Zašto je Sony "poklonio" kućište na svom Sony Reader PRS-T3?

Sony

Prošle sedmice Sony je predstavio svoj novi eReader koji obećava nova i zanimljiva poboljšanja i koji je krstio slijedeći gotovo tradiciju kao Sony čitač PRS-T3. O ovom novom uređaju već smo pregledali mnoge njegove aspekte kao što su specifikacije ili karakteristike, ali svaki dan koji prolazi postavljam si pitanje na koje ne mogu dati čvrst odgovor.

Pitanje je ono koje daje naslov ovom članku; Zašto je Sony "poklonio" kućište na svom Sony Reader PRS-T3? i na koju, kao što sam rekao, nisam uspio dati odgovor, ali kroz ovaj ću članak pokušati izvući neki zaključak.

A to je ako Amazon postigne svoje prednosti prodajom različitih digitalnih sadržaja, Sony sav profit zarađuje od prodaje svojih uređaja a u slučaju PRS-T1 i PRS-T2 kroz njihove različite navlake, vrlo potrebne i prodaju se po ponekad nasilnim cijenama.

Dolaskom Sony Reader PRS-T3, naslovnica je već uključena u elektronsku knjigu tako da neće biti potrebno nabaviti ga sa onim što Sony gubi jedan od svojih glavnih prihoda, što mi je sigurno teško razumjeti jer nijedna kompanija na tržištu digitalnog čitanja ne nudi slučaj sa svojim uređajem i ne vidim razlog zašto ga je potpisan Japanski bi to trebao ponuditi.

Smatrao sam da bi to mogao biti način da se razlikujem od drugih kompanija, ali gubitak je vrlo važan jer je, na primjer, slučaj Sony Reader PRS-T2 vrijedio između 35 i 50 eura, ovisno o odabranom modelu.

Zaključak bi mogao biti takav Sony se malo brine o prednostima tržišta eReader-a, vrlo vjerojatan zaključak ili da su prednosti koje nude ovi uređaji toliko velike da vam ne smeta ponuditi svojim korisnicima poklopac uključen u uređaj.

Zašto mislite da je Sony odlučio uključiti naslovnicu u svoj novi Sony Reader PRS-T3?.

Više informacija - Kindle Paperwhite vs Sony Reader PRS-T3, debitantski dvoboj


6 komentara, ostavi svoj

Ostavite komentar

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*

*

  1. Za podatke odgovoran: Miguel Ángel Gatón
  2. Svrha podataka: Kontrola neželjene pošte, upravljanje komentarima.
  3. Legitimacija: Vaš pristanak
  4. Komunikacija podataka: Podaci se neće dostavljati trećim stranama, osim po zakonskoj obavezi.
  5. Pohrana podataka: Baza podataka koju hostuje Occentus Networks (EU)
  6. Prava: U bilo kojem trenutku možete ograničiti, oporaviti i izbrisati svoje podatke.

  1.   imao sam sony rekao je

    sony ima malo šansi na tržištu i pokušava ih povećati?

  2.   Juan Carlos rekao je

    Možda je e-čitač zajedno s kućištem dizajniran od početka.
    Ili da je cijena kućišta već uključena u cijenu e-čitača.
    Ili da je nešto za privući pažnju i reći: «- U Amazonu vam ne daju slučaj, a mi dajemo.»

    Mislim da je to možda skup od tri.

  3.   Armando rekao je

    Pa, jasno je da kućište koje nudi nema svjetla, da sam uređaj nema LED pozadinsko osvjetljenje i da će se kućište s vanjskim osvjetljenjem prodavati odvojeno po cijeni od 50 eura, tako da ne možete koristiti trenutni slučaj u kompletu. Uređaj košta 150 eura. Odnosno, s uključenim osvjetljenjem = 200 eura. To mislim da će i učiniti.

  4.   Elo rekao je

    Sklon sam pomisli da «naslovnica» ima trajnost u vremenu x ... Uz to, srednjoročno gledano, ako knjigu morate otvarati i zatvarati mnogo puta, budući da je čitanje sinhronizirano s načinom mirovanja prilikom otvaranja i zatvaranja, kad vam ponestane pokrivača, možete knjigu baciti.

    Mislim da je više od promjene vrste e-čitača, u kojoj je od onog malo čega što sam uspio primijetiti, oštrina ekrana malo veća od prethodnog modela, malo su smanjeni inči koji se čine manje i zauzima manje.

    Također i španjolski rječnik koji je integriran (pretpostavljam zbog potražnje korisnika), iako njegova stranica za podršku knjigama još uvijek ne postoji.

    Mislim da ima tu prednost što dolazi s "futrolom", a također i "utorom za micro-sd karticu" na poleđini (to su dva mala detalja koja prodaju), i više od jednog od onih koji već imaju prošli smo kroz njihove prethodne modele Sigurno ćemo zagristi ... jer je e-čitač i dalje "vrlo nestašan", iako je gotovo, gotovo, poput svog prethodnika, PRST2.

  5.   Elo rekao je

    Inače, znatiželjno je primijetiti da je na web stranici Mediamark model PRST3 pušten u prodaju bez poklopca ili poklopca (bez poklopca, mislim da je naznačeno), „ograničena“ verzija od 99 eura ... koji ... su došli bez naslovnice, a smiješno je što se u kratkom vremenu isprave dodavanjem "naslovnice s povećanjem cijene" (e-čitač Sony PRST149 iznosi oko 159 do 3 eura, ovisno o tome gdje kupujemo it). Uz to, vidim da su pokušali da plasiraju na tržište - prvo testirajući, uz nešto okvirno - i zaradu u prosjeku od 99 do 149 eura, mislim da je to profit, više nego izdašan. Ne vidim veliki gubitak, što se tiče "rukava" konkurenta Amazonu.

    Umjesto toga, vidim da je "zeca" uzeo Sony, jer ona sama jede i kuha "slučaj", bez posrednika, da uzima profit iz predmetnog slučaja.

    Kad su izašli prvi Sony čitači, imali su pretjerane cijene (nije baš jeftino to reći), ali sa svoje strane, ne bih ih mijenjao ni za jedan drugi čitač bilo koje druge marke.

    Svjetlost zapravo ne pruža veliku jasnoću u slučaju ... Mislim da je poželjnije čitanje s odgovarajućim izvorom svjetlosti nego da oči morate ostaviti "optičkim mini sočivom", koje vam daje malo svjetla za čitanje.

    Razumijem da je naslovnica neophodna, ali mislim da su postigli ogroman gol "integrirajući poklopac čitača" u jedan paket ... budući da se "kaskadno" okreće ili okreće ... to ne sinhronizira stranicu za čitanje sa knjiga, što znači ... Držat ću se PRST2 i pogledati, već danima razmišljam o tome, ali ... to me baš ne uvjerava.

    Još jedan nedostatak koji vidim je da bi uz CIJENU koju čitač treba imati mogućnost isporuke sa trenutnim punjačem (tražio sam adapter, jer njegov košta sat vremena ... Majmuna i još patke) i s To je Uskrs, ali ... mogli su i zaokružiti tržišni udio, uz poboljšanja koja su implementirana, POWER ADAPTEROM.

    Mislim da nam daju kao "djecu", slatkiše po slatkiše ... i tako dolaze do posla.

    Svatko donosi svoj zaključak ...

  6.   Yolanda rekao je

    Da je pokrivač sranje. Imam je od marta i već je jako propala, a knjigu ne iznosim puno iz kuće, samo ovog ljeta na odmor. Hajde, već sam kupio još jedan na eBayu.