מדוע סוני "מסרה" את המקרה ב- Sony Reader PRS-T3 שלה?

סוני

בשבוע שעבר סוני הציגה את קריאה אלקטרונית חדשה שמבטיח שיפורים חדשים ומעניינים ושאותם הטביל בעקבות כמעט מסורת Sony Reader PRS-T3. על המכשיר החדש הזה כבר סקרנו רבים מההיבטים שלו כמו המפרט או המאפיינים, אך כל יום שעובר אני שואל את עצמי שאלה שאינני יכול לתת לה תשובה נחרצת.

השאלה היא זו שמעניקה כותרת למאמר זה; מדוע סוני "מסרה" את המקרה ב- Sony Reader PRS-T3 שלה? ועל כך כאמור לא הצלחתי לתת תשובה אך באמצעות מאמר זה אנסה להסיק מסקנה כלשהי.

וזה שאם אמזון משיגה את היתרונות שלה באמצעות מכירת תוכן דיגיטלי שונה, סוני מרוויחה את כל רווחיה ממכירת המכשירים שלה ובמקרה של PRS-T1 ו- PRS-T2 דרך הכריכות השונות שלהם, נחוצים מאוד ונמכרים במחירים פוגעניים לפעמים.

עם הגעתו של ה- Sony Reader PRS-T3, הכריכה כבר כלולה בספר האלקטרוני כך שלא יהיה צורך לרכוש אותו עם מה שסוני מאבדת את אחת מההכנסות העיקריות שלה, וזה בהחלט קשה לי להבין מכיוון שאף חברה בשוק הקריאה הדיגיטלית לא מציעה תיק עם המכשיר שלה ואני לא רואה את הסיבה לכך חתום יפני צריך להציע את זה.

חשבתי שזו יכולה להיות דרך להבדיל את עצמה מחברות אחרות אך ההפסד חשוב מאוד מכיוון, למשל, כיסוי ה- Sony Reader PRS-T2 היה שווה בין 35 ל -50 יורו, תלוי בדגם שנבחר.

המסקנה יכולה להיות ש לסוני לא מעט אכפת מהיתרונות של שוק ה- eReader, מסקנה סבירה מאוד או שהיתרונות שמציעים מכשירים אלה הם כה גדולים עד שלא אכפת לך להציע למשתמשים שלך כיסוי הכלול במכשיר.

מדוע לדעתך סוני החליטה לכלול כיסוי לסוני קורא PRS-T3 החדש שלה?.

עוד מידע - קינדל Paperwhite נגד Sony Reader PRS-T3, דו קרב בכורה

6 תגובות, השאר את שלך

השאירו את התגובה שלכם

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

*

*

1. אחראי לנתונים: מיגל אנחל גטון
  2. מטרת הנתונים: בקרת ספאם, ניהול תגובות.
  3. לגיטימציה: הסכמתך
  4. מסירת הנתונים: הנתונים לא יועברו לצדדים שלישיים אלא בהתחייבות חוקית.
  5. אחסון נתונים: מסד נתונים המתארח על ידי Occentus Networks (EU)
  6. זכויות: בכל עת תוכל להגביל, לשחזר ולמחוק את המידע שלך.

1.   היה לי סוני דיג'ו

לסוני יש מעט סיכויים בשוק ומנסה להגדיל אותם?

2.   חואן קרלוס דיג'ו

יכול להיות שהקורא האלקטרוני תוכנן עם המקרה מההתחלה.
    או שמחיר התיק כבר כלול במחיר הקורא האלקטרוני.
    או שזה משהו למשוך תשומת לב ולומר: «- באמזון לא נותנים לך את התיק ואנחנו כן.»

אני חושב שזה יכול להיות סט של שלושה.

3.   ארמנדו דיג'ו

ובכן, ברור כי למארז שהוא מספק אין נורה, כי למכשיר עצמו אין תאורת LED אחורית וכי המארז עם תאורה חיצונית יימכר בנפרד תמורת 50 אירו, כך שלא תוכלו להשתמש בתיק הנוכחי הכלול. עלות המכשיר 150 יורו. כלומר, עם תאורה כלולה = 200 יורו. זה מה שלדעתי יעשו.

4.   Elo דיג'ו

אני נוטה לחשוב שלכיסוי יש עמידות בזמן של x…. איתו, בטווח הבינוני, אם אתה צריך לפתוח ולסגור את הספר פעמים רבות, מכיוון שהקריאה מסונכרנת עם מצב השינה בעת פתיחה וסגירה, כאשר נגמר לך הכיסוי, אתה יכול לזרוק את הספר.

אני חושב שיותר משינוי בסוג הקורא האלקטרוני, שממעט שהצלחתי לצפות, חדות המסך מעט גדולה יותר מהמודל הקודם שלה, הסנטימטרים מצטמצמים מעט, שנראה קטן יותר ותופס פחות.

גם המילון הספרדי המשולב (אני מניח שעקב דרישת המשתמש), אם כי דף התמיכה שלו בספרים עדיין לא קיים.

אני חושב שיש לו את היתרון בכך שהוא מגיע עם "מארז" וגם עם "חריץ לכרטיס מיקרו-סד" מאחור (הם שני פרטים קטנים שהם מוכרים), ויותר מ- @ מאלו שכבר עבר את הדגמים הקודמים שלהם אנחנו בוודאי עוקצים ... מכיוון שהקורא האלקטרוני עדיין "שובב מאוד", למרות היותו כמעט כמעט כמו קודמו, PRST2.

5.   Elo דיג'ו

אגב, סקרן לציין שבאתר מדיאמארק הוצע למכירה דגם של ה- PRST3 ללא כיסוי או כיסוי (ללא כיסוי, אני חושב שזה הצביע), גרסה "מוגבלת" של 99 יורו ... אשר ... הגיע ללא כיסוי, והמצחיק הוא שתוך זמן קצר הם מתקנים על ידי הוספת "הכריכה עם עליית המחירים" (הקורא האלקטרוני של Sony PRST149 נע סביב 159 עד 3 אירו, תלוי איפה אנחנו קונים את זה ). איתו אני רואה שניסו לשווק - בדיקות ראשונות, עם משהו מהוסס - והרווח של 99 עד 149 יורו בממוצע, אני חושב שזה רווח, יותר מאשר נדיב. אני לא רואה הפסד גדול, מבחינת "השרוול" שהוא מתחרה באמזון.

במקום זאת, אני רואה ש"הארנבת "נלקחת על ידי סוני, מכיוון שהיא אוכלת ומבשלת את" התיק "בעצמה מבלי שיהיו לה מתווכים, שהם לוקחים את הרווחים מהתיק הנדון.

כאשר הקוראים הראשונים של סוני יצאו, היו להם מחירים מופקעים יותר (זה לא זול מאוד לומר), אבל מצידי, לא הייתי משנה את זה עבור שום קורא אחר של שום מותג אחר.

האור לא ממש מספק בהירות גדולה במקרה ... אני חושב שקריאה עם מקור אור מתאים עדיפה על הצורך להשאיר את העיניים עם "עדשת מיני אופטית", שנותנת לך קצת קריאה.

אני מבין שהכריכה הכרחית, אבל אני חושב שהם השיגו מטרה אדירה על ידי "שילוב כריכת הקורא" בחבילה אחת ... מכיוון שהוא "הפיל" או מסובב את הכריכה ... הוא לא מסנכרן את דף הקריאה הספר שאיתו ... אני אשאר עם PRST2 ואסתכל, אני חושב על זה במשך ימים, אבל ... זה לא ממש משכנע אותי.

חסרון נוסף שאני רואה, הוא שעם המחיר שיש לקורא, הוא אמור להיות מסוגל להגיע עם מטען נוכחי (חיפשתי מתאם, כי זה עולה שעה אחת ... של קוף ועוד של ברווז) ועם זה חג הפסחא הקדוש, אבל ... הם יכלו לאסוף את נתח השוק יותר, בנוסף לשיפורים שהופעלו, באמצעות מתאם הכוח.

אני חושב שהם נותנים לנו כמו "ילדים", קרמליטו על ידי קרמליטו ... וכך הם מקבלים עסקים.

כולם מסיקים את מסקנתם ...

6.   יולנדה דיג'ו

שהכיסוי הוא שטויות. יש לי את זה מאז מרץ והוא כבר מאוד הידרדר, ואני לא מוציא את הספר שלי הרבה מהבית, רק בקיץ הקרוב לחופשה. יאללה, כבר קניתי עוד eBay.