Įvertinęs po mėnesio naudojimo „Sony PRS-T2“

„Sony eReader“

Šiandien lygiai prieš mėnesį nusipirkau antrąjį „eReader“, „Sony PRS-T2“ Tai, kad nuo pat pirmos akimirkos laikiau per brangia ir kad po kelių dienų pradėjau galvoti, kad tai net pigu ir kad šiandien aš laikau autentišką brangenybę už „juokingą kainą“.

Tikrai daugelis iš jūsų atleis mane kaip neprotingą milijonierių ar kvailį be daugiau, bet jei mes nustosime apie tai galvoti ir jei jums tikrai patinka skaityti ir sugebate išgauti pakankamai iš šio įrenginio, jo kaina galiausiai yra tik detalė.

Grįžtant prie savo straipsnio, nes nors ir neatrodo taip, aš neatvykau čia įvertinti, ar verta išleisti pinigus „Sony“ įrenginiui, ar ne, bet pasakok tau mano patirtį ir asmeninę nuomonę.

„Sony eReader“

Prieš nuspręsdamas pirkti „Sony PRS-T2“, išbandžiau daugybę įrenginių, perskaičiau šimtus palyginimų, informacijos ir straipsnių visame tinklo tinkle ir, be jokios abejonės, manau, kad buvau visiškai teisus pasirinkęs šį įrenginį ir dar daugiau, kai perskaičiau tą patį. kampas problemų, kurias kelia kitas prietaisas, kurį pagaliau vertinau pirkti kartu su PRS-T2, kalbu, kaip jūs galite įsivaizduoti apie „BQ Cervantes Touch Touch“.

Tarp teigiamų dalykų, kuriuos radau šiame įrenginyje, galėčiau pabrėžti:

  • Baterijos veikimo laikas. Įrenginį turiu lygiai mėnesį ir naudodamas jį kasdien dar neturėjau įkrauti akumuliatoriaus, kuris, be abejo, yra kažkas nepaprasto
  • Skaitytojo greitis. Išskyrus paleidimą, puslapio pasukimo greitis ir kitos funkcijos, kurias galima atlikti naudojant „eReader“, yra ypač greitos
  • Formatų suderinamumas. Be jokios abejonės, šis klausimas man buvo skubus poreikis, kurį „Sony PRS-T2“ sugebėjo padengti puikiu užrašu ir kad aš galiu be problemų ir sunkumų skaityti PDF ar EPUB failus.
  • Lengva naudoti. Visiems tiems, kurie sako, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, kad jie neatsisakys tradicinių knygų elektroninei knygai dėl sunkumų ją tvarkyti, jie labai klysta. Tai galbūt lengviausias ir paprasčiausias tokio tipo įrenginys

„Sony eReader“

Kaip gali būti kitaip šį mėnesį, aš taip pat atradau keletą neigiamų taškų, bet tai jokiu būdu nesumenkina mano bendros nuomonės apie šį įrenginį:

  • Nepavyko išgauti užrašų. Užrašai gali būti daromi už kiekvieną knygos žodį ar frazę, tačiau jų negalima ištraukti, pavyzdžiui, į kompiuterį, o tai neabejotinai yra neigiamas taškas
  • Išorinis dizainas. Pasirinkau juodą „Sony PRS-T2“, nes esu rimtas ir iš esmės švarus, tačiau kiekvieną kartą uždėjus pirštą ant išorinės apdailos, mano piršto atspaudas lieka ant jo, todėl prietaiso išorė tampa „šiek tiek negraži“.

Be jokios abejonės, po daugybės ratų, valandų paieškų ir informacijos bei nuomonių skaitymo aš nuoširdžiai tuo tikiu Buvau visiškai teisus, kai nusipirkau „Sony PRS-T2“ iki to momento, jei kas nors dabar man pasiūlytų mainus į bet kurį kitą įrenginį, grąžinant pilną kainą, kurią man kainavo „Sony“ įrenginys, ir neapmokestindamas man euro už naują įrenginį, atsakyčiau neigiamai be nė vienos sekundės dvejones.

Kokia buvo jūsų el. Skaitytojo patirtis ir vertinimas, kurį jums davė karaliai ar Kalėdų senelis?.

Daugiau informacijos - Palyginimas: „Sony PRS-T1 Vs Sony PRS-T2“


Palikite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

*

  1. Atsakingas už duomenis: Miguel Ángel Gatón
  2. Duomenų paskirtis: kontroliuoti šlamštą, komentarų valdymą.
  3. Įteisinimas: jūsų sutikimas
  4. Duomenų perdavimas: Duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, išskyrus teisinius įsipareigojimus.
  5. Duomenų saugojimas: „Occentus Networks“ (ES) talpinama duomenų bazė
  6. Teisės: bet kuriuo metu galite apriboti, atkurti ir ištrinti savo informaciją.

  1.   neapsisprendęs sakė

    Ir daugeliui iš mūsų kyla klausimas: kas geriau, šis ar popierinis?

    1.    Villamandos sakė

      Aš išbandžiau 2 ir ilgą „Sony PRS-T2“

      1.    sukeista sakė

        Ar tikrai išbandėte abu? Kokį palyginimą atlikote? Jūs lyginate ankstesnės kartos el. Skaitytuvą (aišku, PRS-T2) su naujos kartos el. Ar galėtumėte paaiškinti, kodėl SONY ilgis yra geresnis?

        1.    Villamandos sakė

          Man dėl sistemos greičio, galimybių skaitant failus, įrenginio dizaino ir valdymo, kai jis prijungtas prie kompiuterio. Be daugybės neigiamų aspektų, kurie man nepatinka „Kindle“.

          Kiekvienas iš jų gali laisvai turėti savo nuomonę, aš turiu savo, jūs turite savo ir kiekvienas, kurio jis nori.

          Man „Sony“ įrenginys gali būti geresnis, bet jums kitas ir jis neturi būti blogas ...

          1.    sukeista sakė

            Kiekvienas galės turėti aiškią nuomonę, tai nereiškia, kad yra tam tikrų dalykų, kurie yra objektyvūs. Kaip PRS-T2 įveikia „Paperwhite“? Tuo, kad jis skaito daugiau formatų ir turi „MicroSD“ kortelių lizdą. Kaip „Paperwhite“ jį įveikė? Skiriamoji geba, greitis (taip, pavyzdžiui, „Paperwhite“ puslapių pasukimas yra, pavyzdžiui, daug greitesnis), techninė pagalba („Amazon“ šiandien teikia geriausią techninę paramą iš visų el. Skaitytojų kompanijų), apšvietimo priekinis apšvietimas, nemokama saugykla „Amazon Cloud“ ir t.

            Kalbant apie tai, ką sakote, „Kindle“ valdymas prijungtas prie kompiuterio yra toks pat paprastas, kaip ir „pendrive“. Aš neįeinu į dizainą, nes tai yra kažkas aiškiai subjektyvaus.

            Manau, kad įmanoma, kad SONY anksčiau ar vėliau išleis šios kartos el. Skaitytuvą, galintį konkuruoti su „KoboGlo“, „Tagus Lux“, „Kindle Paperwhite“ ir kt., Tačiau iki šiol tokio skaitytojo nėra ir aš dar kartą pabrėžiu, kad PRS -T2, palyginti su kai kuriais ankstesniais, yra ne kas kita, kaip praeities kartos skaitytojas ir apskritai prastesnis.

            Nuoširdžiai manau, kad jūs neturėjote galimybės palyginti abiejų skaitytojų, todėl nėra gerai pareikšti nuomonę apie tai.

            Be rūstybės, sveikinimai.


          2.    katafraktas sakė

            Sistemos greitis? „Sony PRS-T2“? Prašau ... Jei net „Kindle 4“ iš 79 eurų paleidus paleidžia tūkstantį posūkių ir perverčia puslapį (geriau, kad mes nekalbėtume, kad nenusižemintume varganos „Sony“). Kalbant apie akumuliatoriaus veikimo laiką, įprasta, kad bet kuris skaitytojas yra tai, kad jis kasdien trunka maždaug mėnesį ar pusę valandos, taigi jie taip ir neišradė rato.

            Kalbant apie „paprastą naudojimą“, „Kindle 4“ (kuris nėra liečiamas) yra daug intuityvesnis ir „natūralesnis“, kai reikia atversti puslapį, nes jums tereikia paspausti bet kurį iš abiejų mygtukų į priekį ir atgal e. ekraną nykščiu ar rodomuoju pirštu. O dėl kainos, na ... „Kindle 4“ - 79 eurai (ir prieš porą dienų - 59 eurai).

            Tiesa, „K4“ neskaito „ePub“, tačiau tai nėra problema, nes visos parduodamos ir piratinės knygos yra „ePub“ ir „mobi“ formatais („Kindle“), o kai kurios - naujuoju „KF8“ formatu iš „Amazon“ . Ir tada yra Kalibras.

            Ir tai nekalbant apie daugybę „Kindle“ galimybių ne tik skaityti knygas: siųsti ir automatiškai konvertuoti tinklalapius ir laikraščius, atsisiųsti knygų peržiūras, galimybę grąžinti įsigytas knygas, jei jos jums nepatinka ... Šiaip ar taip.

            Prašau šiek tiek daugiau objektyvumo ir griežtumo.


          3.    karo sakė

            Tada ateis „Amazon tito“, jis pateks į jūsų skaitytojus per „Wi-Fi“ ir ištrins visas jūsų knygas dėl savo nuožiūra (kaip tai darė ne vieną kartą). O mes visi labai juoksimės iš tavęs, kad esi toks kvailas, kad privertei šokti su velniu.


          4.    pepe_thunder sakė

            Prašau !! Iš kur tau tos nesąmonės?


          5.    Marija del Karmen sakė

            Panašu, kad gerai pažįstate „Sony“, ir aš turiu problemą: nematau kai kurių knygų, kurias neseniai įkėliau, jei žiūriu per kompiuterį, kuriame jie yra, bet jie nerodomi Skaitytuve. Ištryniau keletą jau perskaitytų, bet vis tiek nerodo naujų, ką aš galiu padaryti? As desperateaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  2.   Eduardo Perezas sakė

    Turiu baltą knygą.

    Kas gerokai lenkia „Sony“, yra apšvietimas.
    Tai tiesiog puiku.
    Prietaisas „nesideformuoja“ išorinėje šviesoje, jis palaiko savo estetiką. Be to, jis graduojamas atsižvelgiant į šviesos kiekį aplinkoje.
    Tai turi tą pačią paviršiaus problemą. Mano pėdsakai yra visur. Akumuliatoriaus talpa yra 4 savaitės arba 3, jei turite „Wi-Fi“ ir apšvietimas visada aktyvus, nedidelė problema.

    Aš visada naudojau „Kindle“ ir nežinau, ar kiti įrenginiai turi tas pačias galimybes. Tik iš pradžių knygoms perduoti naudojau nešiojamojo kompiuterio jungtį. Šiuo metu knygos perdavimas negali būti lengvesnis nei el. Laiško siuntimas „Kindle“, o per 30 sekundžių ar mažiau aš jį jau turiu el. Skaitytuve, nereikėdamas apeiti, norėdamas prijungti ją prie nešiojamojo kompiuterio.

    Ekrano skiriamoji geba yra viena didžiausių rinkoje, tai yra pagal technines specifikacijas. Verčiant puslapį tai nepastebima.

    Pridėtinę vertę suteikia tai, kad „Kindle“ mokosi iš jūsų skaitymo įpročių. Priklausomai nuo to, kiek skaitote, jis apskaičiuoja, kiek laiko baigsite skyrių (10 minučių, 12, 15 ir kt.) Arba per kiek valandų baigsite knygą. Jei tingisi ir kelias dienas palieki skaityti, jis perskaičiuojamas.

    Galiausiai, kai einu nuo vieno pakurto prie kito, knygos yra „debesyje“, aš tiesiog turiu jas sinchronizuoti ir turiu lygiai tą patį.

    Labai patobulintas lietimo paviršius. Mygtukai buvo atidėti, išsaugokite vieną. Kai paliečiate paviršių, jis jaučiasi akytas, tarsi popieriaus lapas.

    Sveikinimai.

    1.    Villamandos sakė

      Puikus „Kindle“ draugo įvertinimas, labai ačiū už tai.

      Sveikinimai!

  3.   ten sakė

    Naudodamiesi „sony prs t1“, jei galite išgauti pastabas iš knygų. Tiesiog naudokite „Sony Reader“ kompiuterio programinei įrangai. Atidarote knygą ir apatiniame dešiniajame kampe spustelite piktogramą, kad eksportuotumėte užrašus.

    1.    Villamandos sakė

      Išbandysiu, ar tai tinka abiem. Ačiū!!

      1.    Sansa sakė

        Taip pat galite naudoti „Evernote“, kad bendrintumėte užrašus su savo „Evernote“ paskyra ir taip galėtumėte juos pasiekti savo kompiuteryje ar telefone.

  4.   Neapsisprendęs2 sakė

    O kaip su PDF? Kurį iš jų jie geriau skaito šiame įrenginyje ar „Paperwhite“?

    1.    Villamandos sakė

      „Sony“ jie skaitė labai labai gerai, „Kindle“ bandžiau labai trumpą laiką ir nespėjau pabandyti skaityti jokio PDF, nes šiuo metu man tai nėra būtinybė.

      1.    katafraktas sakė

        Nesvarbu, kaip gerai jie skaitomi, PDF failas NĖRA skirtas žiūrėti 6 colių ekrane, nebent, pakartoju, jis nebuvo sugeneruotas, kai puslapio dydis atitinka 6 colių ekrano matmenis mm. Skaitytojai nedaro stebuklų, ypač jei PDF yra iliustracijos.

        1.    Deividas mirale sakė

          Žmogau, tai priklauso nuo to, kaip bus sukurtas PDF failas. Jei tai, ką turite, yra elektroninio formato fotokopija, taip, bet jei, pavyzdžiui, ji yra ištraukta iš .doc, skaitytojas tik užfiksuoja tekstą ir atrodo fantastiškai. Galite pasakyti, kad nekenčiate „Sony“, tačiau „Kindle“ nėra toks geras ir „Sony“ nėra toks blogas. Aš turiu T1 ir, išskyrus šviesą, likusią dalį mano skaitytojas atlieka be problemų. T2 trūksta garso atkūrimo, skaitydamas kartais mėgstu klausytis šiek tiek foninės muzikos.

          1.    skaitytojas sakė

            Tiesą sakant, neatsižvelgiant į PDF kilmę, el. Skaitytuvą (neatsižvelgiant į jo prekės ženklą) nebus labai patogu valdyti, jei failas sukurtas A4 formatu. Tokio dydžio PDF failams planšetinis kompiuteris visada bus geresnis (jei jis gali būti 9,7 arba 10,1 colio geresnis).


    2.    katafraktas sakė

      Sveiki. Nr 6 colių ekrano el. Rašalo skaitytuvas yra tinkamas PDF skaitymui, nebent jis būtų tokio dydžio „atspausdintas“. Jei dirbate su DINA4 dydžio PDF formatu, turite nusipirkti 8 colių skaitytuvą arba 10 colių planšetinį kompiuterį.

  5.   CARMEN "LOST" sakė

    labas, man buvo duotas „Sony PRS-T2“. Problema ta, kad kalbėdamas apie el. Knygas aš esu gana neišmanantis. Kompiuteryje turiu knygų pdf formatu, ar galiu jas perkelti į „Sony“ tokią, kokia yra? arba turiu juos konvertuoti į kitą formatą.

    Jei aš turiu juos konvertuoti, prašau, kaip tai daroma? Dėkoju

  6.   pepe aragonas sakė

    Kur galėčiau rasti sony prst2 pieštuką, mano neteko

  7.   Karlangas sakė

    Kai reikia skaityti knygas PDF formatu, niekas negali įveikti „Sony T1,2“. Turiu „Kindle“ ir „Kobo“, bet visada grįžtu į savo „Sony“, nes jie turi idealią programinę įrangą PDF knygoms skaityti: jų stulpelius, automatinį kirpimą, galimybę skaityti taip, lyg tai būtų „ePub“, nereikia konvertuoti, vistiek. Kalbant apie PDF failus, „Sony T1,2“ yra neprilygstamas.
    saludos

  8.   Karlangas sakė

    Kai reikia skaityti knygas PDF formatu, niekas negali įveikti „Sony T1,2“. Turiu apšvietimą „Kindle“ ir „Kobo“, bet visada grįžtu į „Sony“, nes jie turi idealią programinę įrangą knygoms skaityti PDF formatu, be to, kad jos mygtukai yra praktiški: galimybė jas skaityti stulpeliuose, automatiškai apkarpyti, galimybė juos skaityti tarsi „ePub“, bet kokiu atveju nereikės jų konvertuoti. Kalbant apie PDF failus, „Sony T1,2“ yra neprilygstamas.
    saludos

    1.    Ale kendra sakė

      kaip tu tai padarai? Kiekvieno puslapio galą perkirpau pdf, nusipirkau prieš savaitę ir noriu išmesti! Aš turiu mylimą prs600, bet esu senas, todėl norėjau jį atnaujinti, turiu perskaityti pdf formatu, jis mane išvedė, jei turėsiu konvertuoti 1600 knygų, padėk man ,,, aš palikite man mano el. paštą, jei galite tai padaryti alejandrasanroman@hotmail.com, Ačiū!

  9.   rūgšties sakė

    Sveiki, norėjau jūsų paklausti, ar tai naudinga norint užsirašyti universitete, ar galite perskaityti knygą ir greitai nueiti pas redaktorių knygos santraukai. Dėkoju

  10.   Pabūklų salvė sakė

    Dar nežinau, ar tai bus aktyvu, bet bandau savo laimę. Su „Sostų žaidimų epubu“ el. Knyga (būtent šis modelis) mane perverčia po tris puslapius: nuo 412–315 iki 416–419, todėl man neįmanoma perskaityti, ką teoriškai pasakyta 413 m. Nuo mygtuko šokinėja aplink šiuos blokus ir prisilietimas pašėlsta, jei bandysiu vilkti.

    Tai yra normalu?

    1.    Pabūklų salvė sakė

      Na, draugas man perdavė, taigi aš suprantu tą teisę?

      1.    Villamandos sakė

        Na, tada negalėjau jums pasakyti tiesos, rekomenduoju paklausti forume, man niekada taip nebuvo su mano prietaisu.

        Kitas variantas gali būti įsigyti kitą identišką knygą, kad sužinotumėte, ar problema slypi skaitmeninėje knygoje, kuri būtų pati normaliausia.

  11.   Gerardo sakė

    sveiki, turiu problemą su T2, kurią nusipirkau šią savaitę, negaliu pilnai įkelti knygos, kurią konvertuojau iš FB2 į PDF, ji turi turėti 692 puslapius ir tik 61 yra įkelta, kažkas žino kodėl.

    Ačiū

  12.   Antonio sakė

    Turiu „Sony“. Nors vertinau pirkimą „kindle“. Bet kuris iš jų yra gerai. Nors „Kindle“ turi ir kitų „bruožų“, nemanau, kad jis pranašesnis už tai ar atvirkščiai.
    Nepamirškime, koks tavo vaidmuo: skaityti knygą. Nenoriu, kad jis leistų mp3 ar akivaizdžiai vaizdo įrašą (ekrano apribojimai).
    Bet ar kas nors matė tradicinę knygą su šviesa? Todėl nemanau, kad būtina, kad mano skaitytojo ekrane jo nebūtų, nors šviesa nėra apšviesta kaip „Kindle“. Daug dirbu su kompiuteriais, kad skaitydamas stengčiausi išvengti šviesos.
    Jie sako, kad „Kindle“ yra greitesnis, kai reikia atversti puslapį ... sąžiningai, mano jis jį pasuka greičiau, nei man reikia ieškoti.
    Taip pat darbui ir studijoms turiu atidaryti ir pakeisti kelis žodinius ir pdf dokumentus. Taip pat negalvočiau to daryti su „Sony“ skaitytuvu, bet nei su „Kindle“, tiesiog nė vienas iš jų negalėtų patenkinti net 10% mano energijos ir greičio poreikių, tam aš turiu kompiuterį ir planšetinį kompiuterį.
    Trumpai tariant, pakuroje yra šviesos (ji nėra būtina, priešingai, aš jos vengiu), ar ji greitesnė? Man nereikia tokio greičio, jis daro daugiau dalykų ... Aš tiesiog noriu, kad jis perskaitytų. Kiekvienas gerai atlieka šią funkciją: skaitydamas turiu draugų su „Kindle“ ir labai laimingas.

  13.   Estera sakė

    Na, aš turiu problemą: kai perku knygą internetu (moku), ji lieka mano kompiuterio standžiajame diske, bet negaliu jos perkelti į „ereader“. Kita vertus, su nemokamomis ar piratinėmis knygomis neturiu problemų. Pirkimo formatas yra .acsm, juose yra DRM, ir, nors aš turiu įdiegtus „Adobe Digital Editions“ ir „Caliber“, nežinau, kur yra gedimas, bet nematau jų ereaderyje (nors man sako, kad taip , jie jau egzistuoja, kad jei noriu juos pakeisti ...) Tai apmaudu. Ar gali kas nors man padėti? Ačiū.

  14.   ricardo sakė

    Sveiki, ačiū už komentarą. Norėčiau užduoti klausimą apie šį skaitytuvą, nes vertinu pirkimą.
    Pamačiau, kad jame yra integruotas anglų-ispanų kalbų žodynas, kad perskaičius knygą, pasirinkus žodį, matosi vertimas. Mane domina šis prancūzų kalbos funkcionalumas, tačiau matytas skaitytojas turi prancūzų-anglų žodyną, o ne prancūzų-ispanų.
    Ar žinote, ar įmanoma atsisiųsti ispanų-prancūzų žodynus ir juos integruoti į skaitymą?
    Ačiū

  15.   Sasha sakė

    Sveiki, norėčiau sužinoti, ar elektronines knygas galima įsigyti su debetu iš sony prs T2? Dėkoju!

    1.    Villamandos sakė

      Ką turite omenyje turėdami debetą?

      Pasveikinimas!

  16.   Shoei sakė

    Turiu šį sony ir taip pat džiaugiuosi. Ypač greičiu, kuriuo kraunamos knygos ir puslapiai. Be to, su programine įranga, kurią ji valdo, ji yra labai intuityvi ir paprasta.

  17.   Lara sakė

    Gerai! kaip kažkas paklausė žemiau ... ar galima pridėti ispanų-prancūzų žodyną prie numatytųjų „sony e-reader“ žodynų? (prie dabar vėl pasirodžiusio prst3)

  18.   Baltoji meška sakė

    Žinoma, užrašus galite ištraukti į kompiuterį. Tam naudokite „Sony“ skaitytuvą (PC arba „Mac“)

  19.   Anonimo sakė

    Man daug labiau patinka „prs t2“ (jis turi mygtukus, jutiklinį ekraną, patogumą naudoti ...), nors pripažįstu, kad pw apšvietimas yra labai geras

  20.   adolfo sakė

    Man buvo padovanota prst2, bet man kyla klausimas, kurio pardavėjas neišsprendė. Kai vartote puslapį arba įkeliate nuotrauką, ji labai mirksi, kol vaizdas stabilizuojasi. Tai yra normalu?

  21.   Maryam manzur sakė

    Sveiki, mano vyras man padovanojo praėjusią savaitę, nes sutinku šią el. Knygą ar skaitytoją, esu nauja ir bandau su ja susidoroti, kol prisitaikysiu, jei turiu užklausą, ir atsisiųsčiau daug knygų, įskaitant trilogiją. miršta skaityti Visi formatai, kuriuos atsisiunčiu, yra pdf, nes tikrai nežinau, kuris formatas veikia geriausiai, o iš trijų knygų pirmoji ir trečioji knygos neleidžia man pakeisti raidės, nes ????? Parsisiunčiau tą pačią knygą iš kitų puslapių, bet man ir toliau nutinka tas pats, kas su antrąja knyga, kurios aš nepatiriu, bet negaliu perskaityti antrosios, jei neskaityčiau pirmosios, gal galėtumėte man padėti, nes, matyt, turite daugiau patirties ir žinote, kaip su ja elgtis, padėkite man, prašau, labai ačiū

  22.   sibilas sakė

    Aš paleidžiu „sony prsT2“, aš jau įtraukiau 100 knygų, esu labai geras skaitytojas .. o gal trokštu naujienų. Ar patogu krauti iš anksto? Kitas klausimas Dažniausiai atsitinka taip, kad spustelėjus knygą, pasirodo užrašas: ** failo rasti nepavyko, elementas pašalintas iš kompiuterio **, nepaisant to, kad jis pažymėtas žodžiu NEW. Ką tai reiškia? Ar negavau tos knygos?
    Kas yra patogiau, kalbant apie * akumuliatoriaus įkrovimą *? Palaukite, ar jis visiškai išnaudotas, ar įkraunamas anksčiau?
    Dėkoju, jei gaunu atsakymus į šias pateiktas problemas.

  23.   Raulas Pallero sakė

    Sveiki, Villalobosai, turiu PRS T2 ir atsisiųsdamas knygas su DRM apsauga turėčiau į skaitytuvą įkelti „Adobe ID“, kaip tai daroma? Aš patyriau visą konfigūraciją ir nieko negaliu rasti, beje, kibernetikos klausimais esu neofitas. Ačiū Raului

  24.   Joaquinas George'as sakė

    Sveiki, ačiū už kritiką, tai padėjo man apsispręsti pirkti. Esu iš Argentinos, o elektroninių skaitytuvų rinka čia nėra išplėtota; Nors mūsų šalyje yra kompanijų, gaminančių daugybę elektroninių gaminių, tokių kaip planšetiniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, skystųjų kristalų kompiuteriai ir kt., Aš kalbu apie tokius prekės ženklus kaip „Sony“, „Hitanchi“, „Lenovo“, be kita ko; Jie nėra skirti el. Skaitytojams. Vienintelis atstovas yra „Grammata“. Taigi įsigyti „Sony“, tikrai importuotą, yra vertingas radinys.

  25.   enderis sakė

    Manau, kad mėnesį naudoti „erreader“ neatrodo labai išsami analizė, iš tikrųjų man vis dar kyla daug abejonių, ir apie žodynus net nesakoma, kas daugeliui yra esminis dalykas (ir aš suprantu kad nėra žodyno ispanų kalba ir tai neleidžia įdiegti žodynų, ką „kindle“ leidžia), nieko nėra pasakyta apie vaizdų vizualizavimą; Kadangi asmuo, pasirinkęs skaitytuvą, leidžiantį skaityti daugiau formatų, būtent dėl ​​pridėtinės vertės juos teikia, ir čia nesakoma, ar, pavyzdžiui, vaizdus galima pasukti, ar galite priartinti ir nutolinti; iš tikrųjų net nebuvo įdėta techninių detalių ir ilgų ir pan.

  26.   55 sakė

    Pasiilgau gero RAE žodyno, leidžiančio susipažinti su ispanų kalbos žodžiais, dėl kurių man gali kilti abejonių. Mano el. Knygoje yra 11 integruotų žodynų, bet ne RAE, o dar blogiau - SONY atsisako jį įtraukti, o tuo labiau palengvinti tiems iš mūsų, kurie jau turi PRS-T2. Aš asmeniškai atsižvelgsiu į tai nenaudodamas SONY. Sveikinimai

  27.   Elžbieta sakė

    Esu puikus skaitytojas ir galvoju pirkti įrenginį, tačiau nesprendžiu „Sony“ ir „Kindle“. Ar kas nors gali man padėti, pasakydamas, kurią lengviausia naudoti ir kad tai padėjo skaityti naktį be šviesos? Ačiū

  28.   Dagtis sakė

    Galiu tik pasakyti, kad nekenčiu sony, o dėmesys, valdomumas ir patikimumas yra blogiausias

  29.   „SePuedeDecir“ (@SePueDecir) sakė

    Mano „Sony“ skaitytojas visada buvo blogas. Jis taip dažnai užstrigdavo konsultuodamasis su žodynu ar keisdamas knygas. Teko amžinai perversti puslapį. Aš nusprendžiau atnaujinti programinę įrangą iš „Sony“ puslapio ir ten ji liko. Amžinai užrakinta. Nunešiau į oficialią tarnybą ir jie man pasakė, kad turiu išmesti, kad geriau nusipirkčiau kitą. Aš jiems sakau, kad taip yra, nes bandžiau įdiegti jų programinę įrangą taip, kaip nurodyta, ir jie man nesuteikia jokio kito sprendimo, kaip tik išmesti.

    Išleidau gerus pinigus dalykui, manydamas, kad „Sony“ yra garantija ir iš tikrųjų yra afera.

    Jis neturi jokio pranašumo prieš kitus skaitytojus, jį sunku valdyti, jis lėtas, užstringa, užstringa ir be to, „Sony“ techninė tarnyba ir klientų aptarnavimas neegzistuoja. Jo pasirinkimas visada yra „nusipirk sau naują“.

  30.   marvinas sakė

    Aš turiu abu, jie abu yra puikūs, bet „Kindle“ lenkia „Sony“, ne tik lenkia „Sony“ dėl apšvietimo, bet ir „Kindle“ galite atsisiųsti knygas iš bet kurios interneto vietos, o ne iš „Sony“.

  31.   francisco sakė

    Prašau, ar kas nors galėtų pasakyti, kaip pašalinti „Sony PRSA-SC22“ nešiojimo dėklą • „Sony“ knygų skaitytuvui • Spalva Raudona
    • Nuoroda.: SONY-PRSASC22R.WW
    • P / N ………… ..: PRSASC22R.WW
    • Šeima …….: Skaitmeninės knygos - el. Knygos

  32.   sugadinti sakė

    Sveiki visi: gal galėtumėte papasakoti, koks yra vidutinis jūsų el. Skaitytojų gyvenimas? Turiu „Kindle Touch“, o po dvejų metų ir 7 mėnesių meniu klavišas sulaužytas ir negaliu prie jo prieiti. Esu atvirai nusivylęs šiuo prekės ženklu, nes jį įsigijau galvodamas apie pridėtinę vertę, kurią jis galėtų suteikti: kokybė, knygos „Amazon“ ir pan. Bet dabar pastebiu, kad nesant garantijos, jie negali jos išspręsti ir vienintelis sprendimas yra pirkti vienas iš jų pigesnių prietaisų atsargų. Ar el. Knygos trunka taip trumpai? Manoji yra labai gerai prižiūrima, todėl atrodo, kad tai trumpas laikas.
    Štai kodėl aš galvoju pereiti prie „SONY“.
    Su geriausiais linkėjimais.

  33.   Roberis sakė

    „Apple“ mėgstančios lygios smegenys yra tos pačios, kurios myli „Kindle“. Dievai ... ..