Karşılaştırma: Sony PRS-T1 vs Sony PRS-T2

Sony PRS-T2 renkleri

Birkaç hafta önce Sony, PRS-T2 adını verdiği başarılı e-okuyucusunun ikinci versiyonu cihazının ilk versiyonu için yarattığı ismin devamı niteliğinde olan ve etkileyici bir satış başarısı yakalayan ve aynı zamanda onu satın almaya karar veren herkeste yüksek derecede memnuniyet elde eden isim. Bugün yeni PRS-T2'yi selefi PRS-T1 ile birlikte satın aldık hala piyasada satın alınabilen ve ilk bakışta daha düşük bir fiyata rağmen yeni modelle tamamen aynı gibi görünen ve bazen alıcıları şaşırtan, çünkü hayır, performans açısından aynı değiller.

Benzerlikler arasında şunları bulabiliriz: aynı elektronik mürekkep sistemi (E-Ink Pearl), aynı miktarda dahili bellek ve epeyce farklı e-kitap formatlarını okuma yeteneği. Ölçümler çok benzer ve ağırlık, önceki modelin 167'ine kıyasla 168 gramda kalıyor, bir teraziye koymadıkça neredeyse algılanamaz.

Siyah model Sony PRS-T1

PRS-T1 ve PRS-T2 arasında bulacağımız ana görsel fark, özellikle stillerinde bir değişiklik bulacağımız düğmeler alanında biraz değişen tasarımlarıdır. Yeni Sony e-okuyucuyu kullanmaya başladığımızda aşağıdaki haberleri buluyoruz:

• Cihazın hızı iyileştirildi ve bu yeni PRS-T2'de sayfayı çevirme, yakınlaştırma veya menüler arasında gezinme, önceki model olan PRS-T1'den biraz daha hızlı olacak.
  • Popüler Evernote uygulamasıyla entegrasyon, örneğin, söz konusu uygulamada bir makaleyi kaydetmemizi ve Sony PRS-T2'mizde okumak için hazır bulundurmamızı sağlayacaktır. Aynı şekilde, e-okuyucumuza bir not yazarsak, Evernote hesabımızda bulunur.
  • O an okuduklarımızdan farklı pasajları Facebook'ta paylaşma imkanı
Siyah model Sony PRS-T2

Belki de bu yeni Sony e-okuyucuda gözden kaçırabileceğimiz tek şey, PRS-T3 versiyonunda bulunan MP1 çaların olmaması ve bu, aşırı pil tüketimini önlemek için Sony kaynaklarına göre PRS-T2'de ortadan kalktı.
MP3 çalar olsun ya da olmasın, yeni Sony e-okuyucu performans açısından çok gelişti ve şüphesiz piyasadaki en iyi cihazlardan biri ve makul bir fiyattan daha fazlası.
Daha fazla bilgi – Sony PRS-T1 e-Okuyucu, incelemeler ve gösterimler
Kaynak - sony.co.uk

Yorumunuzu bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmiştir *

*

*

1. Verilerden sorumlu: Miguel Ángel Gatón
  2. Verilerin amacı: Kontrol SPAM, yorum yönetimi.
  3. Meşruiyet: Onayınız
  4. Verilerin iletilmesi: Veriler, yasal zorunluluk dışında üçüncü kişilere iletilmeyecektir.
  5. Veri depolama: Occentus Networks (AB) tarafından barındırılan veritabanı
  6. Haklar: Bilgilerinizi istediğiniz zaman sınırlayabilir, kurtarabilir ve silebilirsiniz.

1.   Luis dijo

Annemin pembe Sony PRS-T1'i var ve gerçekten çok mutlu. Yeni modeli test edemedi ama şimdilik eskisi bir cazibe gibi çalışıyor.

Çok iyi bir makale!

1.    Villamandos dijo

Bu model güzel ve aynı renkteki kapak güzel.

İlk modelden ikinciye farklar göze çarpıyor ancak cihazlardan ilki hala çok ama çok iyi bir cihaz.

Bir tebrik!

2.   Ivan dijo

Sony prs t-1'im var ve eksik olan tek şey bir es-es sözlüğü. Aksi takdirde neredeyse mükemmel.

3.   Alex dijo

Sony PRS-T2'yi kayınvalideme vermeyi düşünüyoruz, bir arkadaşına görmüş ve oldukça ikna olmuş.

Bununla birlikte, bu ve Kindle arasında, tüm performansı alması durumunda, fayda ve kullanım fiyatı dışında hangisinin daha değerli olduğundan emin değilim.

Bu kindle'dan daha iyiyse ama okumaktan ve periyottan daha fazla sıkılmıyorsa fiyat farkı mantıklı mı bilmiyorum.

Bana bir kablo vermek için herhangi bir fikriniz var mı?
    Teşekkürler!

4.   davinci dijo

lütfen biri eink'te 8 veya 9 inç ekranlar yapsın, altı gülünç, tft ile gözünüzü ayırmıyorsunuz ve onu küçük yazılarla zorlayarak bırakıyorsunuz ve yanıp sönerken sürekli satır satos saçma

1.    Irene Benavidez dijo

Birisi onları yapar. Aynı blogda 92 ″ Onyx Boox M9,7 veya aynı ölçüdeki (birkaç örnek vermek gerekirse) Tagus Magno hakkında makaleler var.

Ancak başka seçenekleriniz de var (bazıları artık üretilmiyor ancak erişilebilir ikinci el): Kindle DX, PocketBook Pro… Bu bir arama meselesi.

5.   Nacho dijo

Merhaba cehaletimden ve tamamen cehaletten soruyorum. Her ikisini de satın alma olasılığınız varsa, T2, T1'den daha mı iyi? Benim özel durumumda, mp3 ikincildir, T2'de onunla Kindle kitaplarını köklendirebilir ve okuyabilirsiniz. Teşekkürler

6.   köknar ağacı dijo

t2, t1'den daha hızlıysa, başlatıldığında olacaktır, sayfa çevirme ve menü erişimi de aynı hızdadır.

T2, çam ağacının tacı gibi bir bubi tuzağıdır. Yeni bir şey yayınlamaları ve aynı yazılımı kullanmaları, özellikleri kaldırmaları ve Adobe Digital Editions gibi farklı yükleme programlarıyla bağlantıyı daha da kısıtlamaları gerekiyordu. Bununla ilgili tek iyi şey, çerçevenin parlak değil mat olması, aksi takdirde daha da kötüleşmesi.

Müzik veya sd kart girişi yoktur ve firmware güncellerseniz Sony diktatörlüğü root atmayı engeller.

7.   Jona dijo

Kutuyu kaybettiğim ve t1'in özelliklerini bilmediğim bir sorum var, bana satmak istiyorum ve bu yenisine ihtiyacım var, sadece ilgileniyorsanız yapılandırırım. bana yazıyorsun, teşekkür ederim

8.   Ara dijo

Bir sorunum var, bir şifre koydum ve hatırlayamıyorum ve menüye girmeme izin vermiyor, biçimlendirmeye çalışıyorum ama hiçbir şey yapmama izin vermiyor. Ne yapabilirim ?