Blackfriday се занимава со читачи, е-книги и книги

Сите веќе знаеме Црн петок и луда продажна недела пред нас. Минатата година објавивме понуди што ги сметаме за интересни (читачи, е-книги и книги) преку социјални мрежи или преку статија. Но, бидејќи сето ова е изгубено, сметавме дека оваа година е подобро да се создаде статија и да се ажурира во текот на целата недела, за да може да биде место за консултации за да ги видите новостите и понудите што ги наоѓаме.

Е заминеме е-читачи, е-книги, книги и таблет. Ајде, што и да видиме интересно тука, ќе го оставиме. Сè што може да им се допадне на loversубителите на читањето. Ако дознаете за понуда, можете да ја оставите како коментари, сигурно многу читатели ќе ја ценат.

Сепак не многу. Но, задржете ја врската што ќе ја ажурираме и мора да ги фатите понудите за блиц

Логирајте се за на овој линк за да ги видите најдобрите зделки на Црниот петок на Kindle и eReaders

Понуди за EReaders

Минатата година имаше голема продажба на Kindle Paperwhite, оваа година чекаме. Во моментот постои Таговиот ирис

Нуди таблети

Е-книга нуди

Тие се општи понуди каде што можете да најдете голем број наслови и да изберете дали ви се допаѓа

е-книги што ги препорачуваме

Овој дел е посветен на препорачување е-книги што се во продажба и што ни се допаднаа, се добро познати или зборуваа особено добро со нас и сметаме дека се зделка

Зделки за книги

Помогнете ни оставајќи интересни понуди во коментари.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.