היתרונות והחסרונות של ה- Sony Reader PRS-T3 החדש

סוני eReader

לפני כמה שעות סוני השיקה את דגם eReader חדש שהוא הטביל כ Sony Reader PRS-T3 וזה העלה ספקות גדולים מלכתחילה בנוגע לעיצוב ושיפורים בהשוואה לדגם הקודם, ה- Sony Reader PRS-T2.

מאמר זה לא נועד להיות ביקורת על המוצר החדש של סוני, אלא איתו ננסה להניח על השולחן ובבהירות רבה את כל הנקודות בעד ונגד שנוכל למצוא ב- PRS-T3 החדש. אם אני מקדם את התוכן של מאמר זה, אני יכול לומר לך שאני הולך להציג בפניך הרבה יותר נקודות נגד מאשר בעד.

מלכתחילה זה מדהים שלמרות שסוני תמיד הציעה לנו יותר מצבע אחד בספריה האלקטרוניים, היא לא חשבה להציג צבעים חדשים ועדיין נשמרים אותם צבעים שהיו זמינים בדגם הקודם. מדוע לא צועדים קדימה ומציגים צבעים אופנתיים כמו סגול או צהוב שיכולים לעורר את העניין של הצעירים ביותר?. משהו חיובי הוא שהוצג מקרה מגן שעלותו של Sony Reader PRS-T2 נע בין 30 ל -35 אירו. השאלה לגבי זה היא; מה אם אני לא רוצה שיהיה לי כיסוי לקורא האלקטרוני שלי, האם אוכל להסיר אותו?

ממשיכים על המסך ואולי לפני הקריאה האלקטרונית היחידה בשוק של החברות החשובות ביותר שאין לה פנס קדמי צורך לנקוט באורות קטנים הניתנים לחיבור לכיסוי. יש לציין גם כי סוני ויתרה על טכנולוגיית הקרטה החדשה שמשלבת אכן את קינדל פאפירווייט החדש, אם כי היא משלבת מסך עם טכנולוגיית E-Ink Pearl HD.

בתוך ה- Sony Reader PRS-T3 מסתתרים כמה מהשיפורים והיתרונות המעטים שאנו יכולים למצוא במכשיר זה. אלה קשורים ליכולתו של ה- eReader להשקיע יותר זמן מבלי לרענן את כל הדף.

בנוסף, אנו יכולים גם לראות וליהנות מהטכנולוגיה החדשה תשלום מהיר (טעינה מהירה) שתאפשר לנו לטעון את המכשיר תוך 3 דקות בלבד עם הטעינה הדרושה לקריאת רומן של עד 600 עמודים.

בדעה אישית מאוד אני חושב שאנחנו עומדים בפני מכונת קריאה אלקטרונית עם קווי דמיון גדולים ל- Sony Reader PRS-T2, עם אותו מחיר וללא כמה שיפורים חשובים, למשל, גורמים לי לחשוב על שינוי ה- PRS-T2 שלי לחדש זה. Sony Reader PRS -T3.

עוד מידע - קינדל Paperwhite נגד Sony Reader PRS-T3, דו קרב בכורה

השאירו את התגובה שלכם

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

*

*

1. אחראי לנתונים: מיגל אנחל גטון
  2. מטרת הנתונים: בקרת ספאם, ניהול תגובות.
  3. לגיטימציה: הסכמתך
  4. מסירת הנתונים: הנתונים לא יועברו לצדדים שלישיים אלא בהתחייבות חוקית.
  5. אחסון נתונים: מסד נתונים המתארח על ידי Occentus Networks (EU)
  6. זכויות: בכל עת תוכל להגביל, לשחזר ולמחוק את המידע שלך.

1.   אטרוס דיג'ו

יתרון נוסף (והדבר היחיד שנכנס לרכישה העתידית האפשרית שלי) הוא שהוא כולל כפתורים לסיבוב העמוד, דבר שלצערנו (לפחות לאלו מאיתנו שמעדיפים את אותה מערכת ולא בסופו של דבר עם מסך מלא טביעות אצבע) זה נעלם בכל הדגמים שיש להם מסך מגע

2.   33 דיג'ו

פשוט קניתי sony prs-t3 ותוך פחות משבועיים נאלצתי לחייב אותו פעמיים. הם אמרו לי שהכל תלוי איך אתה משתמש בו ואני יכול לומר לך שלא קראתי אפילו ספר של 2 עמודים. ובלי להשתמש ב- wifi. מישהו יכול להגיד לי אם זה נורמלי ??? תודה

1.    סבילנו דיג'ו

קח את זה לאן שקנית את זה, כי זה לא נורמלי, נתתי לבן זוגי את PRS-T3 ביום שלושת המלכים והוא קרא 3 ספרים בני 300 עמודים כל אחד, ולא עשר דקות או חצי שעה, אלא שניים או שלוש שעות ביום, שנצמדות אליו ועד היום לא היה צריך לטעון אותו, 42 יום להשתמש בו, כמה ימים יותר מאחרים, אבל בשימוש אינטנסיבי, ומה שנאמר, בינתיים זה נהדר. ברכות

1.    33 דיג'ו

תודה רבה לך Sevillano, אכן הספר לקוי, מה שהפתיע אותם מכיוון שהם ספרים אלקטרוניים שבדרך כלל לא נותנים בעיות, ועוד פחות עם הסוללה. אני מקווה שזו שנתנו לי תצא טובה יותר. אני אשב את האצבעות. 🙂

3.   חוסה איוון דיג'ו

קניתי את ה- Sony Prs-t3 ומה ההפתעה שלי, שלאחר שבועיים של שימוש הופיע קו שמפריד בין המסך לחצי השמאלי העליון, הוא הפסיק לעבוד. לספר האלקטרוני לא הייתה בליטה, או נפילה, שום דבר בכלל, רק מגע האצבע כדי להפוך עלים ... ב- MediMark הם לא לוקחים אחריות, הם אומרים שהמסך לא מתחייב לאחריות ובסוני הם משתנים על המסך על ידי תשלום של 170 אירו וקריאה בפורומים, יש כמה מאיתנו עם אותו מקרה ומצאנו סגירה מתחת לאף של כל פתרון.

1.    חואן סרוונטס דיג'ו

הייתה לי אותה בעיה והם אומרים לי בחצי סימן שהיא בלתי ניתנת לתיקון כי זה אנטי-כלכלי, אני לא מבין את זה ואני מאוד מאוכזב. ¿
      איפה אפשר לבעוט?

4.   ריקרדו דיג'ו

אני ממליץ לך לא לקנות את Sony Reader PRS-T3
    קניתי אותו ב- FNAC ואחרי חודש וחצי, ממש כמו איוון, המסך לא עובד, הוא לא ספג מכות מכל סוג שהוא, FNAC לא מכסה אותו והשירות הרשמי של סוני מבקש ממני לתקן אותו תמורת יותר יורו. ממה שזה עלה. בנוסף, השירות הטכני מבטיח לי שאנשים עם אותה בעיה לא מפסיקים להגיע.

5.   כריסטינה דיג'ו

ב- 12 בינואר 2014 נסעתי לחנות לקנות מתנה לאחותי: ספר אלקטרוני SONY PRS-T3. 149,90 אירו.

ביום ראשון האחרון, 17 באוגוסט 2014, אחותי הסבירה לי שהיא רוצה להפעיל את הספר האלקטרוני והוא לא נדלק. סקרנו את הספר האלקטרוני והחלטנו לאפס אותו. זה לא עובד או מאפס אותו. לך תמות.

אנו פונים לסיוע הטכני של סוני באמצעות דואר אלקטרוני. לא קיבלנו תשובה.

החלטנו לגשת לשירות טכני רשמי ולהפתיע: הילד אומר לנו שהמסך שבור בחלקו העליון (בבית היינו 3 וכמה היה הקו בסדר אפילו לא ראינו אותו). שבור? איך זה מסתובב? אם הוא לא נפל, וגם לא פגענו בו, וגם לא נשרט !!! איך זה מסתובב? מה האיכות של מסך של ספר אלקטרוני מישוש שלא נמשך אפילו 6 חודשים מבלי שעשה מכה ???

התקשרנו לתמיכה הטכנית של SONY בטלפון שחשפנו את התיק, תשובת המפעיל: לחצנו יותר מדי על המסך ולכן הוא נשבר. מוחזק ????? אם כמעט ולא נעשה בו שימוש !!!!

אני קורא בפורומים שונים, כולל הרשמי של סוני, שלכמה אנשים היה את אותו הדבר, ואנחנו רואים בבירור שזה מריח של פגם בייצור ובאיכות בספר האלקטרוני הזה.

אנחנו מאוד מאוכזבים בבית מהחוויה הזו. 149 אירו הם מאמץ רב עבור אדם רגיל, וחמישה חייהם של מוצר חדש הם אפילו לא סימנים מרחוק של חברה שמכריזה על איכות וגורמת לאנשים להרגיש מרומים ומרומים.

אני חושף ודורש מסוני החזר כספי מלא על הסכום או החלפת ספר אלקטרוני חדש PRS-T3, אין שום זכות. אם אין לנו פיתרון, לא אמליץ על SONY לאף אחד וגם לא בכוונתנו לקנות שום דבר אחר מהמותג שלהם.

6.   מירן דיג'ו

בוקר טוב. העומס נמשך מעט מאוד בשבילי, נכון שקראתי הרבה אני מפסיק 20 יום לטעון על מה שהם מכריזים ...
    אני קצת מגושם, אני חושב שצריך לכתוב את ההערות עם האצבע, יש כלי לעשות את זה, יש לי כף יד ויש לי עיפרון
    תודה על הערותיך, אני מקווה שמישהו יבהיר את ספקותי
    מירן

7.   רפא דיג'ו

!!! אל תקנו סוני !!!
    אחר צהריים טובים, קניתי SONY PRS-T3 בסוף יולי בבית המשפט באנגליה (149 אירו). חודש לאחר מכן החלק השמאלי העליון של המסך מת ללא מכה או משהו כזה. לקחתי את זה לבית המשפט באנגליה והם אומרים לי לפנות ישירות לשירות הרשמי של סוני, שהמסך אינו מתחייב. לנוכח ההערות אני כבר יודע מה השירות הטכני יגיד לי. אני לא מבין איך הם יכולים להתעלם מדבר כזה במוצר שעולה כמעט 150 אירו. עלינו לנקוט בפעולה משותפת כדי שלא יצחקו עלינו.

8.   Marta דיג'ו

לספר האלקטרוני שלי יש גרסה 1.0.01.09040 אני רוצה לעדכן כי הוא חותך את המילים שגויות אבל זה מפחיד אותי. אני זקוק לעזרה כמו שיש האומרים שאחרי עדכון הספר האלקטרוני זה לא יעבוד. תודה

9.   קרלוס דיג'ו

מסך שביר מאוד. זה נשבר בקלות ו- SONY לא מכסה את זה.
    נתתי גם Sony PRS-T3 לאשתי. היא הייתה מאוד שמחה וגם נתתי לה את כיסוי המגן עם תאורה.

אבל אחרי שלושה חודשים יום אחד הוא מוצא את זה עם כמה פסים בראש המסך. אני מסיר את מכסה המגן

לקחת אותו ל- SAT ובאותה פעולה הקווים התארכו לאמצעו. חשבתי שזה יהיה שבור.
    אבל כמו שאומרים בתגובות רבות SONY עוברת הכל ולא רואה את זה באחריותם וזה לא מכוסה על ידי האחריות שלהם.

זוהי אטרקציה אמיתית מכיוון שהגאדג'ט אינו זול בכלל, ולמעשה יש לו מסך חלש שאינו תואם

עם הסטנדרטים המינימליים של התנגדות.

10.   לאיה דיג'ו

אין לי את sony prs-t3 כבר חודש והמסך כבר הפסיק לעבוד. הבוקר התנהל בצורה מושלמת. כעבור 20 דקות הפעלתי אותו שוב כדי להמשיך לקרוא והמסך כבר לא עבד. אני לא יכול לכבות אותו ולא לחבר אותו למחשב ואף פחות לקרוא ספר. שלחתי אימייל לשירות הטכני שהוא לא הגיב. אני אקח אותו לאן שקניתי אותו כדי לראות אם יש פיתרון, אבל מכיוון שאני מסתכל עליו זה נותן לי שאני הולך לבלוע את הכסף שהוצאתי.

11.   ז ישוע דיג'ו

אני קורא את ההערות על המסך, פשוט פתחתי אותו ויש לו 2 רביעים שבהם לא מופיע דף
    אני הולך לגשת ל- FNAC, אבל להערותיך ...
    האם מישהו ניסה לשים זאת על ידי הצרכנים עם התלונה המתאימה?
    שווה כל כך הרבה להקניט !!!

12.   מיגל אנחל דיג'ו

הפגר הוא שטויות. לאחר שנה של שימוש, הפלסטיק נמס והידיים שלך נעשות שחורות דביקות. מדהים במוצר של סוני. הנראות של המסך חשוכה וצריך לכוון אותה כדי להיות מסוגל לקרוא. קינדל הבא.

1.    M ישוע Cienfuegos דיג'ו

מיגל,
      יש לך מזל שהמקרה נמס, הבעיה היא כשהמסך נשבר בלי לגעת בו והיזהר !!! והם עונים לך מסוני שהם לא רוצים לדעת כלום, למרות שזה בתקופת האחריות, הם לא אחראים לשבירת המסך
      הצעה נוספת של FNAC היא שהם עדינים מאוד ולא מומלץ לקחת אותם לחוף הים ... AWESOME !!!! הם יוכלו לומר לך בזמן הרכישה, לא?
      זה מצחיק, הם הפסיקו לעשות את זה, למה?
      אני חושב שאנחנו די מושפעים, צריך לשים את זה בידי OCU
      ברכות

13.   לולומה דיג'ו

היינו צריכים לקנות את הספר האלקטרוני בערך באותו תאריך ואותו דבר קרה גם לי, החלק השמאלי העליון של המסך לא עובד, זו בטח שגיאת ייצור. אני לא מאמין שכולנו נותנים אותו באותו מקום. קניתי אותו במדיה מארק וכשלקחתי אותו הם כבר נתנו לי מבט רע, הם לא לקחו 24 שעות להתקשר אלי כדי לומר שזו בעיה של שבירת מסך בגלל מכה, וזה מה שהם אמרו לסוני. . שקר והשמנים אני לא חושב שהם היו כל כך מהירים, לא לקחת את זה לסוני ולא לנסות לתקן את זה, אני מרגיש מרומה ועכשיו אני יודע על ידי מי, זה SONY זה שהוציא מוצר למכירה מצב גרוע מכיוון שיש רבים מאיתנו. אני הולך ישירות ל- OCU.

14.   ויקטור דיג'ו

ובכן, אני חייב להיות היחיד שמסתדר טוב, תודה לאל.