на своя успешен електронен четец и която той е кръстил PRS-T2 в продължение на името, което той вече създаде за първата версия на своето устройство и което постигна впечатляващ успех в продажбите и също така постигна висока степен на удовлетворение сред всички, които решиха да го купят. Днес купихме новия PRS-T2 с неговия предшественик PRS-T1 това все още е на пазара за закупуване и на пръв поглед изглежда точно същото като новия модел, макар и с по-ниска цена и това понякога обърква купувачите, защото не, те не са еднакви по отношение на производителността.

Сред приликите можем да открием същата електронна система за мастило (E-Ink Pearl), еднакво количество вътрешна памет и възможност за четене на редица различни формати на електронни книги. Измерванията са много сходни и теглото остава 167 грама в сравнение със 168 от предишния модел, почти незабележимо, освен ако не ги сложим на скала.

Черен модел Sony PRS-T1

Основната визуална разлика, която ще открием между PRS-T1 и PRS-T2, е техният дизайн, който се е променил леко, особено в областта на бутоните, където ще открием промяна в техния стил. След като започнахме да използваме новия електронен четец на Sony намираме следната новина:

  • Скоростта на устройството е подобрена и в този нов PRS-T2 обръщането на страницата, мащабирането или придвижването между менютата ще бъде малко по-бързо, отколкото в предишния модел, PRS-T1
  • Интеграция с популярното приложение Evernote и това ще ни позволи, например, да запазим статия в споменатото приложение и да го предоставим за четене на нашия Sony PRS-T2. По същия начин, ако напишем бележка на нашия електронен четец, ще го имаме на разположение в нашия акаунт в Evernote
  • Възможност за споделяне във Facebook на различни пасажи от това, което четем в този момент
Черен модел Sony PRS-T2

Може би единственото нещо, което можем да пропуснем в този нов електронен четец на Sony, е отсъствие на MP3 плейъра, който имахме във версия PRS-T1 и това е изчезнало в PRS-T2 според източници на Sony, за да се избегне прекомерната консумация на батерията.
Със или без MP3 плейър, новият електронен четец на Sony се е подобрил много по отношение на производителността и несъмнено е едно от най-добрите устройства на пазара и с повече от разумна цена.
Повече информация – Sony PRS-T1 eReader, ревюта и впечатления
Източник - sony.co.uk

Оставете вашия коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

*

*

  1. Отговорен за данните: Мигел Анхел Гатон
  2. Предназначение на данните: Контрол на СПАМ, управление на коментари.
  3. Легитимация: Вашето съгласие
  4. Съобщаване на данните: Данните няма да бъдат съобщени на трети страни, освен по законово задължение.
  5. Съхранение на данни: База данни, хоствана от Occentus Networks (ЕС)
  6. Права: По всяко време можете да ограничите, възстановите и изтриете информацията си.

  1.   Луис каза той

    Майка ми има розовия Sony PRS-T1 и е наистина възхитена. Той не е успял да тества новия модел, но засега старият работи като чар.

    Много добра статия!

    1.    Виламандос каза той

      Този модел е красив и корицата в същия цвят е красива.

      Разликите от първия модел до втория са забележими, но първото от устройствата все още е много, много добро устройство.

      Поздрав!

  2.   Иван каза той

    Имам sony prs t-1 и единственото, което липсва, е речник на es-es. Иначе е почти перфектно.

  3.   Alex каза той

    Мислим да дадем Sony PRS-T2 на свекърва ми, тя го видя с приятел и беше доста убедена.

    Между това и Kindle обаче не съм сигурен кой от тях си струва повече, освен цената за производителност и употреба, в случай че ще получи цялата производителност.

    Ако това е по-добро от запалването, но не се изстисква повече, отколкото за четене и период, не знам дали разликата в цената има смисъл.

    Някакво мнение да ми дадете кабел?
    Thx!

  4.   Да Винчи каза той

    Моля, някой да направи 8 или 9-инчови екрани в eink, шест е нелепо, не оставяте зрението си с tft и го оставяте да го принуждавате с малкия шрифт и постоянните редове като мига е смешно

    1.    Ирен Бенавидес каза той

      Някой ги прави. В същия този блог имате статии за 92 ″ Onyx Boox M9,7 или Tagus Magno, със същата мярка (за да дам няколко примера).

      Но имате и други опции (някои прекратени, но достъпни втора ръка): Kindle DX, PocketBook Pro ... Въпрос на търсене.

  5.   Nacho каза той

    Здравейте, питам от своето невежество и с тотално невежество. Ако имате възможност да купите и двете, T2 по-добър ли е от T1? В моя конкретен случай mp3 е вторичен, в T2 можете да корен и четете книги Kindle с него? Благодаря

    1.    Истината каза той

      http://www.todoereaders.com/rumores-tal-vez-sony-este-pensando-en-presentar-su-prs-t3.html#dsq-wrap

      Прочетете последните коментари. Всичко най-хубаво.

  6.   Ела каза той

    Ако t2 е по-бърз от t1, ще бъде, когато се инициализира, обръщането на страницата и достъпът до менюто е също толкова бърз.

    T2 е минен капан като короната на бор. Трябваше да пуснат нещо ново и използваха същия софтуер, премахвайки функции и допълнително ограничавайки връзката с различни програми за зареждане, като Adobe Digital Editions. Единственото хубаво нещо в него е, че рамката е по-скоро матова, отколкото лъскава, иначе влошена.

    Той няма вход за музика или sd карта и ако актуализирате фърмуера, диктатурата на Sony предотвратява вкореняване.

  7.   Йона каза той

    Въпрос, който имам, че съм загубил кутията и не знам характеристиките на t1, бихте ли ми ги предоставили, е, че искам да го продам и имам нужда от този нов, конфигурирам само ако се интересувате от писане на мен, благодаря

  8.   Междинен каза той

    Имам проблем, сложих парола и не мога да я запомня и тя няма да ми позволи да вляза в менюто, опитвам се да я форматирам, но няма да ми позволи да направя нищо. Какво мога да направя ?