Az új Sony Reader PRS-T3 előnyei és hátrányai

Sony eReader

Néhány órája a Sony piacra dobta új eReader modell akit megkeresztelt Sony Reader PRS-T3 és ez már a kezdetektől fogva nagy kétségeket ébresztett az előző modellhez, a Sony Reader PRS-T2-hez képest.

Ezt a cikket nem kritikának szánják, még kevésbé a Sony új termékét, hanem vele együtt megpróbáljuk letenni az asztalra és nagyon egyértelműen az összes pontot ellene és ellen amelyet megtalálhatunk az új PRS-T3-ban. A cikk tartalmát kissé továbblépve elmondhatom, hogy sokkal több ellenvéleményt fogok bemutatni Önnek, mintsem mellett.

Először is szembetűnő, hogy annak ellenére, hogy a Sony mindig több színt kínált nekünk az elektronikus könyveiben, nem gondolt új színek bevezetésére, és ugyanazok a színek maradnak fenn, amelyek az előző modellben rendelkezésre álltak. Miért nem tesznek lépést előre és olyan divatos színeket vezetnek be, mint a lila vagy a sárga, amelyek felkelthetik a legfiatalabbak érdeklődését?. Valami pozitívum, hogy olyan védőtokot vezettek be, amely a Sony Reader számára a PRS-T2 ára 30 és 35 euró közé esett. A kérdés erről szól; Mi van, ha nem akarok borítót az eReader-hez, eltávolíthatom?

A képernyőn folytatva valószínűleg a a legfontosabb cégek egyetlen olyan e-olvasója a piacon, amely nem rendelkezik első lámpával a fedélhez rögzíthető kis lámpákhoz kell folyamodnia. Azt is meg kell jegyezni, hogy a Sony lemondott az új Carta technológiáról, amely magában foglalja az új Kindle Paperwhite-t, bár tartalmaz egy képernyőt E-Ink Pearl HD technológiával.

A PRS-T3 Sony Reader belsejében elrejti azokat a néhány fejlesztést és előnyt, amelyeket ezen az eszközön találhatunk. Ennek köze van az eReader azon képességéhez, hogy több időt töltsön anélkül, hogy frissítenie kellene az egész oldalt.

Emellett láthatjuk és élvezhetjük az új technológiát is Gyors töltés (gyors töltés), amely lehetővé teszi számunkra, hogy a készüléket mindössze 3 perc alatt feltöltsük a szükséges töltéssel ahhoz, hogy elolvashassunk egy 600 oldalas regényt.

Nagyon személyes véleményem szerint azt gondolom, hogy egy eReaderrel állunk szemben, amely nagy hasonlóságot mutat a Sony Reader PRS-T2-vel, ugyanazzal az árral és néhány fontos fejlesztés nélkül, amelyek például arra késztetnek, hogy gondolkodjak azon, hogy a PRS-T2-et megváltoztassam ehhez az újhoz Sony Reader PRS -T3.

Több információ - Kindle Paperwhite Vs Sony Reader PRS-T3, debütáló párbaj


18 hozzászólás, hagyd a tiedet

Hagyja megjegyzését

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező mezők vannak jelölve *

*

*

  1. Az adatokért felelős: Miguel Ángel Gatón
  2. Az adatok célja: A SPAM ellenőrzése, a megjegyzések kezelése.
  3. Legitimáció: Az Ön beleegyezése
  4. Az adatok közlése: Az adatokat csak jogi kötelezettség alapján továbbítjuk harmadik felekkel.
  5. Adattárolás: Az Occentus Networks (EU) által üzemeltetett adatbázis
  6. Jogok: Bármikor korlátozhatja, helyreállíthatja és törölheti adatait.

  1.   Atrus dijo

    Egy másik előny (és az egyetlen dolog, ami lehetséges jövőbeni vásárlásomhoz jár), hogy tartalmaz gombokat az oldal fordításához, ami sajnos (legalábbis azok számára, akik inkább ezt a rendszert választjuk, és nem jutunk ujjlenyomatokkal teli képernyőhöz) Az összes érintőképernyős modellnél eltűnik

  2.   aldaraaldara33 dijo

    Most vettem egy sony prs-t3-at, és kevesebb, mint 2 hét alatt 2-szer kellett feltöltenem. Azt mondták nekem, hogy minden attól függ, hogyan használod, és elmondhatom, hogy még egy 400 oldalas könyvet sem olvastam. és a wifi használata nélkül. Meg tudja valaki mondani, hogy normális-e ??? Köszönöm

    1.    Sevillian dijo

      Vigye oda, ahová vásárolta, mert ez nem normális. Három király napján adtam a páromnak a PRS-T3-at, és 3 könyvet olvasott, mindegyik 300 páratlan oldalas, és nem tíz percet vagy fél órát, hanem két vagy napi három óra, amely ragaszkodik hozzá, és a mai napig nem kellett töltenie, 42 napig használta, néhány nappal többet, mint mások, de intenzív használat mellett, és ami most elhangzott, nagyon jó. Üdvözlet

      1.    aldara33 dijo

        Köszönöm szépen a Sevillanót, a könyv valóban hibás, ami meglepte őket, mert olyan e-könyvekről van szó, amelyek általában nem okoznak problémát, még kevésbé az akkumulátorral. Remélem, jobb lesz, akit adtak nekem. Keresztbe teszem az ujjaimat. 🙂

  3.   Jose Ivan dijo

    A Prs-t3-at a Sony-tól vettem, és mi a meglepetés, hogy két hét használat után megjelent egy vonal, amely elválasztja a képernyőt és a bal felső felet, és nem működik. Az e-könyvben nem volt dudor, vagy zuhanás, semmi, csak az ujj érintése a levelek fordításához ... A MediMarkban nem vállalják a felelősséget, azt mondják, hogy a képernyőre nem vonatkozik garancia, és a Sony-ban megváltoznak a képernyő 170 euró befizetésével és a fórumokon való olvasással többen vagyunk ugyanazzal az esettel, és lezárást találtunk bármilyen megoldás előtt.

    1.    John Cervantes dijo

      Nekem is ugyanaz a problémám, és félig mondják, hogy helyrehozhatatlan, mert gazdaságellenes, nem értem és nagyon csalódott vagyok. ¿
      Hol lehet rúgni?

  4.   Ricardo dijo

    Javaslom, hogy ne vásárolja meg a Sony Reader PRS-T3 terméket
    Az FNAC-nál vettem, és másfél hónap elteltével, csakúgy, mint Iván, a képernyő sem működik, semmiféle ütést nem vett fel, az FNAC nem fedi le, és a hivatalos Sony-szolgálat kéri, hogy javítsam ki több euróért mint amibe került. Ezen túlmenően a műszaki szolgálat biztosítja, hogy az azonos problémával küzdő emberek ne hagyják abba az érkezést.

  5.   Cristina dijo

    12. január 2014-én elmentem egy boltba, hogy ajándékot vásároljak húgomnak: egy SONY PRS-T3 e-könyvet. 149,90 euró.

    Múlt vasárnap, 17. augusztus 2014-én a húgom elmagyarázta nekem, hogy be akarja kapcsolni az e-könyvet, és az nem fog bekapcsolni. Áttekintettük az e-könyvet, és úgy döntöttünk, hogy visszaállítjuk. Nem működik, vagy visszaállítja. Dögölj meg.

    E-mailben fordulunk a Sony technikai segítségéhez. Nem kaptunk választ.

    Úgy döntöttünk, hogy megkeressük a hivatalos műszaki szolgálatot és meglepjük: a fiú elmondja, hogy a képernyő felül van törve (otthon hárman voltunk, és milyen finom volt a vonal, nem is láttuk). Összetört? Hogyan forog? ha nem esett le, mi sem ütöttük meg, és nem is karcolt meg !!! Hogyan forog? Milyen minőségű egy olyan tapintható e-könyv képernyője, amely még 3 hónapig sem tart anélkül, hogy eltalálta volna ???

    Telefonon felhívtuk a SONY technikai támogatását, leleplezve az esetet, az üzemeltető válasza: túl sokat nyomkodtunk a képernyőn, és ezért tönkrement. Vissza tartott ????? ha alig használták !!!!

    Különböző fórumokon olvastam, köztük a Sony hivatalosján, hogy többen is ugyanazzal küzdenek, és egyértelműen látjuk, hogy ez gyártási és minőségi hibát áraszt ebben az e-könyvben.

    Nagyon csalódtunk otthon ezzel az élménnyel. A 149 euró sok erőfeszítést jelent egy normális ember számára, és egy új termék 5 hónapos élettartama még csak távolról sem jelzi a minőséget hirdető és az embereket becsapottnak és becsapottnak érző céget.

    Felajánlom és követelem a Sony-tól az összeg teljes visszatérítését vagy egy új e-könyv PRS-T3 cseréjét, nincs jog. Ha nincs megoldásunk, nem ajánlom senkinek a SONY-t, és nem is szándékozunk mást vásárolni a márkájuktól.

  6.   néz dijo

    Jó reggelt kívánok. A terhelés számomra is nagyon kevés, igaz, hogy sokat olvastam, 20 napos töltést abbahagyom, amit bejelentenek ...
    Kicsit ügyetlen vagyok, azt hiszem, hogy az ujjával kell megírnia a jegyzeteket, van rá eszköz, van tenyér és van ceruzám
    Köszönöm a megjegyzéseket, remélem, hogy valaki tisztázza a kételyeimet
    néz

  7.   Rafa dijo

    !!! NE vásároljon SONY-t !!!
    Jó napot, július végén vettem egy SONY PRS-T3-at az angol bíróságon (149 euró). Egy hónappal később a képernyő bal felső része ütés vagy hasonló nélkül elhunyt. Elvittem az angol bírósághoz, és azt mondják, hogy menjek közvetlenül a hivatalos Sony szervizhez, hogy a képernyőre nem vonatkozik garancia. A megjegyzésekre való tekintettel már tudom, mit fog nekem mondani a műszaki szolgálat. Nem értem, hogyan hagyhatják figyelmen kívül az ilyesmit egy olyan termékben, amely majdnem 150 euróba kerül. Tennünk kellene néhány közös lépést, hogy ne nevessenek rajtunk.

  8.   marta dijo

    a sony ebookom 1.0.01.09040-es verziójával szeretnék frissíteni, mert rosszul vágja le a szavakat, de megijeszt. Segítségre van szükségem, mivel egyesek azt mondják, hogy az e-könyv frissítése után nem fog működni. Köszönöm

  9.   Carlos dijo

    Nagyon törékeny képernyő. Könnyen eltörik, és a SONY nem takarja el.
    A feleségemnek adtam egy Sony PRS-T3-at is. Nagyon boldog volt, és én is megadtam neki a védőburkolatot világítással.

    Egy nap három hónap múlva azonban néhány csíkkal megtalálja a képernyő tetején. Leveszem a védősapkát

    hogy elvigye a SAT-ra és ebben a műveletben a vonalak annak közepéig meghosszabbodtak. Arra gondoltam, hogy eltörik.
    De ahogy azt sok megjegyzésben mondják, a SONY mindent átél, és nem tartja felelősségüknek, és a garancia nem vonatkozik rá.

    IGAZ VONATKOZÁS, mert a modul egyáltalán nem olcsó, és valójában gyenge a képernyője, amely nem felel meg

    a minimális ellenállási követelményekkel.

  10.   Laia dijo

    Egy hónapja nem volt nálam a sony prs-t3, és a képernyő már nem működött. Ez a reggel tökéletesen telt. 20 perccel később újra bekapcsoltam, hogy folytassam az olvasást, és a képernyő már nem működött. Nem tudom sem kikapcsolni, sem a pc-hez csatlakoztatni, és még kevésbé olvasni egy könyvet. E-mailt küldtem a műszaki szolgálatnak, hogy nem válaszoltak. Elviszem oda, ahol vásároltam, hátha van megoldás, de mivel nézem, azt adja, hogy lenyelem a költött pénzt.

  11.   M Jézusom dijo

    Olvasom a megjegyzéseket a képernyőn, csak kinyitottam, és 2 olyan kvadrátja van, ahol egyetlen oldal sem jelenik meg
    Meg fogom keresni az FNAC-ot, de észrevételeihez ...
    Megpróbálta valaki megfogalmazni a fogyasztókkal a megfelelő panaszt?
    Ennyit érdemes ugratni !!!

  12.   Michelangelo dijo

    A tetem szar. Egy év használat után a műanyag megolvad, és a kezed ragacsos feketévé válik. Hihetetlen egy Sony terméken. A képernyő láthatósága sötét, és az olvasáshoz tájékozódnia kell. A következő Kindle.

    1.    M Jézus Cienfuegos dijo

      Michael,
      Szerencséd van, hogy a tok elolvad, a probléma az, amikor a képernyő elszakad anélkül, hogy hozzáérne és VIGYÁZZ !!! és azt válaszolják a Sony-tól, hogy nem akarnak semmit sem tudni, bár ez a jótállási időszakban van, nem felelősek a képernyő töréséért
      Az FNAC másik javaslata az, hogy nagyon kényesek, és nem tanácsos őket a strandra vinni ... Félelmetes !!!! Meg tudták mondani a vásárláskor, nem?
      Vicces, abbahagyták az elkészítését, miért?
      Szerintem eléggé érintettek vagyunk, az OCU kezébe kell adni
      Az üdvözlő

  13.   LULOMA dijo

    Mindannyian ugyanabban a dátumban kellett volna megvennünk az Ebookot, és velem is ugyanaz történt, a képernyő bal felső része nem működik, ez gyártási hiba lehet. Nem hiszem, hogy mindannyian ugyanott adjuk. A Media Mark-nál vettem, és amikor vettem, rosszul néztek rám, nem kellett 24 óra, hogy felhívjanak, hogy azt mondják, hogy ez egy ütés miatti képernyő törés problémája, amit a Sony mondott neki. A hazugságok és a kövérek nem hiszem, hogy ilyen gyorsak lettek volna, sem a Sony-ba vittem, sem a javítással kapcsolatosan, becsapottnak érzem magam, és most már tudom, ki az, A SONY az, aki egy terméket értékesített rossz állapot, mivel sokan vagyunk. Közvetlenül az OCU-hoz megyek.

  14.   győztes dijo

    Nos, csak nekem kell jól teljesítenem, hála Istennek.