Kāpēc Sony “atdeva” lietu savam Sony Reader PRS-T3?

Sony

Pagājušajā nedēļā Sony prezentēja savu jauns e-lasītājs kas sola jaunus un interesantus uzlabojumus un kuru viņš ir kristījis, ievērojot gandrīz tādas tradīcijas kā Sony lasītājs PRS-T3. Šīs jaunās ierīces dēļ mēs jau esam pārskatījuši daudzus tās aspektus, piemēram, specifikācijas vai raksturlielumus, taču katru dienu, kad iet, es uzdodu sev jautājumu, uz kuru es nevaru sniegt precīzu atbildi.

Jautājums ir tas, kas piešķir šim rakstam virsrakstu; Kāpēc Sony “atdeva” lietu savam Sony Reader PRS-T3? un uz kuru, kā jau teicu, neesmu varējis sniegt atbildi, bet caur šo rakstu mēģināšu izdarīt kādu secinājumu.

Un tas ir tāds, ka, ja Amazon iegūst savas priekšrocības, pārdodot dažādu digitālo saturu, Sony gūst visu peļņu no savu ierīču pārdošanas un PRS-T1 un PRS-T2 gadījumā, izmantojot to dažādos vākus, tas ir ļoti nepieciešams un pārdots par dažreiz ļaunprātīgām cenām.

Līdz ar Sony Reader PRS-T3 ierašanos vāks jau ir iekļauts elektroniskajā grāmatā tāpēc nebūs nepieciešams to iegādāties ar to, ka Sony zaudē vienu no saviem galvenajiem ienākumiem, ko man noteikti ir grūti saprast, jo neviens uzņēmums digitālās lasīšanas tirgū nepiedāvā lietu ar savu ierīci, un es neredzu iemeslu, kāpēc tas ir parakstīts japāņiem vajadzētu to piedāvāt.

Es domāju, ka tas varētu būt veids, kā atšķirt sevi no citiem uzņēmumiem, taču zaudējumi ir ļoti svarīgi, jo, piemēram, Sony Reader PRS-T2 korpuss bija atkarīgs no izvēlētā modeļa no 35 līdz 50 eiro.

Secinājums varētu būt tāds Sony maz rūpējas par eReader tirgus priekšrocībām, ļoti iespējams secinājums vai ka šo ierīču piedāvātās priekšrocības ir tik lielas, ka jums nav iebildumu piedāvāt lietotājiem ierīcē iekļauto vāciņu.

Kāpēc, jūsuprāt, Sony nolēma iekļaut vāciņu jaunajā Sony Reader PRS-T3?.

Vairāk informācijas - Kindle Paperwhite Vs Sony Reader PRS-T3, debitants duelis


6 komentāri, atstājiet savus

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

*

*

  1. Atbildīgais par datiem: Migels Ángels Gatóns
  2. Datu mērķis: SPAM kontrole, komentāru pārvaldība.
  3. Legitimācija: jūsu piekrišana
  4. Datu paziņošana: Dati netiks paziņoti trešām personām, izņemot juridiskus pienākumus.
  5. Datu glabāšana: datu bāze, ko mitina Occentus Networks (ES)
  6. Tiesības: jebkurā laikā varat ierobežot, atjaunot un dzēst savu informāciju.

  1.   man bija sony teica

    sony tirgū ir maz iespēju un mēģina tās palielināt?

  2.   Juan Carlos teica

    Var gadīties, ka e-lasītājs jau no paša sākuma tika izstrādāts ar lietu.
    Vai arī lietas cena jau ir iekļauta e-lasītāja cenā.
    Vai arī tas ir kaut kas, lai piesaistītu uzmanību un teiktu: «- Amazon viņi nedod jums lietu un mēs to darām.»

    Es domāju, ka tas var būt trīs komplekts.

  3.   Armando teica

    Nu, ir skaidrs, ka korpusā, ko tas nodrošina, nav gaismas, ka pašai ierīcei nav LED apgaismojuma un ka korpuss ar ārējo apgaismojumu tiks pārdots atsevišķi par 50 eiro, tāpēc jūs nevarat izmantot pašreizējo korpusu. Ierīce maksā 150 eiro. Tas ir, ar apgaismojumu iekļauts = 200 eiro. To es domāju, ka viņi darīs.

  4.   Elo teica

    Es sliecos domāt, ka «vāka» izturība ir x…. Ar kuru vidējā termiņā, ja grāmata ir jāatver un jāaizver daudzas reizes, jo, atverot un aizverot, lasīšana tiek sinhronizēta ar miega režīmu, kad beidzas vāks, varat grāmatu izmest.

    Es domāju, ka vairāk nekā e-lasītāja veida maiņa, kurā no tā mazuma, ko esmu spējis novērot, ekrāna asums ir nedaudz lielāks nekā tā iepriekšējais modelis, collas ir nedaudz samazinātas, kas šķiet vairāk mazs un aizņem mazāk.

    Arī spāņu vārdnīca, kas ir integrēta (es domāju, ka lietotāju pieprasījuma dēļ), lai gan tās atbalsta lapu grāmatām joprojām nav.

    Es domāju, ka tā priekšrocība ir tā, ka, atnākot ar “lietu” un arī “slotu mikro-SD kartei” aizmugurē (tās ir divas mazas detaļas, kuras viņi pārdod), un vairāk nekā vienam @ no tiem, kuriem tas jau ir izgājuši cauri viņu iepriekšējiem modeļiem Mēs noteikti iekodīsim ... jo e-lasītājs joprojām ir "ļoti nerātns", neskatoties uz to, ka tas ir gandrīz, gandrīz tāds pats kā tā priekšgājējs PRST2.

  5.   Elo teica

    Starp citu, ir interesanti atzīmēt, ka Mediamark vietnē PRST3 modelis tika pārdots bez vāka vai vāka (bez vāka, es domāju, ka tas norādīja), "ierobežota" versija - 99 eiro ... kas ... nāca bez vāka, un smieklīgākais ir tas, ka īsā laikā tie tiek izlaboti, pievienojot "vāku ar cenu pieaugumu" (Sony PRST149 e-lasītājs ir aptuveni 159 līdz 3 eiro, atkarībā no tā, kur mēs pērkam to). Ar ko es redzu, ka viņi ir mēģinājuši tirgot - vispirms pārbaudot, ar kaut ko provizorisku - un peļņu no vidēji 99 līdz 149 eiro, es domāju, ka tā ir peļņa, vairāk nekā dāsna. Es neredzu lielu zaudējumu, ciktāl "piedurkne" ir Amazon konkurents.

    Drīzāk es redzu, ka "zaķi" paņem Sony, jo viņa pati ēd un gatavo "lietu" bez starpniekiem, ka viņi ņem peļņu no attiecīgās lietas.

    Kad iznāca pirmie Sony lasītāji, viņiem bija pārmērīgi augstas cenas (tā teikt nav ļoti lēti), taču es no savas puses nemainītu to nevienam citam cita zīmola lasītājam.

    Gaisma patiesībā nenodrošina lielu skaidrību lietā ... Es domāju, ka priekšroka dodama lasīšanai ar piemērotu gaismas avotu, nevis acu atstāšanai ar "optisko mini objektīvu", kas dod nedaudz lasāmu gaismu.

    Es saprotu, ka vāks ir nepieciešams, bet es domāju, ka viņi ir guvuši milzīgus vārtus, "integrējot lasītāja vāku" vienā iepakojumā ... jo tas "kaskādē" vai pagriežas ... tas nesinhronizē lasīšanas lapu ar grāmata, kas nozīmē ... es palikšu pie PRST2 un paskatīšos, es par to domāju jau vairākas dienas, bet ... tas mani ne visai pārliecina.

    Vēl viens trūkums, ko es redzu, ir tas, ka ar CENU, kas lasītājam ir, tai vajadzētu būt iespējai nākt ar pašreizējo lādētāju (es esmu meklējis adapteri, jo viņš maksā stundu .... Pērtiķa un vēl pīles) un ar šīm Lieldienām, bet ... viņi papildus ieviestajiem uzlabojumiem būtu varējuši noapaļot tirgus daļu ar POWER ADAPTER.

    Es domāju, ka viņi mums dāvina kā "bērnus", konfektes ar konfektēm ... un tā viņi iegūst biznesu.

    Visi izdara savu secinājumu ...

  6.   Yolanda teica

    Ka vāks ir crap. Man tā ir kopš marta, un tā jau ir ļoti pasliktinājusies, un grāmatu es daudz neizvedu no mājas, tikai šovasar atvaļinājumā. Nāc, es jau nopirku citu ebay.